Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

8 Kayıtlı Üye, 22 Misafir Kullanıcı, 24 Masaüstü Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz 2 iOS )
102.908
Cevap
548
Favori
3.598.390
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    296 Mesaj
    nerdesin be fifa 99 ne fut vardı ne bişey müziklerin açılışın demon herşeyinle ayrıydın kardeşlerin hep para peşinde 16-17-18-19
    |
    |
    Bu wl den sonra başlayacak market crash için bütün kadromu satıp elimdeki satılamazlarla bir kadro kurdum. Lunar year’a kadar bekleyip o dönem kadro kurucam. 2 hafta wl ve rivals da bu sapık kadro ile oynamayı düşünüyorum. Yedektende ibra sokarım oh mis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Bugün WL ödüllerinden arthur 90 açtım 650ye okuttum cok iyi geldi

PL lig görevinin 8/20'sini yaptım ( en pahalıları ). Acaba kalan 12sini yapıp doucoreyi alsammı arkadaşlar?

CDM'de kante + fabinho oynuyor. Doucore gelirse fabinhonun yerine gelecek. Sizce değer mi oynayanınız fikri olan var mı?
    Pl liginden hangileri yaptin hangilerini yapmak mantikli

Maalesef aynı anda giremiyorsun..
    |
    |
    SePHiRoTHBJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarknessTiger -- 25 Ocak 2019; 9:39:7 >
    |
    |

Market crash ne oluyor hocam bu kadro satma ve kadro yapmak için sanırım bir dönem var oyuncuların ucuz yada pahalı olduğu bu dönemler hangileri hocam biliyorsanız yardımcı olabilirmisiniz. Oyunu çözmeye çalışıyorum ama daha ince ayrıntılara vakıf olamadım.

|
    |
    Xallez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Galatasaraylılık bir din gibi bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Bunun için Galatasaray'ı tercih eder, Galatasaraylılığımla övünürüm."
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Market crash ne oluyor hocam bu kadro satma ve kadro yapmak için sanırım bir dönem var oyuncuların ucuz yada pahalı olduğu bu dönemler hangileri hocam biliyorsanız yardımcı olabilirmisiniz. Oyunu çözmeye çalışıyorum ama daha ince ayrıntılara vakıf olamadım.
    Market crash oyuncu fiyatlarının çakılmasına deniyor hocam. Özel etkinliklerin olmadığı dönemlerde oyuncular persembe cuma pahalı, pazar, pazartesi, salı ucuz olur. Ama özel etkinliklerin oldugu dönemlerde fiyatlar gene aynı günlerde çok daha fazla düşer.

Şuan önümüzde otw haftası var. Hemen bitiminde şubat başında da lunar year olacak. Bu etkinliklerde fiyatlar çok fazla düşecek ve artık oyun sonlarına yaklaştığı için tekrar eski seviyesine çıkmayacak.

Bu sebeple 2.5m coine sattığım kadroyu muhtemelen haftaya pazar 1.9 ya da 2m coin’e kurabilicem mesela.

• Binbaşı
    1543 Mesaj
    Dün Rivals + günlük görevler dahil yaklaşık olarak 20 paket açtım. 5-6 tane yükseltme hariç diğerleri gayet iyi paketlerdi. Daha ilk paketten EA logosonu gördüm ve bir anda renklendi paket. Dedim sonunda bana da çıktı ve vurdum parayı. Everton'dan 86'lık Calvert Lewin çıktı. Ancak sevincim yarım kaldı çünkü paket satılamıyordu. Dedim kullanırım, zaten PL kadrom var. Ama 3 yıldız zayıf ayak ve 3 yıldız beceri hareketi sebebiyle biraz soğuk kaldım oyuncuya. Zaten elimde 87'lik Chicharito var ve ikisi de hemen hemen aynı kartlar.

Neyse, ilkinden walkout gelince bir heyecan oldu ancak Mega paketler dahil daha sonra açtığım 13-14 paket fos çıktı. Bir sonraki altın yükseltme paketinden ise Pjanic çıktı ve günü 2 walkout ile kapattım.
    |
    |

Hocam hiç düşünmeden Aubameyang yapıştır geç.
    |
    |
    Johnny Knoxville. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aguero ne diyorsunuz
    |
    |
    SRHTG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Galatasaraylılık bir din gibi bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Bunun için Galatasaray'ı tercih eder, Galatasaraylılığımla övünürüm."
  • Yarbay
    4168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Knoxville.

aguero ne diyorsunuz
    bitiriclik efsane fakat kafa topu vuramaz ne yazikki.

Benim ileri ikilim Abumeyang ve Aguero . Aguero müthiş plase vruuyor. Ancak kafa topu vs çok zayıf.
    |
    |
    Johnny Knoxville. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

96 Ronaldo'dan sonra bana bir bok çıkmayacak artık anlaşıldı.
    |
    |

3-4 saat sonra denedim oldu. Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    KomsununOglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    221 Mesaj

OTW haftası nasıl olacak bilginiz var mı

|
    |
    Xallez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.