Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.600
Cevap
786
Favori
6.097.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 51535154515551565157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorum ki hocam normalini denemedim doğrudur 😅 neymar fena oynamıyor 7 kimyada ama denemek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Bilmiyorum ki hocam normalini denemedim doğrudur 😅 neymar fena oynamıyor 7 kimyada ama denemek lazım
    Deneyin ayrıca bu saatten sonra nif kartından zarar etmezsiniz. Bir süredir paketlerde yok ve bir süre daha paketlerde olmayacak TOTY seçilir o. Bence Neymara 3chem önemli :) CR7 nifi ile if arasında hiçbir fark yok ve lw diye düşük o kart daha da düşer. Para varsa tabi Eusebio güzel upgrade oluyor cr7'ye :D
  • Gecenin 2 si mükemmel bağlantımla oyuncularım her zaman ki gibi ateş gibi yanıyor ama şömine ateşi gibi yavaş yavaş 😅 dönmüyorlar pas atamıyorlar dribling yapamıyorlar yine 2 maç gitti her zaman ki gibi gitti. Bütün oyuncularım 99 olsa fark etmez bu bağlantıda 😅 neyse artık umarım ülkeye server kurmaları dileğiyle herkese iyi geceler dilerim 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onde oldugun maci verince sonraki mac da gidiyor. Yine geldik 22 mac 16 win. Ben bitmisim resmen bir sorun var ve cozemiyorum. Sanirim artik Fut u bitirme zamani geldi.

Bu sene herkes ileriye gitti gecen sene Elite 3 olnlar Elite 1 yapti top 100 yapti. Ben yine sasirtmiyorum hep gerileme var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta oynayabilen cok sanslk pas gitmiyor sut gitmiyor var biseyler. Hos bende sevimsizim bu hafta cok asılmiyorum. 10 mac 4 galibiyet... Liverpool'dan Gomez yukseltme kartı var 85 olmis birkac mac denedim kötü halen. Top kesme müdahale yetersiz. Ek olarak.vok savruk. Daha yükselmesi lazım. Yenildigim.3 maç falan onun yüzünden oldu ama olsun. Chelsa'dan yükselmte Willian yapmıştım yalnız 84'tü 86 olmuş. 84'lügîde iyiydi bence degerlendirilmesi gereken bir kart.

Özetle bunhafta 14 yapıp bırakasım.var ama kismet bakalım. Pek istekle oynamıyorum.Herkese bol şans bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Sezon kısmında 30. seviyeyi bitirdiğinizde sezon oyuncusu veriyor.

1. sezonda tolisso vazquez ve zaha vardı.
    2. sezonda oxlade chamberlain gelson martins ve danilo var.

Bunlar hikaye oyuncusu hocam. Haftalık görevler falan bu sezon oyuncularını almak için xp kazandırıyor.
    Anladım hocam eyvallah . Zor görevler ya . Bitirmek için uğraşmamak lazım . Oyun oynarken oyuncu değiştirerek yapılabilir sureti yayarak

• oyunu beceremeyen paralı bebelerin küsüp oyunu bırakmasın diye herkezin herkezi yendiği momentum yazılımlı şeytani bir mühendislik dehası oyuna fifa denir
    bumu yani
    https://www.instagram.com/p/B6D13WEF_0r/?igshid=1ck9jdwlcl70c

gercek futbol yapın ps5 de bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 15 Aralık 2019; 10:20:36 >
  • Yav bu futmas sbclerinde dandik oyunculara istediği ratingler nedir böyle? Biz şimdi sisokko bekliyoruz büyük ihtimal gelecek ama yapamayacaz büyük ihtimalle çünkü 500k falan ister bunlar onu yapacağıma kante alırım

• Futmas etkinligindeki rezillikler ve serverlarin hala daha duzelmemesi artik benim icin bardagi tasiran son damla oldu. Bu senelik FUT u birakiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom Train -- 15 Aralık 2019; 16:16:48 >
  • 2 tane atıyorum rakip hoşaf gibi, kazandım derken rakip proya dönüyor ben hoşafa
    Yürüye yürüye 5 gol atıyor
    Bu kadar sinirimin zıpladığı wl hatırlamıyorum
    En az 7 maç verdim böyle
    Senaryosuna şey ettiğimin oyunu

• Armadas kullanıcısına yanıt
    Bu katalog 5 gün sonra bitiyor. Yetişmez.

3. sezon önümüzdeki cuma akşamı başlayacak ona kasarsınız.

Sezon görevlerindeki futmas gathering görevini yapabilmek için her gün gelen futmas oyuncu kadro kurma görevlerinin yanında kiralık futmas oyuncusu kadro kurma görevleri de var. 3 maçlığına futmas oyuncusunu veriyor. Bunları daha sonra görevi tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca haftalık görevlerde futmas gbamin var o kalıcı kart kiralık değil. Ona da kasabilirsiniz.
  • Sif i çıkmadan vermeliydin elindekileri

• Armadas kullanıcısına yanıt
    17-3 dene istersen
    sq battle pazar gece 3
    Riv ve Fc - Perşemde 9-11

• merhaba elimde 90k var kadro önerebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aguero12

merhaba elimde 90k var kadro önerebilir misiniz
    100 k oldu yook mu öneri
  • quote:

Orijinalden alıntı: aguero12

100 k oldu yook mu öneri

Alıntıları Göster
    https://www.futbin.com/20/squad/11823702
    https://www.futbin.com/20/squad/11823687
    https://www.futbin.com/20/squad/11823521

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mext -- 15 Aralık 2019; 17:45:53 >

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Normal kartıyla da oynadım bence cok farkettiriyor.Aynı durum gold messi ile if messi arasında da vardı.İf kartından çok verim alıyorum ben de şuan.

• De bruyne sapıttı. SIF garanti bu hafta.
  • Bu futmas sbc'ler ne böyle ya. Ea kafa mı buluyor bizle

• 3 gündür bir tane futmas oyuncusunu yapmadım premier lig oyuncularını sona saklıyorlar belli ki ama bu gidişata göre onları yapamayacaz adam fekir için 87 rating kadro istiyor

• 
Sayfa: önceki 51535154515551565157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.