Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KendineAteist Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51425143514451455146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar rivalsde division kasmak için ne yapmak lazım :)

Div 5'de 1230-1249 arasına ne zman gelsem gelen rakiplerin şekli değişiyor. 3 aydır durum bu. 2-3 maç zor rakip geliyor berabere veya yenilgi.. Sonra gelen rakiplere en az 4-5 atıyorum...

Fıtık olmamak elde değil. Belli galibiyetten sonra beklemek mi lazım. Hafta içinde veya saatte iyi zamanlama mı yapmak lazım? Taktik önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Rivals ölçüt değil hiç takılma bence,rivals pek oynamıyorum hatta ilk defa dün girdim wlye ilk katılımı kazandıgım haftadan sonra.En güzeli sadece haftasonu ligi oynamak,onun bile siniri yetiyor kendi kendine

Paulinho ile scream firmino yan yana oynatıyorum basmadık yer bırakmıyorlar gerçi kante de öyledir ama tavsiye ederim firminoyu

Alıntıları Göster
    3-4 mac da olsa atmaya calisiyorum cunku el isinmadan WL de kotu oluyor kendi adima.

Simdi is guc degisikligi oldu biraz uzak kaldim ama son guncellemeden sonra takimdaki herkes maas almiyormus gibi. İzliyorlar sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

3-4 mac da olsa atmaya calisiyorum cunku el isinmadan WL de kotu oluyor kendi adima.

Simdi is guc degisikligi oldu biraz uzak kaldim ama son guncellemeden sonra takimdaki herkes maas almiyormus gibi. İzliyorlar sadece.

Alıntıları Göster
    o gerçekten çok oluyor hocam yapıcak birşey yok yapay zeka müdahele et abicim capsini gormussundur o devreye girdiğinde yapıcak hiçbir şey yok.İlk maçlar kolay olduğu için çok problem olmuyor aslında,oynadıkca el ısınıyor çünkü.İyi oynayan arkadaşların var ise onlarla maç yapmak daha güzel,online friendlies oyun hızı championsa baya yakın gibi hissettirdi bana bu arada.

• Gorkem84 G kullanıcısına yanıt
    Nat Tip 2 diyo hocam bende.
    Bu arada dün akşam biraz lag vardı ama normal internetteki gibi 2 3 sn gitmeler olmadı hiç.
    Ev değiştiriyorum, kablonete geçene kadar mobil internet ile devam edicem gibi.
  • Sinerfru kullanıcısına yanıt
    Benim gecen seneden gordugüm oyun kadronu gelistirmeni istiyor belli bir nokta var o noktaya geldiginde o maci kazanman gerekli kazanamaz isen diger macta cok zor geciyor en iyi ihtimal berabere bitiriyorsun kritik macı kazanirsan momemtum sana donuyor ekstra iki uc mac daha kazaniyorsunuz bu eşiğide aşmanın yolu ea kadronu gelistir diyor surekli guncel if ler sif ler promo oyuncular kullan coins harca point al diyor yoksa kolay kolay yukseltmem seni momentumu başına calarim diyor

Mesela haftasonu liginde de oluyor seri maglubiyetler almaya başladığımızda ilk maglubiyeti hatirlayin büyük ihtimal cok iyi oynadiginiz maçı ucu ucuna kaybetmissinizdir

• hatrix kullanıcısına yanıt
    Hangi hattı kullanıyorsunuz?ben vodafone ve turkcell denedim onlarda nat type3 oldu

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Hocam takımda Messi, Ronaldo, Neymar, Mbappe var. Çıkmam lazım diye düşünüyorum.

Bu arada dediğiniz gibi kaybettiğim maçlarda kaçırdığım golün haddi hesabı yok. En az 5-10 %100 gol kaçırıyorum. Normalde attığım goller. Yoksa karşı takımın saçma gollerinden de fazlasını atarım sıkıntı değil. 6 pastan 99 finishingli adam topu dışarı atıyor, önünde de kaleci adam yok.... Bu adam messi....
  • Sbc gorevi paketinden totgs 93 de bruyne cikti, suan 570k civari. City bu aksam turu gececek, garantiledi cunku. Bu kart nezaman update alir ve 1 raitingmi yukselecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Sbc gorevi paketinden totgs 93 de bruyne cikti, suan 570k civari. City bu aksam turu gececek, garantiledi cunku. Bu kart nezaman update alir ve 1 raitingmi yukselecek?
    Totgs update almaz. Ucl live alir.

• quote:

Sbc gorevi paketinden totgs 93 de bruyne cikti, suan 570k civari. City bu aksam turu gececek, garantiledi cunku. Bu kart nezaman update alir ve 1 raitingmi yukselecek?
    totgs kartları live kartlar değiller,93 overall olarak kalıcak o kart.
  • Gorkem84 G kullanıcısına yanıt
    Turkcell hocam. Vallahi normal netten iyi. Enteresan.

• Sinerfru kullanıcısına yanıt
    Bir iki maclik oyuncu degisimi yapin farkli oyuncular kullanin birde gecen sene burda yazilmisti seri maglubiyet almaya basliyorsaniz forma ekranindan geri gelip tekrar girin yararı oluyor

• Messi sbc si yarın mı gelecekti ?

• Evet hocam Perşembe akşama gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    hocam çok sağolun. ultimatede değiniz gibi yapacağım. sizce ultimate girmeden onlinedan oynasam kendimi geliştirmeme yardımcı olur mu?
  • gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Çok sagolun hocam. Deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

totgs kartları live kartlar değiller,93 overall olarak kalıcak o kart.

Alıntıları Göster
    Peki hangi gunlerde satmam daha karli olur? Cuma cumartesimi?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Vay arkadaş bu oyuna ne oldu böyle ya. İyice cılkı çıktı. futchampsten sonra 2 gün girmemiştim dün akşam dedim cl görevleri gelmiş girip yapayım diye ama böyle saçmalık olmaz.

Baktım sinir katsayım yükselmeye başladı 2 maç sonra çıktım oyundan. 9-5 ne basket maçı mı oynuyoruz futbol mu belli değil.

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Rivals gameplayı farklı hocam, hafta sonu ligi daha oturaklı. Rivalste garip maçlar oluyor bu yüzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Peki hangi gunlerde satmam daha karli olur? Cuma cumartesimi?

Alıntıları Göster
    şuan totgs kartlarından dolayı piyasa genelinde düşüş hakim,yarın messi potm geleceğinden ötürü hepsi birlikte marketi çökertti.Üstüne futmas etkinliği ve totyler gelicek,kestirmek zor,totgslar paketten cıkmamaya yanlıs hatırlamıyorsam bu aksam 8 veya yarın aksam 8e kadar süresi kaldı.Çıkmamaya başlayınca fiyatın artması gerekir ama piyasa genel düşüşte oldugu için pek kestiremiyorum.

• 
Sayfa: önceki 51425143514451455146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.