Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ahtapottt, Bayramtr53, Sinerfru, buraqka, OZGUR_E Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 20 Misafir Kullanıcı, 22 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 1 iOS )
103.254
Cevap
552
Favori
3.611.902
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    2984 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Momentum'a karşı koyma deneyleri yapıyorum
    Henüz başaramadım,oyun yenileceksin diyorsa yeniliyorsun

Ama başaracağım
    pro oyuncuları izleyiniz 30 win alanlar vs yoksa oyun onlara demiyor mu bu maçı yenileceksin
    |
    |
    Saint maximin için online tek maç atıyorum abi oyun çok zevkli momentum fln yok oyunda kaleci ile karşı karşıya kalınca atıyorsun , adamların garip garip hareketler yapmıyor . Eski günleri hatırladım resmen.
    |
    |

internette gsöterdikleri gibiyse çöp olur hiçbir şeye yaramaz
    |
    |
    Faithful Blood Day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Hocam o zaman hiç ayıp günah dinlemeyip defansta top çevireceksin. Bunlar futbolun içinde var. Bakma milletin "böyle kazanacaksanız kazanmayın" demesine. Dakika 70te bunu yap demiyorum ama tek farkla öndeysen ve rakip ürkütüyorsa 80-85ten sonra güvenli oynamak hiç de ayıp değil.
    Hocam ben 3-0 öne geçince çıksınlar diye dua ediyorum

Sürekli 3-0 dan hatta 4-0 dan 6-4 falan bitti maçlarım. Veri akışı olmuyormuş gibi kitleniyor futbolcular.

Az önce dediğini yaptım çok şükür 3-2 yendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

çok zor olmayan, kullanışlı skilleri söyleyebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: first9

merhabalar, kanattan içeri girmek istiyorum ama skill olmayınca anında kaptırıyorum.

l1+sag analogu yukarı veya aşagı it.en op skill bu yıl.ayrıca l1+fake shot(kare ile pas) çok kullanışlıdır
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrkmAdr -- 28 Ocak 2019; 0:53:53 >

fantazi kadro yaptım türk kadrosu geçen hafta demiştim

Türk kadro gerçekten leşti ya bu kadar leş bir kadro olabilir mi bu kadar leş lig olabilir mi dengesiz çelimsiz oyuncu dolu 10 maçta 2 galibiyet aldım.Berbattı rakipler şov yaptı auba geldi 3-4 maçta hep hatrik oldu.Arkadaş şu 80 reytingli kadroya ikon karmalar geliyor yahu pes be.

Fransa kadrosu yaptım 10 maçta 5 galibiyet aldım.Pepe ve kaleci WL'den çıkmıştı bana klüpte vardı ardım taradım çıktı

Yarında brezilya kadrosu yapacağım artık kalan 10 maçta ne çıkarsa ama cidden rakipler çok güçlenmiş yani hep ikon potm felan geliyor yahu yeni sıfır kadrolarla üstelik bizim ülkede oynamak çok zor baş edebilmek.Bunu elinde eğer çok güçlü kadro varsa normalde hissedebiliyorsun alışkanlıktan mıdır yoksa başka birşey denmidir bazı yerlerde oyuncuya güveniyorsun ve oyuncu bir saçmalama ile bir ton inciri berbat edebiliyor başlangıç kadroları içinde en güçlü olanları ingiltere ardından italya şüphesiz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: first9

merhabalar, kanattan içeri girmek istiyorum ama skill olmayınca anında kaptırıyorum.

Şuanda çoğu kişi la croqueta ypıyor iniesta'nın meşhur hareketi yapması kolay adamıda hızlı geçiyorsun ister düz ister çapraz.

|
    |

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Çok mantıklı başka bir şey düşünmeyin bile. Bu hafta da if alabilir promes 86 olur alırsa.
    Pozisyonu da değişse alabilirdim otwyi ama lm kullanışsız st olsa güzel olurdu ama şu var st olursa motm kartında bir önemi olmazdı.
    |
    |

Kadrom bu sekilde kimya hepsinin 10 lütfen kadrom hakkında yorum yaparmisiniz neyi dogru veya yanlis yapıyorum

Kadrom bu sekilde kimya hepsinin 10 lütfen kadrom hakkında yorum yaparmisiniz neyi dogru veya yanlis yapıyorum

|
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

Fena degil herhalde
    Tam bir canavar suarez.tek sorunu 3 skill move olmasi ama sag sol demeden gol atabiliyor

Tevez ve Ibrahimovic varken fazlalik oldu, o yuzden sattim 185k dan gitti Tevez de Suarez kadar etkili cok sakat goller atiyor. 350k kasa oldu nereye takviye yapsam bilemedim..

|
    |
    Faithful Blood Day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam hangi ödüller bu oyuna yeni başladım

|
    |
    GrkmAdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Suarez'i Fifa Point alarak cikardim bildigin dandik 7.5k Premium Gold Pack'ten geldi. Saat 3'te Squad Battles odulleri gelecek onlari bekliyorum simdi. Rivals'ta Rank III yapip birakiyorum, o hafta haftanin takimi dandik gelirse 32k Coin alip geciyorum. Yoksa satilamaz pack odulunu seciyorum. Squad Battles takiliyorum daha cok.

|
    |
    dh_pes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Gamerların hazin sonu Fifa bunlardan sadece biri ama ben Fifa'dan başka oyunda bu kadar sinirlenmedim.

Son 15 yildir bende fifa disinda extreme sinirlenme yasamadim hicbir oyunda o kadar online offline oynadim. Ama fifada bu videodakilerden daha kotu seyler yaptigim oldu polis fln cagirdilar birkac kere anlayabiliyorum o yuzden.

En son ergenden NFS 1 oynarken 103. yaris 7 etapli hatirlayan vardir en uyuz yaris, 10 kere son etapta kaybediyosun EA game sonucta full pislik, monitoru tekmelemeye basladim sonra soktum yerde tekmeledim sonra 8. kattan asagi attim Allahtan gece 3-4 gibiydi kimsenin kafasina yada arabasina denk gelmedi patladi yerde.

Evde ikeadan ucuz ufak masalardan var, artik fifa oynarken kolu tv yi fln kirmamak icin onu yumrukluyorum 3 ayda bir masa pert oluyor 30 Rona gidip aliyorum hemen. Hatun fln alisti korkmuyo artik, arkadaslar guluyor geldiginde ustune bardak koyuyolar dusuyor yumruk manyagi yapmisim. Bi kere daha 1. gun masayi duvara calmistim alir almaz pert olmustu ama genelde 2-3 ay gidiyor.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Çavuş
    96 Mesaj
    arkadaşlar tam 530k civari bir butcem var solda doucore cm sağda depay cm oynuyor tam ortaya cam alicagim ikon olup ibra ile bağlamak için zola 85 nakata 88 hagi 85 arasinda kaldim bunlari kullanan arkadaslar varmı yada onerılerınız varmı cam ikon hesaplı uygun olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merttxcan -- 28 Ocak 2019; 4:35:26 >
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
seo paketleri
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.