Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

10 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 16 Masaüstü Kullanıcı, 7 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz 2 iOS )
100.278
Cevap
542
Favori
3.487.519
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    510 Mesaj
    Uzun uğraşlar sonucu eve fiber bağlattım ve maça girdim ben bu zamana kadar fifa falan oynamamışım resmen ttnetin dandik interneti ile cebelleşip durmuşum resmen bambaşka bir hale geldi fifa yeniden başlıyor gibiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    david luiz sbc si öncesi çok para harcadığım için point almayacağıma yemin etmiştim ve bu kararımın ne kadar isabetli olduğunu şimdi daha iyi görüyorum.

fakat coinlerle paket açtığım ve 91 lik owen icon sbc yaptığım için david luiz sbc sini tamamlayamıyor ve burada 150k dileniyordum
    baktım ki jimse hayrına bir iş yapmayacak çekindiğim yan hesap işini denedim
    |
    |
    Arkadaşlar aktif kadromu değiştirirken ana menüye atıyor neden olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    685 Mesaj
    yan hesaptan sıfırdan fut a girip sadece karma ligler ve karma uyruklar a ait 8 sbc yi tamamlayıp ödülleri aldım . çünkü bu sbc ler sonrasında kimya eksiği kalmıyor 10 maç gir çık gerekmiyordu.

başta ana hesaptan 10-20 k civarı yan hesaba aktarıp başlıyordum. bu 8 sbc sonrası ise toplanan parayı tekrar ana hesaba aktarıp kulübü siliyordum (bir hesaptan toplam 4 defa kulüp silebiliyor yani sıfırdan başlayıp toplam 5 defa bu 8 sbc yi yapabiliyorsunuz)

neticede bu 8 sbc nin ödülü olan 10 tane çoğu çok kıymetli paketlerden çöp çıktığını gördükçe iyi ki point almıyorum diye tekrar pekçok kerr sevindim.
    |
    |
    tüm bu süreç olurken toplam 2 yan hesaptan 10 defa bu 8 li sbc grubunu çevirdim. yani toplam 100 tane açtığım paketten (nadir mega paket- mega paket- üst düzey nadir oyuncu paketi gibi paketler) en yüksek çıkan 88 overall lu inaki williams dı . o da 300-350k civarı bir fiyata satılmıştı. işin özü bu süreçte 1m coin toplanmamıştır bile.
    |
    |
    gelelim işin aktarım kısmına.

çok kaybedecek birşeyim yok diyerek ban yeme açısından fazla temkinli olmadan aktarım yaptım ve bu süreci bitireli 4 hafta kadar olmasına rağmen sıkıntım yok.

ana hesaptan yan hesaba aktarırken, yan hesaptan 200 coine bir gümüş oyuncu alıp 9700-9800-9600 gibi buynow lar ile direk aldım. yan hesaptan ana hesaba asıl coini aktarırken ise james rodriguez , saul , gibi güncel fiyatı max price ın yarısı civarı oynucuları alıp yine max fiyatın hemen altı fiyattan buynow ile aktardım (mesela james max price 80 ama 35 den gidiyor. ana hesaptan 35 e alıyorum. 79 a satışa koyuyorum. yan hesaptan 79 a buynow yapıyorum. sonra tabiki yan hesaptan yine adamı 35 ten satıp paraya çeviriyordum)

tabi böyle olunca 100k bile 3-5 seferde aktarılıyor ve %5 lerden kayıp oluyor ama havadan gelen para olunca çok dert etmedim.

bütün bu süreçte aklıma ea nın banlarken ip yi dikkate alması gibi bir durum geldi.
    yani para aktarımı hep aynı ip den hesaplar arasında dolayısıyla tek kullanıcı işi. kişiler arası bir transfer dolayısıyla gerçek para ile bir mevzu yok neticede. (tabi bir fikir, doğruluğunu bilemem)

• Yüzbaşı
    531 Mesaj
    Maradona 91 vs Ronaldinho 91 hangisi? CAM mevkisi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediKovalayanPsikopatFare -- 22 Mart 2019; 0:15:53 >
    |
    |

Yani modeme reset mi atalım diyorsun?

|
    |
    ekmelburak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam.bu sans isi bi arkadas sadece bi kere aktarim yapip ban yediginden bahsediyordu kucuk meblaglar icin ugrasmamak lazim ha zaten hesapta bise yok kaybedecek bise yok deniyorsa yapilir

|
    |
    KediKovalayanPsikopatFare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya da nadir mega paket ve jumbo nadir oyuncu paketini almak mı daha mantıklı tavsiye verebilecek var mı?

