Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: black-joker10, SePHiRoTHBJK, Paradox792 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 38 Misafir Kullanıcı, 38 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
102.966
Cevap
549
Favori
3.600.770
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    6923 Mesaj
    Update'den önce/sonra
    Bende oyun açmıyorum genel bir sorun mu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam Hagi nasıl memnun musunuz? Oyun içinde hızı bitiriciligi ve birebirdeki pozisyonları nasıl acaba ?

|
    |
    Al-Yeleli Arslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türküm Diyene
  • Yarbay
    3941 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Update'den önce/sonra
    maviler yeşil şutlar mı?

Orijinalden alıntı: yımah

Update'den önce/sonra
    az önce yaptığım maçta adam 70-75 arası şut gücü olan oyuncularla her denediğini gol yaptı. bence bu görüntü doğru değil.

Çin atasözü

• Binbaşı
    1757 Mesaj

Böyle ortaya açıklamasız bir görsel atıp gitmekte iyiymiş. Arkadaşın attığı görseldeki şutların tamamı sarıda vurulmuş şutlar. Update öncesi - sonrası. Yeşil şutlarda da isabet oranı düşücek ama bu kadar değil.
    https://www.ea.com/games/fifa/fifa-19/news/fifa-19-pitch-notes-patch-7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1nvdr -- 22 Ocak 2019; 23:43:5 >
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Vict0ry

maviler yeşil şutlar mı?

Alıntıları Göster
    Evet
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

az önce yaptığım maçta adam 70-75 arası şut gücü olan oyuncularla her denediğini gol yaptı. bence bu görüntü doğru değil.

Alıntıları Göster
    Pc'de mi oynuyorsunuz? Henüz Ps update çıkmadı
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Yerlerine önerebileceğiniz oyuncular varmı hocam ?

Alıntıları Göster
    Benim kadro premier lig denediklerim olarak dembele , eriksen , firmino iyidir atak ortasaha için . Kale için aslında değiştirmeseniz de olur tek fark yaratan De gea oyunda, bende stoperler fransadan diye buffon oynatıyorum saçma goller yiyiyor . (ispanya için Asenjo belki online drafta gelmişti çokta sırıtmadı)
    |
    |

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Merhaba arkadaşlar.. Bazıları çok güzel pas oyunu oynuyor tık tık tık.. Bende oynamaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor.. Böyle güzel oynayanlar taktiği ile mi alakalı nasıl güzel pas oyunu oynayabilirim?
    Dizilis formasyonuyla alakalı bence kanatli bi formasyonda cok pas yapmak zorlasiyor kanattan birebirde skills ile adam geçip oynamak etkili oluyor mesela 5 dakika pas oynu oynamaya calisayim sacna sapan hatalar yapiyor takimim kdb 3 metre ileriye top atamiyo adam kontrom edemiyor bence daha cok kanatlardan yardirmak mantıklı ama genede sizin stilinizle alakali 4-2-3-1 oneririm

|
    |

Orijinalden alıntı: 1nvdr

Böyle ortaya açıklamasız bir görsel atıp gitmekte iyiymiş. Arkadaşın attığı görseldeki şutların tamamı sarıda vurulmuş şutlar. Update öncesi - sonrası. Yeşil şutlarda da isabet oranı düşücek ama bu kadar değil.
    https://www.ea.com/games/fifa/fifa-19/news/fifa-19-pitch-notes-patch-7
    Yesil sutlarla ilgili bir isabet dusurme gormedim ben. Tek gordugum yesilde vurma zorlasacak daha cok el aliskanligi lazim o da 2 gune alisilir. Yani degisen bir sey yok yesilde vurma icin buna karsilik kalecileri saga sola cekme hizi dusecek ne guzel sacmalik ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 23 Ocak 2019; 0:18:0 >

• Binbaşı
    1757 Mesaj

İlk 2 görselde var işte hocam. İsabet düşüyor dediğim köşeye gitme oranı yani. Bir tık daha ortaya gidicek gibi bazen şutlar.
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yesil sutlarla ilgili bir isabet dusurme gormedim ben. Tek gordugum yesilde vurma zorlasacak daha cok el aliskanligi lazim o da 2 gune alisilir. Yani degisen bir sey yok yesilde vurma icin buna karsilik kalecileri saga sola cekme hizi dusecek ne guzel sacmalik ama

Alıntıları Göster

Orası çok komikti ya, finessi nerfleyelim derken bufflamışlar

Finesseleri zaten kaleci oynatma sayesinde savuşturuyorduk şimdi onu da elimizden alıcaklar.Her maç artık 10+ skorlara hazır olun
    |
    |

• Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Öncelikle yanıtın için teşekkürler hocam. Kimyayı elbette önemsiyorum. Ben sadece mac icerisindeki taktigimi göstermek istemiştim. Yoksa oyuna bende 4-5-1 başlıyorum kimya için.

86 larson hic kullanan görmedim. İş yapar mı dersiniz?
    Edit: kontrol ettim de bu bayb larssonmuş. Elimde prime larsson alabilecek bütçe de var. Almaya gerek olur mu dersin?

Alıntıları Göster
    Baby Larsson, middle dan iyi. Prime tabii ki saha iyi ama aradaki 400kyı düşündüm ben. Gayet güzel bir kadro olur o şekilde. Oynadıktan sonra sonuçları da yaz hocam :)

|
    |

• Binbaşı
    1592 Mesaj
    97 hız ile 99 hız arasında fark anlaşılır mi ? if mbappe varda bide toty neymar ile bi oynadım neymar yerinde duramıyordu resmen mbappeye defans yetişebiliyor neymara yetişemiyor gibi geldi deneyen var mı ? mbappeye hawk basarsam fark olur mu ?

Aynen. Mesela benim sol kanatta Hazard var onun hızı Mbappe’den daha düşük ama Hazard’ı bekler kolay kolay yakalayamıyorken Mbappe’yi yakalıyor, sanki 97 pace varmış gibi gelmiyor insana. Ben Hawk basmayı düşündüm ama FutBin’e baktım en fazla Finisher basılmış o yüzden ben de Finisher bastım

Eğer sen Hawk basıp değişim görürsen buraya yazar mısın?

|
    |
    Sean john kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Aynen. Mesela benim sol kanatta Hazard var onun hızı Mbappe’den daha düşük ama Hazard’ı bekler kolay kolay yakalayamıyorken Mbappe’yi yakalıyor, sanki 97 pace varmış gibi gelmiyor insana. Ben Hawk basmayı düşündüm ama FutBin’e baktım en fazla Finisher basılmış o yüzden ben de Finisher bastım

Eğer sen Hawk basıp değişim görürsen buraya yazar mısın?
    FutBin'de oyuncuya en çok basılan kartı nasıl görebiliyoruz acaba?

Orijinalden alıntı: Sean john

97 hız ile 99 hız arasında fark anlaşılır mi ? if mbappe varda bide toty neymar ile bi oynadım neymar yerinde duramıyordu resmen mbappeye defans yetişebiliyor neymara yetişemiyor gibi geldi deneyen var mı ? mbappeye hawk basarsam fark olur mu ?
    Yazarımda biraz araştırıyım bende şuan isabetçi basılı 97 lik hız alamıyorum şutunda ya da kafa vuruşunda sıkıntı yok.
    |
    |

|
    |
    Baracos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sean john

neymar daha çevik ve kıvrak ondan
    |
    |
Mobilya Takımları
seo paketleri
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
6,532
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.