Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 51505151515251535154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tcmaxe

Herkese iyi oyunlar arkadaşlar; yukarıda farklı düşünceler mevcut ama sane yapılır mı sizce elimde bolca satılımaz 88-85 arası oyuncu var bu sbc de kullanmak mantıklı mı sizce; kanatsız oynuyorum çif forvet ve mevcut forvetlerim satılamaz altın mbappe ve satılır aguero altın olanı, düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...
    Ben daha iyi sbcler geleceğini düşünüyorum mane hızlı ve güçlü ama st pozisyonunda iyi değil bence o kadar parayı satılamaza gömmeyin derin
    Bu pazarın ta. Mk bende 😅 dün aldığım if dybala 30k düşmüş hergün zarar ediyorz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TOTY Nominee seçim öğeleri 1 hafta boyunca paketlere girmiş. Tamı tamına 55 adet kart +1 olarak sunulmuş.

Bu kartların geçen seneki şampiyonlar ligi kartlarından farkı yok. Bir diğer yandan EA 55 kartı team of the week e soktu +1 vererek diyebiliriz.

----------------
    Road To The Final Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kartlarının reyting güncellemeleri yapılmış. Görevle gelen RTTF MBABU 84 olmuş mesela

----------------

Futmas Witsel inform alırsa aynı seviyede olacak gold kartı. Ucuz ama pas geçtim. Simon Neymar'ı olmayana güzel ama içim dışım kanat olduğundan onu da salladım.

Haftalık görevlerde fUTMAS GBAMIN var. Yapılabilir.
    Görevlerden birinde asist için kullanmanız gereken aşırtma asist L1+ÜÇGEN olacak.

Futmas Sissoko ve Akanji bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 14 Aralık 2019; 10:53:33 >

• EA bizi mi koparıyor anlamadım ki

• Dün akşam 90 k ya yok satan markette bulunamayan romalı juan jesus uefa kartı yükseltme aldı 84 oldu pazarda 70k ya yüzüne bakan yok şuan

• 20k aldigin oyuncuyu 22k sattiginda 2k kazancin oluyor, %5 komisyonu hangisi uzerinden kesiyor ea? 22k satis fiyatindan mi 2k kazanc uzerinden mi ?

• usuallysony U kullanıcısına yanıt
    Herkes fiyatı artacak diye yatırım yapıyor sonra milletin elinde patlıyor kartlar

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Hocam sen tam ticaret adamısın:) direk toplam tutar üzerinden %5 kesinti yapar EA

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Herkes fiyatı artacak diye yatırım yapıyor sonra milletin elinde patlıyor kartlar
    Hocam gene patlamadı çok daha uyguna almıştım kart başı 30k karım var ama insan biraz artsın istiyor

• ticaretle meşgulüm zaten ben transfer kazanci uzerinden aliyor saniyodum yaw bu ne ya ea tam bir yamyam oyleyse..bosuna gitti desene bir suru al sat kazançsiz

• Orta sahada paslaşıyorum mesela bakıyorum adamın stoperlerinin önü devamlı kapalı. Benim taktikte ise stoperlerin önü hep açık. Kante ile kapatmaya çalışıyorum ama hep bir boşluk var hep bir tek pasta ceza sahası olayı var.

Çözemedim gitti şunu çözsem Elite 2 çok rahat.

Var mı benim taktiğimde stoperlerin önünde CDMler kapanıyor diyen ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 14 Aralık 2019; 11:25:26 >
  • Arkadaşlar şuanda oyuncu almak avantajlı mı? Mesela Kante salah falan dip seviyelerde mi? Bir de 87 lik icon socrates nasıl sizce 700k civarı değer mi o paraya?

• Arkadaşalr, birşeyi farkettim. Rakip oyuncu benm yarı alanı geçip, ceza sahasına girdiği an kalecim 2 adım öne çıkıyor, çıkar çıkmaz rakip ters köşeye yapıştırıyor.

Bu kalecinin keni kendine adım atmasını nasıl engellerim ?

Sağ analogla bazen yapabiliyorum ama maç genelinde yakalayabilmek zor oluyor.

Yoksa llorise has bir özellik mi bilemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millet, if promes önerir misiniz ?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Ooo zidane çektin heralde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

TOTY Nominee seçim öğeleri 1 hafta boyunca paketlere girmiş. Tamı tamına 55 adet kart +1 olarak sunulmuş.

Bu kartların geçen seneki şampiyonlar ligi kartlarından farkı yok. Bir diğer yandan EA 55 kartı team of the week e soktu +1 vererek diyebiliriz.

----------------
    Road To The Final Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kartlarının reyting güncellemeleri yapılmış. Görevle gelen RTTF MBABU 84 olmuş mesela

----------------

Futmas Witsel inform alırsa aynı seviyede olacak gold kartı. Ucuz ama pas geçtim. Simon Neymar'ı olmayana güzel ama içim dışım kanat olduğundan onu da salladım.

Haftalık görevlerde fUTMAS GBAMIN var. Yapılabilir.
    Görevlerden birinde asist için kullanmanız gereken aşırtma asist L1+ÜÇGEN olacak.

Futmas Sissoko ve Akanji bekliyoruz
    bugün gelecek kartlardan biri Sassuolo,Watford,Alavés,Hertha Berlin,Strasbourg takımlarından olacak.Diğer kart fransız.Sissoko,mendy,pogba bunlardan birisi güzel seçim olabilir.Ama yine saçma sapan iki tercih olacaktır.

• Czn C kullanıcısına yanıt
    ruyamda olabilir ancak..

• arkadaşlar ikon sbc leri ne zaman gelir bilgisi olan varmı. ticaretten anlayan arkadaşlar şu an en ucuz icon 120 k civarı. stoklasak icon sbc si geldiğinde kar yapar mı?
  • Season Xp 100bin puanı aşınca kazandığım xpler sonraki aya devrediyor mu? Görevleri boşuna mı yapmış oluyorum?

• Modemimde sorun var gibi, galiba yeni modem alacağım. Oyuna olumsuz etkisi olan bir marka var mı ? Asus modem alsam sıkıntı olur mu ?

Şu Gbamin kartını çok beğendim de görevleri biraz zor gibi geldi, umarım hepsini yapabilirim.
  • Bu sene 3-4-1-2'yi geçen senenin 4-2-3-1'ine en yakın taktik olarak buldum. Merkez ortasahalar merkezi koru, kanatlar açıkta kal, forvetler ileride kal komutlu. Top kaybından sonra baskı, derinlik 1 diğeri 3 bar.

Lloris-Lenglet-Hernandez-Rudigier-Kante-Doucore If - Coman- Joa King Sbc - Sterling - Vardy Potm - Lacazette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 14 Aralık 2019; 13:59:12 >
  • 
Sayfa: önceki 51505151515251535154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.