xbox one gt : sawolverine35 phenom II X4 955 - Powercolor hd6870 - 6gb 1333 cl7 - W7 64 Bit Chivalry: Medieval Warfare * Black OPS 2 * Modern Warfare 3 * Battlefield 3 * Bad Company 2 * Left 4 Dead 2 * Street Fighter 4 * STEAM ID : sawolverine35 * ORIGIN ID : sawolverine
  • Teğmen
    227 Mesaj
    marquee matchups sbc görevinden totw hernandez çıktı
    satıp satmama konusunda kararsız kaldım
    |
    |

Orijinalden alıntı: sawolverine

Fut swap ödüllerinde ileride sbc yapmak için suso87 ve hulk84 almayı düşünüyorum. Büyük sbc lerde totw oyuncu istiyorlar ve bu ikisinin reytingi iyi.

Ya da nadir mega paket ve jumbo nadir oyuncu paketini almak mı daha mantıklı tavsiye verebilecek var mı?
    Jumbo nadir oyuncu paketi tamamen şans haberin olsun müthiş kartta gelebilir çöpte gelebilir ben 2 kez açtım çöp çıktı çok pişman oldum gerçi o zaman dandik adamlar veriliyordu gaza gelmiştim bu kez Foden peşindeyim bence yazdığın adamlar çok iyi al derim hatta imkanın varsa 2 kart daha gelecek Costa veya Foden al derim en kötü sağlam yedek olurlar 170 190k arası bu oyuncular bir daha olacak o zaman paket denersin çünkü bu kez iyi kartlar verildi kaçırma derim...

• Binbaşı
    1990 Mesaj
    WL de başarılı olurken ..sistem RIVALS'de neden bir üst division'a çıkmana musaade etmiyor ? Tam oldu derken tepe taklak oluyorsun ..ben mi yanlis bir sey yapiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tam tersini söylemek istedim aslında. Kendi yaptığım transferler hep aynı ip den hesaplar arasında ve ban yemedim.

|
    |
    KediKovalayanPsikopatFare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ayda yılda bi Fut Champions'a katıldım, onda da yüzyılın en kötü haftanın takımı denk geldi sanırım Seçimlerden Rooney ile 81'lik bir oyuncuyu seçtim. Tüm paketlerimi bugüne sakladım, belki bir şey denk gelir umuduyla. Mata görevinin 1 gün daha olması çok iyi oldu, bugün gelecek görev olursa ona göre yapacağım. Rudiger ile hemen hemen aynı fiyatta yapılıyor sanırım ama muhtemelen Mata'yı yapacağım.

Fut Swap'ta fazla biriktiremediğim için sadece 5 veya 6 tane kartım var. Sanırım Hulk için yetmeyecek. Nadir mega paketten de eminim ki 83 üzerinde bir oyuncu çıkmayacaktır. O yüzden en mantıklısı Suso gibi duruyor.
    |
    |

Evet şart.

|
    |
    Little Lion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: vanbasten10

Jumbo nadir oyuncu paketi tamamen şans haberin olsun müthiş kartta gelebilir çöpte gelebilir ben 2 kez açtım çöp çıktı çok pişman oldum gerçi o zaman dandik adamlar veriliyordu gaza gelmiştim bu kez Foden peşindeyim bence yazdığın adamlar çok iyi al derim hatta imkanın varsa 2 kart daha gelecek Costa veya Foden al derim en kötü sağlam yedek olurlar 170 190k arası bu oyuncular bir daha olacak o zaman paket denersin çünkü bu kez iyi kartlar verildi kaçırma derim...

Alıntıları Göster
    Önerileriniz ve ayırdığınız vakit için teşekkür ederim. Söyledikleriniz çok mantıklı, haftasonu ligi yüzünden yedek oyuncum çok fazla ama büyük sbc ler için suso ve hulk u alacağım. 12 tane swap oyuncum var hocam son ikiyi bekliyorum. Costa ve fodeni düşünmemiştim çünkü 89falcao bruno fernandes87 sterling87 var hocam yedekte

|
    |
    xbox one gt : sawolverine35 phenom II X4 955 - Powercolor hd6870 - 6gb 1333 cl7 - W7 64 Bit Chivalry: Medieval Warfare * Black OPS 2 * Modern Warfare 3 * Battlefield 3 * Bad Company 2 * Left 4 Dead 2 * Street Fighter 4 * STEAM ID : sawolverine35 * ORIGIN ID : sawolverine

HızlıCevap
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.