Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozgnhlc17, muten_roshi Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 18 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı
102.875
Cevap
549
Favori
3.597.090
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    349 Mesaj

Bu haftaki gorevleride yapinca bende 12 tane oldu. 1 tene squatta gozukuyor. 1 tanede kadro kurma gorevi gelir. Toplam 14 tane olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetps2016 -- 23 Ocak 2019; 14:41:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör yunuscan86 , hursit1903
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Bu haftaki gorevleride yapinca bende 12 tane oldu. 1 tene squatta gozukuyor. 1 tanede kadro kurma gorevi gelir. Toplam 14 tane olur.
    Squad battle da var mı bu hafta? Ben pazartesi günü bakmıştım. Bu haftaki squad ödüllerinde fut swap oyuncusu yoktu. Sonradan mı eklediler acaba?

Sonradan eklenmis olabilir. Ben aksam baktim vardi. Birde almak için az bir puan toplamak gerekiyor. Bronz odullere baktiysan orda gozukmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yunuscan86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj

Bende de durum aynı. Önceki Fifalarda div 1-3 arasında gezerken şimdi div 5-6 arasında geziyorum inanılmaz. neyse ki bir hafta kasıp fut championsa katılma hakkı kazandım. bundan sonra wl ve draft yaparım, rivalsda rank 1de kalırım yeterli, division atlamaya gerek yok, atlayamiyoruz zaten :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER
  • Binbaşı
    1768 Mesaj

Bir kartın özel bir versiyonu paketlere girdiğinde, kartın normal versiyonu o süre boyunca paketlerden çıkmaz.

Yani Neymar TOTW girerse 1 hafta boyunca normal Neymar paketlerden çıkmayacak demektir. Bu da normal Neymar'ın değerini artırabilir tabi.

Şöyle bir şey de var, Neymar hiç bir SBC'de kullanılamayacak kadar değerli olduğundan piyasadaki normal Neymar sayısı hiç azalmayacak. Neymar'ın hali hazırda 93 reytingli bir Informu var, bu hafta da girerse 93'lük Neymar'ı satıp yenisini almak isteyen olacaktır. 93'lükler satışa çıkınca fiyatı düşecek, doğal olarak 92'lik Neymar'ı satıp 93'lük almak isteyenler de olacak. 92'lik fiyatı da düşebilir.

Eğer SBC'de kullanılan bir oyuncu olsaydı; örneğin iyi paket veren Beşiktaş SBC'sinde kullanılabilecek tek SLO olan Babel. Babel TOTW girseydi ve 1 hafta normal kartı paketlerden çıkmasaydı sürekli SBC'lerde kullanılarak eksileceğinden değeri artabilirdi.

Son durum da şu; 30.000-80.000 aralığında fiyatı olan normal oyunculardan, Haftasonu Liginde tercih edilenler ( Fernandinho, Walker, Fabinho, Sane, Mahrez, Son ) gibi, maks 85-86 reytingli oyuncuların fiyatları TOTW süresince az da olsa artabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Düşüncelerimin tamamı yanlış olabilir. Çok bilseydim kendime faydam olurdu, hala 2 milyonluk kadrom var.
    |
    |
    gigok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2984 Mesaj
    bu haftanın swap görevlerini ve squad battlerdan swap alırsanız elinizde toplam 13 tane kart oluyor 1 tane daha görev gelmesi lazım sbc ile gelir yüksek ihtimal

Orijinalden alıntı: cagkan1905

Bende de durum aynı. Önceki Fifalarda div 1-3 arasında gezerken şimdi div 5-6 arasında geziyorum inanılmaz. neyse ki bir hafta kasıp fut championsa katılma hakkı kazandım. bundan sonra wl ve draft yaparım, rivalsda rank 1de kalırım yeterli, division atlamaya gerek yok, atlayamiyoruz zaten :D
    Aynen Rivalsi bend hafta ici oynayacak bisey olmadigi icin oynuyorum. Turnuvalari niye kaldirdilar bilmiyorum. Eskiden sabit bronze silver gold turnuvalar vardi onun disinda haftalik ozel turnuva gelirdi. Ben bronz kadromla mutluydum eskiden gunde 2 kupa alirdim. Yemin ediyorum yine oyle bisey olsa 1 milyonluk as kadromun yuzune bakmam.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yüzbaşı
    730 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rousteern

WL de çok üst düzey rakipler geliyor, rivalsta kendi klasmanından rakipler var. Kendim 5. klasmanda Rank 1 i rahat alıyorum, rivalsta az mağlubiyet alıyorum. Fakat WL de (ilk defa bu sene başladım) gümüş 1 ya da Altın 3 alıyorum ama çok sinir bozucu olduğundan dolayı 30 maçı tamamlamadan 25-28 maç oynuyorum. Benim için zor.
    Ya sorun üst düzey rakip değil. Kralı gelsinde şu ultimate teamda yaşadığımız şeyler orada daha beter oluyor mu merak ettim. Klasmanlarımız yakın cunki, ama oradaki galibiyet oranınız iyi bence baya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

aynen artık antrenman maçı gözüyle bakıyorum rivalsa. belli bir maç yapınca zaten rank 1 e girmiş oluyorsun. benim de silver kore ligi kadrom vardı günü kupasız bırakmazdım :) draft modu çok güzel olmuş ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER
  • Binbaşı
    1592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Squad Battles da bizim sınırları yanlış çizmişler. Artvin falan Gürcistan'a katılmış
    Aynn o durum beni deli etti simetriye önem veren biriyim böyle bir şeyin beni rahatsız edeceği aklıma gelmezdi.

Bu arada wl ödülleri ne zaman ? (her hafta soruyorum unutuyorum hep)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sean john -- 23 Ocak 2019; 15:48:47 >

Orijinalden alıntı: adjustik

bu haftanın swap görevlerini ve squad battlerdan swap alırsanız elinizde toplam 13 tane kart oluyor 1 tane daha görev gelmesi lazım sbc ile gelir yüksek ihtimal
    Bana 5 tane lazım Martinez için sanırım Martinezi alamayacağım
    |
    |

süre gelen momentum sorunu ve kick off sorunu da wl de devam ediyor. Internetim iyi olduğundan maç içersinde çok nadir gecikme yaşıyorum. He bi de adama kitlenme olayını geçen haftadan beri daha çok yaşıyorum.

|
    |
    Czn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yarın sabah 11 de

|
    |
    Sean john kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gunde en az 8.9 tane sbc yapiyorum en yuksek gelen 83 tu mls sbcsinden geldi

Perşembe günü hangi klasmanda başladıysanız onun ödülleri gelir... Mesela 6. Klasmanda başladıysanız isterseniz 1. Klasmana çıkın yine 6. Klasmanın ödülleri gelir...

|
    |
    OrkunSahin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oooooo Abdulrahman gelmiş beeee...

Şaka bi yana tebrikler.

|
    |
    gazilitek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2315 Mesaj
    Totw 4 dakika sonra açıklanacak.

Sızdırılan birkaç isim var. Kesin olarak gözükenler Cavani, Mbappe, Goretzka, Caliguri, Modric, Koscielny.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBRAHIMOVIC' -- 23 Ocak 2019; 18:3:36 >
    |
    |

yarın çekecem o kırmızı mbappeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faithful Blood Day -- 23 Ocak 2019; 18:4:21 >
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.