Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: OZGUR_E, kerrjo1 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
102.875
Cevap
549
Favori
3.597.047
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Tesekkurler bi davies de gelirse eksigim kalmayacak
    Bu Davies Bayern'li futbolcu mu? Keşke Rm olsaydı, flashbak Robben bekleye bekleye kuruduk burada.

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Onu beceren akılsız büyük ihtimal stüdyo çalışanıdır çünkü adamlar ürün çıktıktan sonra o anlık değişimler için stajyer çalıştırıyor.Onlarda ne kadar kaale alırsa dikkate edilirse full hata var online modda gerek isimlendirme gerekse ödül alırken bile full bug ve hata

Akıllı bir firma bu oyunu

1.Kariyer ve offline modları ayrı

Online modu ayrı ve market pazarını daha da geliştirip çeşitlendirip ayrı bir dlc olarak piyasaya sürerdi bu sayede gerek oyun gerekse market çökmezdi devamlı ama adamlar 4 kişilik araca 8 kişi sokmaya çalışıyor ne kadar az harcama o kadar fazla kazanım sıkıştırıp sokmuşlar adamların amacı iyi bir ürün çıkarmak değil ne kadar kişiden para sağarım ne kadar kazanım sağlarım arkadaş oyunda herkesin mesai harcadığı yer paket açma olur mu ya bu oyun futbol oyunu futbol piyango at yarışı kinder suprise değil.

Alıntıları Göster
    Oyunu oynarken futbol namına bir şey hissetmiyorum, strateji savaş oyunu gibi. Futbolda altı pasta rahatça pas yapıldığı, stoperin orta sahada freekick kullandığı, bekle kanattaki adama koşarken kontrolünde olmayan stoperin kanattaki futbolcuya koştuğu nerede görülmüş? Daha aklıma gelmeyen bir sürü şey Güncelleme getirmişler neymiş zamanlamalı bitiriciliğe zam yapmışlar, len bu bağlantıyla sarıyı görsek seviniyorduk, yeşillik bizim neyimize, bizim neyimize!

• quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Bu Davies Bayern'li futbolcu mu? Keşke Rm olsaydı, flashbak Robben bekleye bekleye kuruduk burada.

Alıntıları Göster
    Adamın real face i var bir ara beşiktaşa gelecekti ama biz wonderkid larini almayı tercih ettik ve bu konuda pişman değiliz golleri ve akrobatik hareketleri ile taraftarı coşturuyor şuan.
    quote:

Oyunu oynarken futbol namına bir şey hissetmiyorum, strateji savaş oyunu gibi. Futbolda altı pasta rahatça pas yapıldığı, stoperin orta sahada freekick kullandığı, bekle kanattaki adama koşarken kontrolünde olmayan stoperin kanattaki futbolcuya koştuğu nerede görülmüş? Daha aklıma gelmeyen bir sürü şey Güncelleme getirmişler neymiş zamanlamalı bitiriciliğe zam yapmışlar, len bu bağlantıyla sarıyı görsek seviniyorduk, yeşillik bizim neyimize, bizim neyimize!

Alıntıları Göster
    Duygularımıza tercüman oldun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6923 Mesaj

Ben alamadık çünkü Bayern önce davranıp parası neyse basıp aldı diye biliyorum ama yanlış da olabilir tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Arkadaşlar eğer sizde tekseniz ps4 de oynuyorsaniz oynayacak arkadaş arıyorsanız mesaj atabilirsiniz ufak bir wp grubu acabiliriz :) tek basima oynuyorum ve benim gibi arkadaslar varsa beraber oynayabiliriz yas 20 üniv ogrencisiyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Adamın real face i var bir ara beşiktaşa gelecekti ama biz wonderkid larini almayı tercih ettik ve bu konuda pişman değiliz golleri ve akrobatik hareketleri ile taraftarı coşturuyor şuan.

Alıntıları Göster
    İkisi de olaydı eyiydi, medeniyeti takımımıza taşırdık. Kanadalı sonuçta.

