Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: perverse, Czn, freak7, 1nvdr, aguero12, FieSTaA Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
103.371
Cevap
556
Favori
3.616.993
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    208 Mesaj
    wl aksaklıklar yüzünden 1 gün uzadı👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

84 pulusic. rakip savunma yorulmuşken bu arkadaşı alıyorum ve şenlik başlıyor.

|
    |
    ismeyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu WL 'de her hafta aynı terane. Bir hevesle basliyorsun ama sistem seni mahvediyor. Senden daha dandik takımlara yenilmekte haliyle insanin zoruna gidiyor. Kac mac tek kale oynadim.baskı baskı baskı rakip ir kez giyor hol atiyor somra yatis. Sonra yine ben baskı ama golu bulan rakip
    Lamet olsim dedkm.10.macta bıraktim.

Ya herseyi kabul ediylrumda su rakip oyuncularin pas kesmelerde ayaklarını dalshim gibi uzatması ve cok rahat adama atabilecegim pasları kesmesi acayip sinir bozucu. Bunu kicimin dibinde yapsa amenna tamamda rakip oyuncu ile aramdaki.meaafe daglar kadar, rakip oyuncunun sagi solu acik pozisyonda yani pasi kesebilecek bir durum yokken cok rahat pas atabilecegim pozisyonlarda hep rakip oyuncu uzuyor bildiginiz pas.kesiyor sonra donusu gol. Cok gicik bir sistem bu..Mac.kaybettircek kadar kotu nir sistem.

|
    |
    hesapta 3 milyon var. DM

Mesaj atılmıyor size yazarsanız konuşabiliriz

|
    |
    profesör_x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yenildigim kadrolardan biri 30k’lik premier lig kadrosu 3-4-1-2 gibi bir kadroyla oynadi ne atak yapabildim ne savunma.Bu yeni meta taktiklerinden mi?

|
    |
    Evet bir Fifa'nın daha sonuna geldik. Kadromu satışa koydum dünden beri 4-5 oyuncu gitti fiyatlar düşmesine rağmen zararım yok anca kendilerini amorti ediyorlar ama Van Dijk ve Cruyff biraz zarar ettirecek gibi. Her şeyi geçtim momentumdu scripti şuydu buydu bir de bu sene hep denk geldiğim bir şey var. Önemli maçlarda 5. veya 6.galibiyetimi arka arkaya alacağım maçlarda en önemli anlarda oyun takılıyor. Kaleciyle karşı karşıya veya çok kilit bir müdahale yapacağım zaman.

27 maçta bir şey olmuyor da 3 maçta mı bağlantıya bir şey oluyor ve kaleciyle karşı karşıyayken.

Ben rolümden istifa ediyorum her hafta sonu oynadığım senaryoyu yırtıp atıyorum. Sizlere başarılar dilerim. Bu sene hedefim Elite 2 olmaktı ama başaramadım sanırım bunun için Almanya veya Hollanda'ya taşınmam şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 26 Ocak 2019; 14:33:45 >
    quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Birisi bunu bana açıklarsa oyunu bırakmayacağım :)

Rakip takım;

Maç sonu istatistikler;

Bir başka maç;

Yine başka bir maç.

Kaleye gelen istisnasiz her şut gol olmuş, okadar saçma pozisyonlarki görmeniz lazım.
    Kalede poşet varsa normal tabi diyeceksiniz. Kalecimi göstereyim :)

Sanırım benden bukadar.
    Welcome to fifa 19. Bu seneki kalecin 99 olsa bile içeri alacak. Kaleciler çok kötü. Onun dışında klasik fut modunu üst üste yaşamışsınız...
    |
    |

Ben IF Ahmed Musa kullanıyorum. Skill move 3* ama onun dışında rakip defans için ayaklı kanser

|
    |
    ismeyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Yeni turuncu kartlar nasıl düşüyor acaba?

Nasıl düşecek packten, sırf para kasalım diye +1 verip 3-4 oyuncu göndermişler.
    |
    |
    Sergio Ramos toty sağ bek oynatmak yeni moda herhalde, karşıma geldi kan aldı resmen.ptw nin bile boku çıkmış durumda.
    |
    |
    herkese selamlar, oyundan sıkılan bırakmak isteyen varsa hesap arıyorum.
    |
    |

ps4 türkiye serverlara mesafesinden dolayı 60-70 ms fazla olmasından dolayı zaman zaman sıkıntı olabilir ama bu bahaneye sığınmak bence doğru değil sonuçta bu memlekette oynayıp 30 29 28 yapanlar elit1-2 yapan bir çok insan var ortalama derecen neydi wl de ?
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Arkadaşlar 89 Mbappe alıp oynayanınız var mı? 1300 coins verilmeye değer mi?
    ifini alıp st oynatıyordum oldukça iyi karttı sonrasında ileri 3 lüyü potm hazard-sbc raul-sbc best ile kitlemesem st mbappeyi kesinlikle alırdım
    |
    |

Orijinalden alıntı: adjustik

ps4 türkiye serverlara mesafesinden dolayı 60-70 ms fazla olmasından dolayı zaman zaman sıkıntı olabilir ama bu bahaneye sığınmak bence doğru değil sonuçta bu memlekette oynayıp 30 29 28 yapanlar elit1-2 yapan bir çok insan var ortalama derecen neydi wl de ?
    Artık bir önemi yok
    |
    |
    2 mac rivals attim bugun sadece hemen baska oyuna gectim. Sanirim fifa gunde en fazla 2-3 mac oynayinca guzel o yuzden WL ye fln 2-3 haftada bir katilacagim bundan sonra 11 yapmadan 10 galibiyet alip birakacagim.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
seo paketleri
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.