Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: assassinjoy, OZGUR_E Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 19 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
103.023
Cevap
549
Favori
3.602.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    6924 Mesaj
    Squad Battles da bizim sınırları yanlış çizmişler. Artvin falan Gürcistan'a katılmış
    8-10 maç attım bugün div2 de first timed finesse atan görmedim 1-2 kişide normal finesse attı eski gücü kalmamış finessenin bu güncellemeyi niye bu kadar geç yaparlar anlamıyorum oyuna gelmesi gereken ilk güncelleme buydu
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzun zamandır olan bir durum. Ek olarak 45+ ve 90+ da iseniz gol atma şansınız baya bir yüksek.

|
    |
    furandor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
  • Yarbay
    2040 Mesaj
    WL de ortalama 17-20 galibiyet alan ben .oyun çıktığından beri rivals de div 5 deyim .sistem sizi asla yukarı cikarmıyor aşağida indirmiyor .bunun sebebi nedir tam bir ust div olacaksiniz takimin duruyor ve uzaklasiyorsunuz sonra tekrar yukari asagi ..sistem bunu neden yapıyor ea'in bunda ki amacı nedir ? Diyorlar ya oyuncular sıkılmasında diye bir sistemimiz var .ulan boyle zaten sıkılıyor oyuncu m.rivals de hic bir amaci yok oyuncunun klasman yukselemeyecigini bildigi icin .

Orijinalden alıntı: furandor

Oyun kodlarında gol attıkdan hemen sonra gol ye gibi kod falan mı var yoksa ben mi boyleyim .
    yalnız değilsin ben gol attıktan sonra santrada rakibe kart görsem bile dalıyorum abi o anki momentum kırılıyor gibi geliyor bana yada psikolojimi bozdum gol artı kart yiyorum :)

aynı sorunu yaşıyorum bir kere 1500 küsür puana ulaştım ve bir daha namümkün. Amaç sadece derece bir bitirerek paketten birşey yakalamak. Wl iki iki haftadır atıyorum 17 win anca en fazla olacağı da 20'dir. Bundan önceki serilerde hep div 1-2 arası oynarken div 5 ten kurtulamamak çok anlamsız. ve bazen öyle adamlar geliyor ki bu adamın burada ne işi var diyorum. sanki biraz kıpırdandıkça üst divlerden eşleştirme yapıyor
    |
    |
    furandor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Psikolojik mi degil mi bilemem ama psikolojimizi bozdugu kesin ..anlam veremiyorum neden bu oyunu oynayarak kendime eziyet ediyorum.

|
    |
    ismeyu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: furandor

Psikolojik mi degil mi bilemem ama psikolojimizi bozdugu kesin ..anlam veremiyorum neden bu oyunu oynayarak kendime eziyet ediyorum.
    inan aynısını düşünüyorum , ve çok yakın zamanda satacam hesabı bırakıcam bunu yoksa denge falan kalmayacak ufak bişi oyun neticede diyoruz ama insanın canını sıkıyor
    |
    |
    150k bütçe var nasıl bir kadro önerirsiniz arkadaşlar. Birde dü everton da oynayan Keane’ in normal kartı değilde şekilli bir kartı çıktı onu satayım mı yoksa elimde mi tutayım, o kart değerlenecekmiş diye gördüm de birkaç yerde doğru mu acaba

|
    |

Orijinalden alıntı: WITCHER

Bu Davies Bayern'li futbolcu mu? Keşke Rm olsaydı, flashbak Robben bekleye bekleye kuruduk burada.

Alıntıları Göster
    evet amerikalı bayern sol kanadı.https://www.futbin.com/19/player/18147/Alphonso%20Davies/

statları göz dolduruyor sniper la 91 overall oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karaçay -- 23 Ocak 2019; 9:52:36 >
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 18 saat 30 dakika kadarı kaldı.
    9 Not
    sabah 2 maç attım birini yendim birini yenildim 2198 pointste kaldım div2 olacaktım ne güzel 2 puan nedir arkadaş ya.. neyse bu aksam div2yiz kesin
    |
    |
    Oynamayı neredeyse bıraktım gibi bir şey. Şu Swap kartlarını toplayabilseydim iyiydi. İlk gelen 7 kartı kaldım. Geçen haftaki 2 taneyi alamadım. Bu hafta da 3 taneyi almak normalde zor olmasa da oynamadığımdan zor gibi. 500'e yakın maç yaptım, geçen sene yaptığımdan fazla bir sayı oldu.

Ben iki gün önce 14 tane verdim jumbo nadir oyuncu paketini açtım, board bile düşmedi. Bu sene hiç şans gülmedi bana, biyerden vuracak ama bekliyorum.
    |
    |
    steven_stiffler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sanırım paket açarken, oyun tüm kulübünüzü tarıyor ve elinizdeki oyuncuları görüp paketten ona göre oyuncu veriyor. Ya da oyun gerçekten bana takık ve sürekli olarak beni trollüyor. Elimde toplasanız 10 tane walkout kartı vardır ya da yoktur. Ama 2 gündür açtığım +81 yükseltme veren kartlardan Fernandinho ve Vidal (walkout değil ama sonuçta 85) verdi. Ve elimde 10 tane bile olmayan walkoutlar içerisinde bu 2 kart satılamaz olarak mevcut. Bilmiyorum, yüzdeye vurduğumuz zaman bunun çıkma şansı kaç oluyor ama cidden bilerek yapıyorlar gibi hissediyorum Sonuçta 86'lık bir kart Fernandinho, discard yapmaya elim gitmedi ve mecburen gidip Man. City kadro kurma görevini yaptım. Coins harcamayacakken gidip zorla harcattı. Neyse ki Vidal'de kendime hakim oldum, gidip yükseltmede kullandım.

• Teğmen
    104 Mesaj
    Arkadaşlar neden kimse busquets in scream kartını kullanmıyor? Çok iyi değil mi özellikleri? Yani değişecek mi özellikleri ondan mı almıyor kimse? Değişecekse de ne zaman değişecek bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 18 saat 30 dakika kadarı kaldı.
    9 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

az önce yaptığım maçta adam 70-75 arası şut gücü olan oyuncularla her denediğini gol yaptı. bence bu görüntü doğru değil.

Alıntıları Göster
    update gelmedi henüz
    |
    |
    bu kimya kartlarını hangi oyuncuya ne basacağımızı gösteren bir site var mı ? neye göre yapıyoruz

"Galatasaraylılık bir din gibi bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Bunun için Galatasaray'ı tercih eder, Galatasaraylılığımla övünürüm."
  • Teğmen
    216 Mesaj
    Yaklaşık 2 aydır fut oynuyorum mütevazi bi kadrom var ve cok kasmıyorum o kadar. Ancak bu ticaret-pazar konusunda takıntılıyım biraz. Hesapta 750k coins var ilk zamanlar mobilden de cok uğrasıyorım ama bayağı vaktimi alıyordu. Ticaretle en etkili şekilde coinsleri nasıl arttırabilirim arkadaşlar bu konuda özelden yardımlarınızı bekliyorum. Düşündüğüm bir kaç taktik vardı ama pek işe yaramadı. Bu yöntemle nasıl milyon coins kasıyorlar anlamadım gitti. Yardım eden arkadaş olursa çok sevinirim. Herkese iyi forumlar

|
    |

|
    |
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
7,626
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.