Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wolfbul , kafalardansekentop , fkasifoglu , ismailzumbul Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü4 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
172.628
Cevap
784
Favori
6.098.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 51455146514751485149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sefer güzel ya totw alberto hariç hepsi olur 😅😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Bu hafta wl oynamamıştım güzel ifler var ama yükseltme çok az almışlar. Varane mesela if ile normal kartı arasında hiç fark yok neredeyse. Reus da öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memphis depay önerirmisiniz arkadaşlar ?

• Şu TOTT Morelos görevinde "Online Maks. Kimyada 3 Gol At" görevi nedir ? 100 kimya ile goller attım ama hala 0/3 yazıyor. Bir tek o görev kaldı.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Bu dostluk maçlarında maksimum kimya modu var hocam ordan yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Bu hafta wl oynamamıştım güzel ifler var ama yükseltme çok az almışlar. Varane mesela if ile normal kartı arasında hiç fark yok neredeyse. Reus da öyle
    Aynen oyle gold ile if arasinda fark yok. Biz yine cekeriz sag taraftan bosver.

Bu hafta bomba gibi geliyorum cruyff alabilsem guzel olucakti ama Mahrez aldigim fiyata dustu

• Nereye elimizi atsak kuruyor arkadaş. Bu Şampiyonlar Ligi Live kartları ne diye düşüp duruyor. Reyting alacak adamlar yükseleceğine düşüyor ya.
  • yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Bu kartları alanlar Şubat'a kadar beklemek istemedikleri için piyasa düşüyor. Ocak Ortası piyasası yükselmeye başlar.
  • Division rivals ödülleri geldi. Champions ödülleri ne zaman gelir?

• brutal55 kullanıcısına yanıt
    11 de geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

11 de geliyor
    Teşekkürler
    Division rivals ödüllerinden hanngi opsiyonu seçiyorsunuz?

Rica ederim hocam Bu hafta satılamaz paketleri tercih ettim. Division 3 de bitirmiştim geçen hafta. Toty e bir ay zaman kaldı şöyle bir yol izlemeyi düşünüyorum rivalste kalan dört-beş haftada sürekli rivalsten satılmazları almayı düşünüyorum çünkü satılamazlar normalden iki kat fazla paket veriyor. Eğer bir aksilik olmazsa düzenli oynayama devam edersem diğer modlardan gelen paketler ile birlikte toplamda 40-50 civarında paket birikmiş olur. Toty senenin en güzel ve en iyi kartlarının çıktığı dönem. Şansımızı denememiz lazım 😅

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Toty ne zaman başlıyor her sene?
    Biriktircekmisiniz yani o zamana kadar bide bu paketlerde öyle çok iyi ödül gelirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Nereye elimizi atsak kuruyor arkadaş. Bu Şampiyonlar Ligi Live kartları ne diye düşüp duruyor. Reyting alacak adamlar yükseleceğine düşüyor ya.
    şöyle düşünmek gerek,bu kartların ne zaman gruptan cıkacakları kesinleşir gibi oldu,o zaman fiyatları acayip rakamlara tırmandı,upgrade alacağı için yükseldi yani,insanlar upgrade alacaklarını bildikleri için fiyatı yükseldi,e bir yere kadar yükselicek sonra düşecek haliyle,her kartın bir potansiyel piyasası var.
    Evet biriktirmeyi planlıyorum hocam. Genelde ocağın 2. Haftası geliyor fakat bazen tarihleri değiştirebiliyor ea. Paketlerden en iyisi 125 bin olan ultimate paket. 30 nadir oyuncu olan bir paket ve iyi oyuncu çıkma şansı yüksek. Normalde bu paketi promo dedikleri etkinlik zamanları getiriyorlar sınırlı sürede ve sayıda. Bu yıl ise görevlerden toplam 3 tane kazanabiliyoruz bu dönüm noktalarında wl, rivals ve sb de ayrı ayrı olmak üzere 300 er maç yaparsanız satılamaz olmak üzere veriyor paketi. Bunun haricinde 24 nadir oyuncu veren jumbo rare players paketi var bunuda aynı şekilde o görevlerden kazanabiliyoruz. Bunların dışında wl de gold1 ve üzeri olursak da veriyor bu paketi. Bu iki paket dışında da iyi paketler var. Toty yakalama oranımız düşük fakat bir tane yakalasak o bile mükemmel olur bizim için. Şansımızı denememiz lazım. Tavsiyem kesinlikle toty zamanı ve diğer zamanlar ne fifa points ile ne de coins ile paket açmamanız. Zaten düzenli oynanınca birçok paket geliyor ödüllerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahtapottt -- 12 Aralık 2019; 11:4:48 >

• La liga,premier lig,bundesliga,ligue 1 potm,üstüne futmass ve devam eden ikon sbc... Yarından sonra paketlerden çıkmayacak.6-7 gün içerisinde 21-23 bandını görebilir.
    -En ucuz 86-
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: bobadilla

La liga,premier lig,bundesliga,ligue 1 potm,üstüne futmass ve devam eden ikon sbc... Yarından sonra paketlerden çıkmayacak.6-7 gün içerisinde 21-23 bandını görebilir.
    -En ucuz 86-
    paketten cıktı saklıyorum yatırım yapmayı planlıyorum bende bir kaç tane bu karta.83 if joaquin 13k şuan bid ile 10-11 arasında discarda düşürülebiliyor tek tük,onu da deneyebilirsiniz.

• Rivals ödüllerinde satılamaz paketleri seçtim en fazla 86 müller çıktı.

Wl ödüllerinde (Gold3) kırmızılardan Depay ve yaramaz bir adam geldi. Nadir oyuncudan ŞL Griezmann yakaladık. Oyunda yakaladığım en iyi adamlar oldu heralde bugüne kadar :)
  • Luis alberto geldi ya :( klasik kırmızılardan şansızlığımız devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Luis alberto geldi ya :( klasik kırmızılardan şansızlığımız devam ediyor
    depay aranguiz yüksek rating bereket versin diyorum artık yatırıma asıl hocam toty için de paket bekletiyormuşsun yatırımlarla iyice katlarsın parayı.
  • 
Sayfa: önceki 51455146514751485149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.