Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.516
Cevap
785
Favori
6.094.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 46364637463846394640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de Shevchenko ile aldığım verim ilk zamanlara göre düştü. Bazı maçlarda gerçekten 65'lik oyuncu kadar anca oynuyor. Ne yapsam bilemedim, acaba onu bir Icon'da mı kullansam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Hocam ben de Nedved den çok verim alıyordum ama son zamanlarda verimi düştü gibi geliyor acaba nerflediler mi diye düşünüyorum
    Forvet arkası olarak oynatınca gene etkili ama kanatlarda seriliği eskisi kadar hissedilmiyor maalesef. Şu an tek artısı gücü sayesinde kolay kolay top vermemesi ve forvet arkası oynatınca gole katkısı. Kanat için biraz zayıf kalmaya başladı bana göre.
    Mesela şu haftalık görevlerde verilen Fut Birthday 87 lik Gervinho, o kanatta çok daha verimli işler yapıyor. Arı gibi kendisi
    Haftalık görevlerde alınıp da kadroda tutulması gereken tek oyuncu o bence. İbra ve Naldo kadro kurma görevlerinde gitti bile bende. İbra yı forvete de koydum, defansa da koydum ama forvet için çok yavaş, defans için de çok hantal kalıyor maalesef

• gigok kullanıcısına yanıt
    tots yaklasiyor iconlari bu yuzden kismen nerflemis olabilirler sasirmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Valla hocam öyle olduğunu düşünmüyorum. Hiç özel kart çıkartamamış birisi olarak, bu Carniball dahil birçok +88 oyuncu telefon ve bilgisayardan çıktı. Konsolda ise paketin altını çok çok nadir yakmışımdır. Tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

• Harcadığım coinsi kuruşuna kadar hak eden, baby veya middle ICON'lar hangileri acaba. ( ST;CAM;CDM;CM;CB;RB;GK) Pc'de oynuyorum malum fiyatlar pahalı ps4'e göre. Futbin'de yazan yorumlara artık inanmak istemiyorum adamı gaza getiriyorlar, oynayan birinin fikirlerini merak ediyorum.
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    R9 baby

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkdaşlar selam, 90 lık bir oyuncuyu sattım ve toplamda 70bin coin var.Bu paraya takım kuracağım hangi oyuncuları almalıyım hepsi aynı uyruktan mı olmalı ?

• aa44 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam tavsiyen için deneyeceğim en yakın zamanda.
  • Dantes7 kullanıcısına yanıt
    Nerf'den ziyade şöyle bişey var. Mesela 1 ay öncesine kadar defanslarda Davinson Sanchez çoğunlukla kullanıyordu. Şimdi David Luiz gibi aygırlar var. Şeva - Sanchez eşleşmesinde Şeva rahat ezer ama Şeva - David Luiz eşleşmesi tam tersi

Aslında Snachez tek bir örnek değil. Oyunda çok fazla iyi kart çıktı. Haliyle oyun sürekli en iyi kartları kullanmanı istiyor.

• Burak^-^ B kullanıcısına yanıt
    Bu hafta sonu liginden kazandigimiz oyuncu secma hakki yeni if lerden mi olucak yoksa su anki di maria nin oldugu oyunculardanmi?

• satılık 8 milyon çok uygun fiyata verilecektir. 2 3 parçada verilebilir pm atabilirsiniz
  • oyunda tekrardan basladım rica etsem ps 4 için 30 lv ve 45lv transfer arttırma yollayabilcek var mı acaba
  • Vidal kimsenin ilgisini cekmedi sanirim

Futbindeki yorumlarda da millet cilgin atmamis zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Vidal kimsenin ilgisini cekmedi sanirim

Futbindeki yorumlarda da millet cilgin atmamis zaten
    Vidal kartını ve özelliklerini çok beğendim. İnternette araştırdım da çoğu kişi benzer yorumları yapıyor, çok iyi kart kaçırmayın şeklinde .

Bende yapmayı düşünüyorum pl kadrom var ama kimyalayabiliyorum.

Ortasahada basan top kesen savaşçı pasları iyi yeri gelince ileri çıkıp şut atan wr:mid/mid başarılı bence.
  • Orçunca O kullanıcısına yanıt
    Ben dün gece yaptım çok memnunum hocam cidden çok iyi kart olmuş sahanın heryerinde basmadik yer bırakmıyor hızda çok iyi yerinde la liga kadroma cuk oturdu.

• Karşıma gelenlerden söylüyorum vidal gayet güzel duruyor fiyatına göre la liga kadronuz varsa veya messi suarezle kimyalamak isteyenler için yararlı.
    Gene karşıma gelenlerden söylüyorum nedved 1 maçta bile fark yaratamadı bana karşı 350k'lık neymar kat kat daha iyi. Bence rakipler zorlaştığı için etkisi düşmüştür.
    Her ne kadar sevmesem de cr7 aldım bakalım div1 yapabilecek mi beni, div2 olmak üzereyim çok ekstra goller atıyor. Haftaya yazarım sonucu.
  • Vidal e hangi karti basayim

• CM oynatılır mı bilmiyorum da hibrit kimyalaması zor bir kart, ikonu olmayan adam için. La liga desen kondogbia hemen hemen aynı fiyatlardaydı yükselme şansı da var daha.

Ama kötü bir kart değil kesinlikle. Kondogbia bile varsa onunla eşleştirmek için yapılır çift cdm oynatmak için.

Paket şansları düşünce bütçe toparlanmıyor fazla flashback falan yapmak için. Gümüş&bronz açarak lig sbcsi yapıyorum sürekli ama çok kötü 82 üzeri adam gelmiyor.
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Her yerde açtım paketleri ama olmuyor bir türlü anlam veremiyorum ..sürekli en iyisi 82-83 altın oyuncu cikiyor.aklıma gelen en mantıklı senaryo points almiyorum hic..ea'de paketlerden bir sey cikarmiyor ..hani üzeri çizilmiş oyuncu listesi var da bende o listedeynis gibi.mail atıcam artık o duruma geldim .rivalsde yukarı çıkarmaz paketden oyuncu cikmaz ..oyle icon renkli vs de istemiyorum düz altın çıksın salah vs ciksin yok bildigin yok.

• Yaptim, gayet dinamik geldi bana, asıl WL de gormek lazim tabii

Sbc paketlerinden 2 walkout geldi (piyanic, ozil)

Elimdeki satilamazlarla birlikte 100k ya falan bitirdim

Persembe rivals odullerinde 70k yi secmem gerekecek sanirim, cunku paket sansimi 2 çöp walkout ile bitirdim

• 
Sayfa: önceki 46364637463846394640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.