Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44524453445444554456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim ileri ikilim Abumeyang ve Aguero . Aguero müthiş plase vruuyor. Ancak kafa topu vs çok zayıf.
  • Dünden beri 150 paket açtım,çıkan en iyi oyuncu 86 if Lopes.

96 Ronaldo'dan sonra bana bir bok çıkmayacak artık anlaşıldı.
  • 550k ile paket açtım bakim efsane gerçek mi yalan mı ne çıktı tabiki Baş dost
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    3-4 saat sonra denedim oldu. Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    OTW haftası nasıl olacak bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar ortasaha'ya 2 yönlü süpersub arayanlar varsa, 85lik paulinho'yu öneririm. 65den sonra ileri geri güzel çalışıyor.
  • 91 aouar deneyen var mi parasinin karsiligi mi? Moo icin 800k butce var ya aouar ya da 90 bergkamp dusunuyorum

• takım için kimya olsun diye aynı ligten oyuncularla kadro kurmanın anlamı var mı ? Yani kimyası uymayan oyuncularla bile kadro kurulup kimya arttırılabilir mi ? hani genel anlamda meta nedir :)
  • Bu hafta WL ye katilmiyorum gecen hafta 10 galibiyette biraktim bilerek ara vereyim. Biraz Rivals oynarim gunde 3-4 mac sonra Hitmani bitirecegim. Haftaya haftasonu hatun olmayacak belki 30 maci bile tamamlarim evden cikmazsam. 1500 puan topladim zaten katilirim kesin.

Xbox gold habire super oyunlar veriyor bedevaya. Hitmanleri bitirdim eskiden oynadigim Far cry 2 yi vermis, daha battlefield, assasins creed War 6 fln var.

Konusu degil ama playstation da her ay bedeva 3-4 oyun veriyor mu ? bu oyunlar oynanabilecek guzel oyunlar mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Knoxville.

aguero ne diyorsunuz
    Aguero kafa topu vurabiliyor ama önündeki adamı geçmesi lazım top , 180 maç oynatmışım ve baya kafa golü attığımı hatırlıyorum. Zaten bitiriciliği efsane .
  • Şu rooney yi sırf paketler yüzünden yapsam mı ki ? değer mi acaba ?
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    2 oyun veriyor her ay. Yılda verdiği 24 oyundan 4-5 tanesi sağlam oluyor, gerisi çöp bence.

• 96 Ronaldo'dan sonra hala şans aramanız da pek bir komik değil mi:)
  • 85 werner nasil sizce? auba mi werner mi dersiniz? 4-3-2-1 taktik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

2 oyun veriyor her ay. Yılda verdiği 24 oyundan 4-5 tanesi sağlam oluyor, gerisi çöp bence.
    Anladim, Xboxta cop oyun veriyor ama oyunlarin en az yarisi gunlerce saatlerce oynanacak seviyede 20 nin uzerinde bedava oyun oynadim. Eski tabi yeni cikan oyunu vermiyorlar ama eskiden pc de oynadigim bazi guzel oyunlar fln var. Assasins creed in 4 oyununu sirf bedavaya oynadim. Takdir ediyorum bu ozelligini yillik 50 dolar gold uyelik ucreti cokca cikiyor.

Kusura bakmayin arkadaslar konuyu dagittim, kapatiyorum iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

85 werner nasil sizce? auba mi werner mi dersiniz? 4-3-2-1 taktik
    wernerin 87si baya iyi.auba tavsiye ederim

• Bugün 4 maçın 2 sinde son dakikalarda gol yedim, 1 tanesinde son dakikada gol attım ama en sonuncu maçta 90 dakikada 2 penaltı kurtardım, rakip son dakikada gol attı uzatmalara gitti, uzatmalarda 1 penaltı kurtardım, maç penaltılara gitti patates olduk. Tam bir sinir harbi yaşadım sabah sabah.

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Valla neyi merak ediyorsan sor zaten cevap gelir. Çünkü FUT’da bi dünya şey var açıkçası.
    Oyuncu alıyorum diyelim hepsi bende geçici mi yoksa sözleşme itemiyle mi kontratı uzatıyorum? Kiralık olayını anladım fcc puanlarımla 7 8 tane iyi oyuncu kiraladım. Jeton boostu aldım da jetonlarla ilk etapta pazardan oyuncu mu toplamalı ya da pack mi almalı gibi sorularım var dostlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: repatita

Dünden beri 150 paket açtım,çıkan en iyi oyuncu 86 if Lopes.

96 Ronaldo'dan sonra bana bir bok çıkmayacak artık anlaşıldı.
    dünyanın en şanssız insanı olabilirsin. bu şanssızlıkla hayatın zor
  • İscomu silvamı ? ( moo için )

Sanemi asensiomu ? (slk için) lütfen yardım edin

• 
Sayfa: önceki 44524453445444554456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.