Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 44654466446744684469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şu future daviesli bi kadroyla ne zaman karşılaşsam banko golü var adamın, yapılır mı sizce? Oynayan var mı
  • Ones to watch kış oyuncuları gelecek yakın zamanda, bugün de La Liga lig sbc'si gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

Beyler şu future daviesli bi kadroyla ne zaman karşılaşsam banko golü var adamın, yapılır mı sizce? Oynayan var mı
    Ben beğendim, hızlanması, çevikliği ve fiziği iyi. Hava topları da fena değil, abartmak istemiyorum ama kiralık Vinícius Júnior ile oynadım o kadar hoşuma gitmedi. Kiralık Toty Neymar ile oynadım böyle bir oyuncu olamaz uzaydan ışınlanmış gibi.
  • 2 hafta 14 yapamayip bu hafta 20 wini zorladim.her hafta resmen farkli senaryo var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futswap oyuncuları için başka oyuncı fırsatı gelecek mi şu an 5 tane oluyor da sbc ile?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @hayalet002 bu ay kazandıklarınla ancak mevcut olanları alabilirsin yeni oyuncu gelmeyecek elindekilerine alabileceğin anca şubat ayı yeni swaplar gelir oradada kullanamazsın bu ay kazandıklarını

@WITCHER güncellemeden sonra adam akıllı plase golü atılmıyor anca ceza yayının oralarda boş yakalarsan yeşil ile oluyor nadirde olsa normal plase ile atılıyor kırmızı ve sarılar dağlara taşlara gidiyor
  • Promes yedek bu sezon hep diye Fut swap kartlari Da Costa aldiktan sonra car cur ettim. Basimi duvarlara vursam yeridir. 3 tane kart kaldi elimde :(

• Nantes-st etienne ve feyenoord-ajax sbclerini yapip guzel bi seyler cikartan oldu mu, yapmaya deger mi

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar. Promes promes dedim gittim şu rw kartını aldım ne yapacaksam. Herkese de diyoruz promes alın diye almamakta ısrar edenler var .
  • Alaba çıktı small paket veriyordu sanırım ondan. Diğerleri traş geldi bana.
  • GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Lau Martinez aldım gayet memnunum hocam.

• La liga sbc geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Ones to watch kış oyuncuları gelecek yakın zamanda, bugün de La Liga lig sbc'si gelebilir.
    hocam o kadar arada kaldşm ki ucuzdan topluyum laliga adamlarini diye dusundum almadim parayı carcur ettim simdi pismanım geldi sbc :)

• espanyol sbc’si normal altın paketim
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

ayrıca ederson, fernandinho ve 6kya giden iki 84lük oyuncu çıktı şimdilik 8/20 bitti

hahaha real madrid sbc’si ve messi
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 28 Ocak 2019; 22:51:39 >

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Şöyle bi kadro kurmayı düşünüyorum fakat birkaç soru soracağım. Lewa parasına değiyor mu? 87 yerine 86 Reus işimi görür mü ? Stoperde herhangi birisi yerine Süle alsam sırıtır mı ? Fahrmann'ın bu kartı ile normal kartı arasında çok fark var mı ? Teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak^-^ -- 28 Ocak 2019; 22:23:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Aspas olur casemiro tam çöp dengesiz normal kartı oyunda etkisi yok aspas yapılır yapan olursa ben yapacağım.Ama keşke şöyle dembele st felan olsaydı güzel olurdu ama yapmamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Ocak 2019; 22:42:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Al benden de o kadar. Promes promes dedim gittim şu rw kartını aldım ne yapacaksam. Herkese de diyoruz promes alın diye almamakta ısrar edenler var .
    promes markette var ne olmuş yani bende martinez ve cornet aldım baya iyi kartlar promes zaten markette olduğu için almadım eğer pozisyonu st olsa alırdım otwyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet002

Futswap oyuncuları için başka oyuncı fırsatı gelecek mi şu an 5 tane oluyor da sbc ile?
    Şuan galiba son fut swap şeysi var kadro kurma onun dışında yok.O dahil 5 oluyorsa bir korneti al birde paket aç bence 3 swap kartı istiyor ama kadro kurma görevini yapamadı isen yap çabuk 6 olsun da costa al swap kartları baya iyi kartlar kötü yok.
  • La liga sbc'sinden gelen bir paket. Eyy EA mesaj mı veriyorsun bu ne olm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 28 Ocak 2019; 23:5:26 >
  • 
Sayfa: önceki 44654466446744684469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.