Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 46404641464246434644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer doğruysa, şu İkon görevi hemen gelsin istiyorum. Kiralık oyuncular hariç, hayatımda hiç İkon kartım olmadı ve bu sefer yapacağım görevi. Geçen ay gelen İkon görevi, sanıyorum David Luiz göreviyle çakışmıştı ve Luiz'i tercih etmiştim. Ancak bu sefer Nakata bile denk gelse yapacağım. Zaten paketten çıkacağı yok, bari verilenlerden yapayım
  • teşekkür ederim hocam ilgin için yapmam lazım ya o hesap ile oynayamam artık ben he bu şekildede yakalanırsak bişi diyemem artık ya ,ama sizin dediğiniz oyuncuları dikkate alıcam ilk vurgun higuain veya renato sanchez ile olacak sanırım
  • gigok kullanıcısına yanıt
    2.2 nedir ya, sat gitsin bale iyi hoşta zayıf ayak yok, beceri 4 yıldız, Ronaldo canlı kart al biraz daha koy, makina gibi adam her şey var.
    Max price altına düşmeye başladı sanki. Yarın açılacak paketlerle biraz daha düşebilir diye düşünüyorum. Gerçi bir süre sonra paketlerden çıkmayacağını düşünürsek belli bir seviyenin üzerinde kalması muhtemel. Bakalım üst sınırı artacak mı ama sanmıyorum dün akşam bir anda transfer listesine düşmeye başladı siniri arttirmaktansa sayıyı arttırdılar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Max price altına düşmeye başladı sanki. Yarın açılacak paketlerle biraz daha düşebilir diye düşünüyorum. Gerçi bir süre sonra paketlerden çıkmayacağını düşünürsek belli bir seviyenin üzerinde kalması muhtemel. Bakalım üst sınırı artacak mı ama sanmıyorum dün akşam bir anda transfer listesine düşmeye başladı siniri arttirmaktansa sayıyı arttırdılar bence.

• Pomat Kopom P kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben baktığımda markette yoktu şuan birkaç tane satılıyor

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    Hiç bişey olmaz.

• Baracos kullanıcısına yanıt
    Kalecim Mandanda'ydi ondan saymamis demek Cok tesekkur ederim

• Normal ronaldo'nun fiyatı hafta sonu liginden sonra ne kadara dusuyor şuan 1.5 gibi. Hafta sonu liginden sonrayi beklemek kar ettirir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Merhaba arkadaşlar . WL deki standart saha olan FWC stadyumunu nasıl alabiliyoruz? Transfer markette o kadar arattım ama hiç denk gelmedi. Markette satılmıyor mu diyeceğim de, division da bazı rakiplerde bu saha geliyor mesela. Onlar nasıl olduysa almışlar çözemedim
    Bununla ilgili bilgisi olan yok mu ? Veya FWC stadyumunda maçlarını oynayan biri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Bununla ilgili bilgisi olan yok mu ? Veya FWC stadyumunda maçlarını oynayan biri ?

Alıntıları Göster
    Bende basindan beri vardi hocam kendim mi satin aldim paketten mi geldi bilmiyorum ama hep o stadta oynarim.
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Hocam FeWC stadı mı? Bende satılamaz olarak varmış kulübümde ancak markette gözükmüyor stadyum.
  • Acaba hangisi iyidir ST veya CAM olarak.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 27 Mart 2019; 12:42:11 >
    Hocam o stadı hesabına ilk kez girdiğinde ilk görevlerin birinde veriyor, hani kadro kur kimya yap vb olan görevlerde.
  • Arkadaşlar TV den oyuncu monitörü ne geçiş yapmayi dusunuyorum. Biraz araştırdım pek birşey anlamadım şimdi hdmı girişli olursa monitör ekstra donusturucuye gerek varmi?birde çok bariz bir fark oluyormu TV ile monitör arasında monitör kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Tvde FIFA oynarken oyun modunada alsam gecikme oluyormuş gibi hamlelerde .Biraz konu dışı oldu kusura bakmayın .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Pek hile gbi gelmedi bana ama.

• Defans için şu değişikliği yapmayı düşünüyorum. Malum hava topları için. Değip değmeyeceğiyle ilgili yorum yaparsanız sevinirim. Değerse van djik alacağım.87 Laporte elimde var.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam o stadı hesabına ilk kez girdiğinde ilk görevlerin birinde veriyor, hani kadro kur kimya yap vb olan görevlerde.
    Teşekkürler hocam bilgi için. Ben muhtemelen farkına bile varmadan direk silmişim. Boş yere marketi kurcalamayım o halde :)
    Yanıt veren diğer arkadaşlara da teşekkürler ayrıca
  • black-joker10 B kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi tecrübemi paylaşmak isterim birçok monitör denedim ama TV daha iyi
    Yalnız şunu belirteyim markadan markaya değişir mi bilemiyorum ama benim kullandığım TV SONY.
    Rica ederim, eğer o stadı çok sevdiysen wl. alalım seni
  • 
Sayfa: önceki 46404641464246434644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.