Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -Çesut Mevik- Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 47 Misafir Kullanıcı, 48 Masaüstü Kullanıcı
102.979
Cevap
549
Favori
3.601.212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    882 Mesaj

Aynı dertten bende muzdaribim bir ay once div 5-6 arasinda gidip geliyordum 1200 civarın da dolaniyordum sonra takimi biraz guclendirdim su siralar 1400-1500 arası dun mesela 3 mac yaptım 2 g 1m aldım 1425 te kaldı en iyi puan 1569 son mac kazanirsam div 4 teyim ancak farklı maglubiyet aldim sonraki maclarda da 3m alınca tekrar 1500 altına düştum atak yapamaz pas yapamaz oluyorum ne zaman 1400 civarına geri doneyim takım tekrar sahlaniyor çatır çatır oynuyor bi eşik var o eşiği atlayamıyorum oyun ya momentum ile yada eslestirme ile engel oluyor o engeli aşarsan yolun açık aşamaz isen geldiğin yere geri gönderiyor
    Aynı şey wl de de oluyor 9 mac 7 galibiyet gidiyorum onuncu macta kılpayı galibiyeti kaçırıyorum sonra mağlubiyet serisi başlıyor 5-6 mac yenildikten sonra galibiyet serisi basliyor en az 5 mac sonrası maglubiyet galibiyet seklinde devam ediyor sonuc 30 da 15 galibiyet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    geronimoayh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hahaha güzeldi hocam Niye öyle dediniz merak ettim vallahi? Birkaç kişi daha öyle yazmıştı, meraklandım o yüzden. Kendi adıma en çok zevk aldığım mod.
    |
    |
    rousteern kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

yap hocam o sbcyi. Eusebio, gullit vs. geldiğinde 4-5 icon isteyecek.

Alıntıları Göster
    Oynatmak icin nasil defansa ikon almak istiyorum

Arkadaşlar la Liga sbc sini yapmak için daha önceden kartları almıştım.. ama hediyelerini beğenmedim acaba sbc yi yapsam mı yoksa oyuncuları satsam mı? Hollanda ve premier lig sbc lerini yapmıştım ama iki ligden en iyi çıkan 84 reitingli olmuştu.. ama premier ligindeki doucura çok iyi çıktı hem defansif hem de ofansif iki yönlü muhteşem oynuyor ve hep gol bile atıyor.. Hollanda ligi sbc sindeki sağ bek de muhteşem.. 1.88 boyu olması da ayrıca güzeldi.. sbc leri güzel çıkmamıştı ama hediyeler çok iyi fayda veriyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Yapma diyorsun yani 700.000 coinse cb icon kimi onerirsin

|
    |
    bobadilla kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tahatto

Oyunu bıraktığımdan dolayı ps4 için 1.8m coinsimi satıyorum isteyen dm den ulaşabilir arkadaşlar.
    Kefilim arkadaşa kafanız rahat alabilirsiniz.
    Referanslarım mevcuttur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Angel 83

Oynatmak icin nasil defansa ikon almak istiyorum

Alıntıları Göster
    nesta seni idare eder Maldini sbcsi gelene kadar

|
    |
    Çöpe atılacak paranız varsa nesta alıp yada yapıp oynatabilirsiniz.Nesta'yı yapmanın tek mantıklı tarafı sağlam icon beklemek.Nesta'yı yaparım oynatırım diye düşünüyorsanız ilk wl de kol konsol herşeyi yersiniz.150k lık varane 10 kat daha iyi nestadan.

Oynatmak için Baresi de iyiydi bence. Nesta'yı öldürmüş EA.
    |
    |
    fluox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3869 Mesaj
    Gelmiş geçmiş tüm stoperler arasında en sevdiğim stoper Nesta. Geçen sene prime versiyonu ile 2000+ maç yaptım. Ama bu sene kesinlikle tavsiye etmem çünkü çevikliği 38 falan. Her maç 2 tane penaltı yaptırırsınız. İkon sbclerinde kullanmak için yapacaksanız yapılabilir.

Vurabiliyor yine sutlar tamamen kesilmemis merak etmeyin.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

baby desaily al

|
    |
    Angel 83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    en son rivaldo sbc sini yapıp tüm takımım mala bağladığında. 90. dakikada rakibin hala deli gibi pres yapabildiğini görünce oyunu bırakmaya karar vermiştim. Tüy gibiyim bu aralar size de tavsiye ederim. Gerçekten hangi maçı gerçekten kazandığımı ya da hangi maçı kötü oyunumdan kaynaklı kaybettiğimi artık algılayamıyordum bile. Daha fazla ut oynamayacağım için büyük ihtimal fifa 20 yi korsan indirir pc de takılırım.

Ayrıca fark ettiniz mi bilmiyorum ama oyunu bırakan coins satan kişi sayısında çok büyük bir artış var.

arkadaş grubu ile de oynasan başka insanlarla da oynasan aynen halı saha muhabbeti, "Pas niye atmiyon, kaleye niye vuruyon, defansta oyna gibi" daha birçok örnek var. Gereksiz yere stres, küfür, kalp kırma olayları yaşanıyor. Geçen sene oynadım bi daha oynamam.

|
    |
    Finn Balor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bence siz iyi bir takıma denk gelmemişsiniz ama sonuçta gerçek hayat gibi 11 kişi içinden bir kişi oynadığı pozisyona sadık kalmaz ise pas hataları yaparsa kızağa çekilir buda olması gereken birşeydir ;) eğer uyum sağlarsan mükemmel zevk alırsınız mesela bunun ligi var biz ligteyiz avrupaya katılma şansın oluyor örnek uefa ;) yabancılar ile yapıyoruz gibi gibi en zevkli mod esasında.
    |
    |
    Bahsedilenler: rousteern kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Finn Balor

Ne Mutlu Türküm Diyene
  • Binbaşı
    1754 Mesaj

hesabı mı atıyorsunuz *
    |
    |
    tahatto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Yok sadece coinslerimi satıcam psn de tek hesabım var bütün oyunlar orda hesabı satmıyorum

|
    |
    bar3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.