Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44614462446344644465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 ocakta aldım oyunu. geçen hafta fut championsda 17 win geldi. 10 günde 100 maç yapmıştım ondan hızlı geliştim.
    Bu wl'de adam dışarıdan çektiği 5 sutun 5i de girince bıraktım oyunu :D
    sonuç olarak geç kalmadın fakat oynanacak bir oyun değil bu fifa :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Best hakkındaki görüşlerin nedir hocam? Artıları ve eksileri neler?

Alıntıları Göster
    Bence gayet güzel. Skill yapabiliyosanız sırıtmıyor. Sol Cam ve ST denedim baya iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicolae

Üzerine bir 15-20k daha koyup Aubameyang i alın.
    Aldım hocam şöyle bi kadro kurdum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Bakalim bu gece odullerden ne copler gelecek yine.

• Arkadas kalenin olmaması nedir ya 90 dk gülmekten oynayamadım.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Arkadaşlar takas kartlardan otw promes almak mantıklı mı? Yanına birde Nadir mega paket.. yoksa jumbo nadir oyuncu paketi mi alsam? Birde çöp çıkarsa diye korkuyorum..
    2 kart kaçırdıgım için kafamı daglara taşlara vuruyorum.kesinlikle alın promes
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Aldım hocam şöyle bi kadro kurdum

Alıntıları Göster
    orta sahaya lallana yerine dele alli veya mkhytaryan alabilirsiniz veya mousa dembele

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

La Liga SBC'si için Casemiro ve Umtiti söylentileri var. 300 kadar La Liga non-rare topladım 350-400 civarından.
    Bilgisi olan var mı? Eli kulağında diyorlar?
    casemiro çok iyi olur eger hızıda iyi artarsa
  • Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman hiç ayıp günah dinlemeyip defansta top çevireceksin. Bunlar futbolun içinde var. Bakma milletin "böyle kazanacaksanız kazanmayın" demesine. Dakika 70te bunu yap demiyorum ama tek farkla öndeysen ve rakip ürkütüyorsa 80-85ten sonra güvenli oynamak hiç de ayıp değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Momentum'a karşı koyma deneyleri yapıyorum
    Henüz başaramadım,oyun yenileceksin diyorsa yeniliyorsun

Ama başaracağım
    pro oyuncuları izleyiniz 30 win alanlar vs yoksa oyun onlara demiyor mu bu maçı yenileceksin
  • Saint maximin için online tek maç atıyorum abi oyun çok zevkli momentum fln yok oyunda kaleci ile karşı karşıya kalınca atıyorsun , adamların garip garip hareketler yapmıyor . Eski günleri hatırladım resmen.
  • internette gsöterdikleri gibiyse çöp olur hiçbir şeye yaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Hocam o zaman hiç ayıp günah dinlemeyip defansta top çevireceksin. Bunlar futbolun içinde var. Bakma milletin "böyle kazanacaksanız kazanmayın" demesine. Dakika 70te bunu yap demiyorum ama tek farkla öndeysen ve rakip ürkütüyorsa 80-85ten sonra güvenli oynamak hiç de ayıp değil.
    Hocam ben 3-0 öne geçince çıksınlar diye dua ediyorum

Sürekli 3-0 dan hatta 4-0 dan 6-4 falan bitti maçlarım. Veri akışı olmuyormuş gibi kitleniyor futbolcular.

Az önce dediğini yaptım çok şükür 3-2 yendim

• merhabalar, kanattan içeri girmek istiyorum ama skill olmayınca anında kaptırıyorum.

çok zor olmayan, kullanışlı skilleri söyleyebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

merhabalar, kanattan içeri girmek istiyorum ama skill olmayınca anında kaptırıyorum.

l1+sag analogu yukarı veya aşagı it.en op skill bu yıl.ayrıca l1+fake shot(kare ile pas) çok kullanışlıdır
  • Fena degil herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrkmAdr -- 28 Ocak 2019; 0:53:53 >
  • Evet cuma malum serverlar kötü idi

fantazi kadro yaptım türk kadrosu geçen hafta demiştim

Türk kadro gerçekten leşti ya bu kadar leş bir kadro olabilir mi bu kadar leş lig olabilir mi dengesiz çelimsiz oyuncu dolu 10 maçta 2 galibiyet aldım.Berbattı rakipler şov yaptı auba geldi 3-4 maçta hep hatrik oldu.Arkadaş şu 80 reytingli kadroya ikon karmalar geliyor yahu pes be.

Fransa kadrosu yaptım 10 maçta 5 galibiyet aldım.Pepe ve kaleci WL'den çıkmıştı bana klüpte vardı ardım taradım çıktı

Yarında brezilya kadrosu yapacağım artık kalan 10 maçta ne çıkarsa ama cidden rakipler çok güçlenmiş yani hep ikon potm felan geliyor yahu yeni sıfır kadrolarla üstelik bizim ülkede oynamak çok zor baş edebilmek.Bunu elinde eğer çok güçlü kadro varsa normalde hissedebiliyorsun alışkanlıktan mıdır yoksa başka birşey denmidir bazı yerlerde oyuncuya güveniyorsun ve oyuncu bir saçmalama ile bir ton inciri berbat edebiliyor başlangıç kadroları içinde en güçlü olanları ingiltere ardından italya şüphesiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

merhabalar, kanattan içeri girmek istiyorum ama skill olmayınca anında kaptırıyorum.

Şuanda çoğu kişi la croqueta ypıyor iniesta'nın meşhur hareketi yapması kolay adamıda hızlı geçiyorsun ister düz ister çapraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Çok mantıklı başka bir şey düşünmeyin bile. Bu hafta da if alabilir promes 86 olur alırsa.
    Pozisyonu da değişse alabilirdim otwyi ama lm kullanışsız st olsa güzel olurdu ama şu var st olursa motm kartında bir önemi olmazdı.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Kadrom bu sekilde kimya hepsinin 10 lütfen kadrom hakkında yorum yaparmisiniz neyi dogru veya yanlis yapıyorum

• 
Sayfa: önceki 44614462446344644465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.