Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.633
Cevap
784
Favori
6.098.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 44584459446044614462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhanhty

+

Alıntıları Göster
    +

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendime bi türlü taktik bulamiyorum 4222 taktiği ile bugun oynucam nasil bir taktik sizce

• Cumartesi günleri wl oynanmıyor gecikmeden bu hafta cuma oynayamadım 3te0 ile başladım hevesim kaçtı

• momentum öyle bişeyki kazanacağını veya kaybedeceğini iliklerine kadar hissettiriyor adama...daha demin wl de hücum hattı c.ronaldo neymar ronaldinho ve rui costadan oluşan bi herifi isco werner sane ve lucas vazquezli kadromla tokatladım adamın sekiz şutu direkten döndü ama gel görki gabriel jesus richarlison ve felipe andersonlu bi adamada yenildim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 26 Ocak 2019; 21:6:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

momentum öyle bişeyki kazanacağını veya kaybedeceğini iliklerine kadar hissettiriyor adama...daha demin wl de hücum hattı c.ronaldo neymar ronaldinho ve rui costadan oluşan bi herifi isco werner sane ve lucas vazquezli kadromla tokatladım adamın sekiz şutu direkten döndü ama gel görki gabriel jesus richarlison ve felipe andersonlu bi adamada yenildim....
    Sırf bu momentum yüzünden oyunu satıyorum yoksa sinir hastası yapıcak beni. Wl de 5te 5 giderken 4 mağlubiyet aldım art arda. Bu oyun insana gerçekten zarar veriyor

• Arkadaşlar bu Cardiff City SBC'sini nasıl tamamlayacaz ya? 4 tane oyuncu yok pazarda

• adjustik kullanıcısına yanıt
    sadece tr değil avrupada da patates serverler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MKAHNA

Bu mesaj silindi.
    Arkadaş oyunun başından beri bırak coins almayı hesaplarım arası transfer yapmaya bile bi tarafım yemedi. Bu nasıl cesaret yoksa EA kural mı değiştir di? uyarısız ban olayı kalktı mı?
  • Bu oyun adami varya deli eder wl ye 2.0 mglup.basladim sonra 8 mac ust uste kazandim sonra 6 mac ust uste kaybettim simdi gene kazanmaya basladim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kievli

Arkadaş oyunun başından beri bırak coins almayı hesaplarım arası transfer yapmaya bile bi tarafım yemedi. Bu nasıl cesaret yoksa EA kural mı değiştir di? uyarısız ban olayı kalktı mı?

Alıntıları Göster
    hesapların arasında yaparsan ban yiyebilirsin aynı ip den olursa. diğer türlü dikkat ettiğin sürece bir şey olmaz. 15M yakın aktardım.
  • Coin satıcılarına bölüm uzaklaştırması verilmeli çok uzun bir süreliğine

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    2 maç üst üste kaybederseniz 3. maçı hemen oynamayın bence.
  • Le Blanc kullanıcısına yanıt
    Hic karsimda omu alan takip gormedim inan ilk sizden duydum :) ama alip denerim uygunmus fiyatida

• 3 ay oyunu oynamadım. Kadrolar coşmuş. Full altın sarısı italya kadrom var. 100 kda bütce. Div 6-5 arası gidip geliyorum. Kadro geliştirmek için önerisi olan ?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Sonunda talih kuşu başıma kondu beyler alırım bir hayırlı olsun. Bu postu beğenen arkadaşlara EA daha iyilerini versin .

Olay da nasıl oldu. Yine 7.5k paket açıyorum öylesine 2-3 tane açtım. Dedim zaten 1şey gelmiyor vazgeç bu sevdadan olan coine oluyor binbir zorlukla kasıyorsun falan.

Sonra yanımdaki yiğen dedi aç abi 1 tane daha belli olmaz.

Açtık tabi telefonla ilgileniyorum walkout u görmedim bile. Board geldi abi dedi Allah Allah dedim. Portekiz'i gördüm hadi be Pepe geldi gele gele demişim. Sonra Santrafor'u gördüm en sonunda Juventus'u görünce film koptu.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Tabi la liga'ya uymuyor ya italya kuracağım ya da satıp La liga'ya takviye gullit'i artık alabilecek duruma geldim.

Bu da benim anımdı. Dinlediğiniz için teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    muhtemelen artış da alacak iyi yatırım

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Hayırli olsun

• Ben şimdi sinirimi gece gece nereden çıkarayım? Bu nedir ? Bunların dışında 4 top da direkten döndü.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Belki yazılmıştır ama futswap kartlarınız duruyorsa otw promes'i es geçmeyin. 6 futswap kartına otw promes daha yeni 85 oldu motm alıp. Haftaya da if alabilir. Şu an fut swap tekliflerinden alınabilecek en mantıklı kart olabilir kendisi.

4 kartınız varsa üzülmeyin bu hafta squad battle 1 tane veriyor 1 tane de ay sonuna kadar sbc gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Yardımı seven bir arkadaşsın, teşekkürler hocam :)

Alıntıları Göster
    Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Bildiklerimi paylaşıyorum, ben de bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

• 
Sayfa: önceki 44584459446044614462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.