Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aragorn1905, ibrahim.42, falco_love, ZekarBey Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 35 Misafir Kullanıcı, 37 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
102.887
Cevap
548
Favori
3.597.610
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    2348 Mesaj

Al benden de o kadar. Promes promes dedim gittim şu rw kartını aldım ne yapacaksam. Herkese de diyoruz promes alın diye almamakta ısrar edenler var .
    |
    |
    GrkmAdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2348 Mesaj

Alaba çıktı small paket veriyordu sanırım ondan. Diğerleri traş geldi bana.
    |
    |
    Die Ärzte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1043 Mesaj

Lau Martinez aldım gayet memnunum hocam.
    |
    |
    GrkmAdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
  • Emekli Yönetici
    8616 Mesaj

|
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Ones to watch kış oyuncuları gelecek yakın zamanda, bugün de La Liga lig sbc'si gelebilir.
    hocam o kadar arada kaldşm ki ucuzdan topluyum laliga adamlarini diye dusundum almadim parayı carcur ettim simdi pismanım geldi sbc :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ayrıca ederson, fernandinho ve 6kya giden iki 84lük oyuncu çıktı şimdilik 8/20 bitti

hahaha real madrid sbc’si ve messi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 28 Ocak 2019; 22:51:39 >

• Teğmen
    104 Mesaj

Şöyle bi kadro kurmayı düşünüyorum fakat birkaç soru soracağım. Lewa parasına değiyor mu? 87 yerine 86 Reus işimi görür mü ? Stoperde herhangi birisi yerine Süle alsam sırıtır mı ? Fahrmann'ın bu kartı ile normal kartı arasında çok fark var mı ? Teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak^-^ -- 28 Ocak 2019; 22:23:3 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: fenerliso

Aspas olur casemiro tam çöp dengesiz normal kartı oyunda etkisi yok aspas yapılır yapan olursa ben yapacağım.Ama keşke şöyle dembele st felan olsaydı güzel olurdu ama yapmamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 28 Ocak 2019; 22:42:52 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Al benden de o kadar. Promes promes dedim gittim şu rw kartını aldım ne yapacaksam. Herkese de diyoruz promes alın diye almamakta ısrar edenler var .
    promes markette var ne olmuş yani bende martinez ve cornet aldım baya iyi kartlar promes zaten markette olduğu için almadım eğer pozisyonu st olsa alırdım otwyi

Orijinalden alıntı: hayalet002

Futswap oyuncuları için başka oyuncı fırsatı gelecek mi şu an 5 tane oluyor da sbc ile?
    Şuan galiba son fut swap şeysi var kadro kurma onun dışında yok.O dahil 5 oluyorsa bir korneti al birde paket aç bence 3 swap kartı istiyor ama kadro kurma görevini yapamadı isen yap çabuk 6 olsun da costa al swap kartları baya iyi kartlar kötü yok.
    |
    |
    La liga sbc'sinden gelen bir paket. Eyy EA mesaj mı veriyorsun bu ne olm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 28 Ocak 2019; 23:5:26 >
    |
    |
  • Yarbay
    5100 Mesaj

Forvette Tevez ve Ibrahimovic var o nedenle forvet ihtiyacim yok ikisinden de asiri memnunum. Solda da Hazard ve IF Dembele var. Promes'i ilerleyen donemde SBClere kullanabilirdim veya Dembele'yi. Bu hafta 86 olur cunku.

|
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ama çok para

Ben cornet aldım Paket falan açtım. Fanta kartı aldığını bilsem promes alırdım ama cornet'ten çok sonra geldi haberi
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Ama çok para

Ben cornet aldım Paket falan açtım. Fanta kartı aldığını bilsem promes alırdım ama cornet'ten çok sonra geldi haberi
    Valla bende bekledimde bana gereken st kanatlarda zaten çok eleman var ama forvette aradığım oyuncu tipi yok st olsa direk alırdım ama lm işte oda motm satsın diye değiştirilmiyor herhalde yoksa st olsa düşünmez alırdım.
    |
    |

• Yarbay
    5100 Mesaj

MLS ve Premier Lig bitirdim full cop cikti 50+ packten. Tamamen sans isi. Biri 90 Ronaldo cekmisti MLS'ten.. Dun de 7.5k dandik packten Suarez aldim ama 185k ediyordu sadece..

|
    |
    Le Blanc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fut Swap Da Costa asiri iyi kademeye giriyor, cok hizli. Agir kalan stoperlerin cok pozisyonda acigini kapatiyor. Uzak direge ortalarda da hava hakimiyeti ile rakibe kafa vurdurmuyor. Uzun sure Valencia ile oynadiktan sonra acaip rahatlatti. 6 kart kesinlikle kacirilmaz bir yatirim. Alex Sandro Chiellini Boateng Da Costa defans hattim var. Kale satilamaz Handanovic. Super degil tabi bu dizilim ama eski kullandigim Sanchez Bailly hattina gore kat kat iyi. Van Dijk parasina kurulabiliyor.

|
    |

Şimdiye kadar çıkan en iyi kartlar.

2x discard inform
    1x 84 kasper schmeichel
    1x 85 alisson

Casemiro memnun eder umarım. Çünkü tam maliyetine gelecek gibi kalan paketler de aynı doğrultuda giderse.
  • Binbaşı
    1043 Mesaj
    Real betis ve Ath Bilbao sbc'sini yaptım şimdi telefona gidiyorum paketi açmaya. Dua edin Ronaldo çıksın

Edit: 82 Motm kart ve 84 sokratis çıktı paketlerin parası çıktı en azından +7k falan kar bıraktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 29 Ocak 2019; 1:4:22 >
    |
    |

# Akeno Himejima #
  • Yarbay
    4168 Mesaj
    quote:

La liga 17/20 bitti.

Şimdiye kadar çıkan en iyi kartlar.

2x discard inform
    1x 84 kasper schmeichel
    1x 85 alisson

Casemiro memnun eder umarım. Çünkü tam maliyetine gelecek gibi kalan paketler de aynı doğrultuda giderse.
    benimde yapasım var fakat hız kafamı karıştırıyor.acaba yapınca gölgede basıp tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz

son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.