Bu adamları Bayern gibi takımlardan önce bulmak için iyi bir scout ekibi olmalı lakin bizdeki işgüzar para yiyiciler kulüpte yönetici oldukları sürece beş para etmez adamlara 1000 para verip yolumuza yolunarak devam ederiz.
    |
    |

• Er
    11 Mesaj

Şöyle bir takım yapmıştım, dün ps4 proyu satıp bıraktım şükür. Şimdi borçlarımı kapatmaya çalışıyorum. Belki gold kartları satıp son yükseltme için bekleticem kartları, arada girip coins kasarım telden :))

|
    |

van dıjk defans ta 1 numara
    |
    |
    Lautaro Martínez 9 tane çok fazla olmuş, deneyen var mı ? İtalya ligini değiştirmeyi düşünmüyorum o yüzden diğerleri de ilgimi çekmedi. Göz göre göre de rare mega pack alıp çöp çıkartmak istemiyorum

# Akeno Himejima #
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Lautaro Martínez 9 tane çok fazla olmuş, deneyen var mı ? İtalya ligini değiştirmeyi düşünmüyorum o yüzden diğerleri de ilgimi çekmedi. Göz göre göre de rare mega pack alıp çöp çıkartmak istemiyorum
    Paket almıştım hep, şansıma mı bilmiyorum bir şey çıkmadı. Oyuncu al derim.

Aldım gitti umarım iyidir. Kevin Lasagna etkisi yapsa yeter bana.
    |
    |
    WITCHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Akeno Himejima #
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Aldım gitti umarım iyidir. Kevin Lasagna etkisi yapsa yeter bana.
    Vücudu iyi, zayıf ayağı da 4. Kimya kartı basacaksan "engine" tavsiye ederim.
    |
    |

Alıntıları Göster
    Aynen katılıyorum. Bu seneki fifa çok boş deyim yerindeyse 'çöp'. 12-13- 14 oynarken aldığım hazzı alamıyorum. Bir şeyler değiştiğini hissediyorduk ve süreklilik vardı.

Şimdi ?

Bir yenilik yapıyorlar, herkes alışıyor, bir anda değiştiriyorlar. Sırf bu oyunu oynardım eskiden.. Şimdi artık yediğim saçma goller karşısında öfkelenmiyorum bile. Bu oyun bole, ya da karşımdakiler 'usta'diyorum...

Bir de langırt gibi mübarek. Orta saha'ya yakın bir yerden şut çekiyorsun, adama çarpıyor sonra senin savunmanı geçiyor, forvetin önünde kalıyor, leblebi gibi atıyor. Eskiden kaleciler harikalar yaratırdı, 1'e 1 lerde.

hadi o'nu geçtim, üzerine gelen topları içeri alıyorlar, hem kariyer, hem ultimate'de..
    ,

Neyse, mesela atak geliyor rakipten. 3 kere doğru tahmin ediyorum topun gitceği yeri, ama top sekip sekip rakibin önünde kalıyor(zaten seziyorsun gol olacağını) şaka gibi, kaleye gondermesi gol olması için yeterli..
    |
    |

• Binbaşı
    1914 Mesaj
    Rijkard kullanan var mı? Makeleleyi satıp sbcyi yapsam belki paketlerden iyi bir şey gelir. Ya da satıp direk alabilirim.

quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Rijkard kullanan var mı? Makeleleyi satıp sbcyi yapsam belki paketlerden iyi bir şey gelir. Ya da satıp direk alabilirim.

Ben kullanmıyorum. Once baresi sbc si yaparak aldığım için 680k' ya filan geldi. Bence oyunda en iyi 4. Cdm'dir. Vieira petit ve mattheus'dan sonra gelir. Gullit'i saymiyorum cunku cok pahalı. Ben memnunum ama agility biraz yavas fakat mudahaleleri cok iyi. Su an fiyati düşük zaten bence alin begenmezseniz satin. Ayrica makalele prime ve mid kullandim ama bence kante'den farki yoktu. Ayrica coin durumuna gore prime petit cok iyi. Tavsiye ederim.

|
    |

• Binbaşı
    1031 Mesaj
    Bu kadroya öneriniz yorumunuz şunun yerine şu olsa daha iyi olur diyeceğiniz bi oyuncu varmı elimdeki bütçe kapsamında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 22 Ocak 2019; 21:3:47 >

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Bu kadroya öneriniz yorumunuz şunun yerine şu olsa daha iyi olur diyeceğiniz bi oyuncu varmı elimdeki bütçe kapsamında ?

kepa ve silva dan bence iyi verim alınamıyor

Orijinalden alıntı: Sean john

kepa ve silva dan bence iyi verim alınamıyor

Alıntıları Göster
    Yerlerine önerebileceğiniz oyuncular varmı hocam ?

Merhaba arkadaşlar.. Bazıları çok güzel pas oyunu oynuyor tık tık tık.. Bende oynamaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor.. Böyle güzel oynayanlar taktiği ile mi alakalı nasıl güzel pas oyunu oynayabilirim?

seo paketleri
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.