Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: _PriNCeLy_ , fkasifoglu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.637
Cevap
784
Favori
6.098.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 46314632463346344635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• bir halt çıkmıyor paketlerden oynamıyorum ama gene bir kaç büyük karşılaşma sbc yaptım elde var çöp galiba paket drop oranı ciddi anlamda düşmüş.
  • bir sürü paket açtım bi tane bile walkout yok ciddi oranda düşürmüşler ya
  • Arkadaslar elimde hepsi satilamaz bu oyuncular var bunun uzerine 1.7m var bosluklari nasil doldurayim sizce?
    90lik salah 93 luk hazard kante pogba hepsini denedim farkli bir tat ariyorum kimyayi bozmadan

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yvzsmsk -- 22 Mart 2019; 23:48:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yvzsmsk Y kullanıcısına yanıt
    Bence böyle güzel olur hocam, militao cdm oynatıyorum ben çok iyi tabi sizin tercihiniz. Fabinho da maç içi cdm olur
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Böyle bir adilik yok ya !
    Online Fut Draft'a girdim. 4 de 4 yaptım. Sadece Nadir Oyuncu paketi verdi. Şaka gibi !
    O paketin değeri ne ki , 4 maçı da yenince verdiği pakete bakın . Adilikten başka bir şey değil
    Hıı bu arada paketten de bir tane 83 lük oyuncu çıktı. Diğerleri 79 ve altında oyuncular. Bir daha emek harcarsam ne olayım . Ayıptır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 23 Mart 2019; 0:43:4 >
  • Paketler yine çöp Ultimate paket açıyoruz güya abartmıyorum 10 kere Mesut Özil açtım hala geliyor. Muazzam
  • Yav gervinho için 11 normal seria a oyuncu ile online tek maç kazan diyor yendim saymadı normal oyuncudan kastı ne ki

• zerkara kullanıcısına yanıt
    Ea tuzağı diyoruz buna

• Merhabalar, atanamatan öğeler kısmında 150 tane 83 rating oyuncu biriktirmiştim. Ardından bugün Ibrahimovic görevini yaptım ve beni atamayan öğeler kısmına attı. Ibrahimovic'i göremedim. Ibrahimovic'i 150 oyuncuyu atadıktan sonra mı alabileceğim ? Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı?

• Sol bek salah ne abi iyice soguttular oyundan

• quote:

Orijinalden alıntı: sawolverine

Benim gibi bağlantı 2 çubuk oynayan var mı cidden merak ediyorum.

Bir kaç hafta önce 3 çubuktu, nadir de olsa 4 çubuk bir kaç maç oynadım. Şimdi hep 2 çubuk.
    hocam bende de senin gini 3-4 çubuk oynuyordum sabahtan beri 2 çubuk hadi onu geçtim oyuna girince öyle bir lag oldu ki pasa basında abartısız 2-3 saniye sonra atmaya başladı.
  • Ananimus A kullanıcısına yanıt
    aynen öyle arka plandaki oyuncuları boşalttığında çıkacak ortaya.
  • 3 haftadır aldığım adamları satamıyorum. Ödüller vesaire derken 35 paket birikti. wl oyuncu seçimleri hariç. Dedik FUT Birthday etkinliğinde satarız o da olmayacak gibi duruyor.
  • Ananimus A kullanıcısına yanıt
    İbrahimoviç görevi nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketler harbi harbi çöp. Marquee çöp, daily sbc çöp, oyuncu sbc'si yapsan gene çöp.

Dün yayıncı castro 240k fut points harcadı. Bakın 240k diyorum 240bin. Sonradan harcadıklarıyla 300-350k'yı rahat bulmuştur epey sürdü yayını.

Ne ikon çıkarttı ne şey. En son hatırladığım o kadar points ile 2 tane fut birthday oyuncusu çıkarabildiğiydi.

Sonra döndüm dedim tabi bu ea yayıncıya böyle yaparsa sen sbc yapsan da schalke sol beki baba'yı alırsın en fazla.

Ki öyle de oldu.

Güya haftalık oyuncu görevi getirdiler. İbra. CB yapmışlar balance yok anca sbc kartı olur. Oyuncu sbc'leri de 85-86 reyting istiyor hep zaten. İyice p2w'ye döndü.
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Hocam 11 tane mls oyuncusu ile 9 maç online tek maç kazanınca haftalık görev hediyesi olarak ibrahimoviç veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu bırakmanın zamanı gelmiş. Arada sadece draft girerim.

• geronimoayh G kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Juan mata sbc sini yapan var mı yapmaya değer mi? Futbirthday de gelecek diğer sbc leri mi beklesem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pomat Kopom -- 23 Mart 2019; 10:55:40 >
  • 
Sayfa: önceki 46314632463346344635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.