Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ikoylmz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.639
Cevap
784
Favori
6.098.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 44464447444844494450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 dakika arayala çıktı :D Bu sene çıkan 2. İkonum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    Bu mbappe st doğmuş
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Ötekinin de İkon’dan farkı yok hocam, tebrikler...

Bu arada Cannavaro manyak bi stoper ama boyu sorun yaratabiliyor...
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    Valla denemeden sattım :D
    yoo bu reisim bastaki cCc yi sildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

yarın çekecem o kırmızı mbappeyi
    Kesin 1 kaleci banko çıkacak lopes ve sommer var birde alakasız bir oyuncu oda kesin caliguri olur herkes mbappeye kitlenmiş çıkmaz zor tek iyi kart o çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Ocak 2019; 21:43:48 >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAkral geldi kadromuz tamam artik
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Hangi Pack ?
  • Oyun hızlandırılmış langırt gibi bugün
  • Bu oyunda defans denen bir şey yok.resmen karambole savunma yapıyoruz.oyundan soğumaya başladım iyice
  • Oyunda son haftalara girmiş bulunmaktayım. Piyasayı devamlı kırıyorlar daha bunun Şubat OTW'leri var upgrade downgrade'i var üstüne Çin yeni yılı var.

Zaten istediğim hiçbir şeyi başaramadım bu sene. İstediğim fiyata satabilirsem 2 senede 5000 TL'ye yakın para kazanmış olacağım ama sinir stres eminim ömrümden 5-6 sene götürmüştür ki 5000 TL de bir şey değil. 250 TL'si direk yeni dualshock a gidecek zaten

Oyundaki her şey düzelse yine bağlantı kötü olduğu için biz yine hep arkadan takip edeceğiz oyunu. Güzel zamanlar oldu iyi insanlar da tanıdım hepimizin WL sonrası derdinin aynı olması, bir oyundan dolayı bağırıp çağırıyorsun ve bunu wapp grubuna yazıyorsun kimse birader sen deli misin veya salak mısın demiyor çünkü herkes aynı şeyi yaşıyor aynı derdi paylaşıyor. Gerçek hayattaki arkadaşlarıma anlatsam Fifa yüzünden kendimi tokatladım desem akıl hastanesine yatırırlar

Oyun, tamamen senaryo her şeyi yap kadronu iyiye doğru götür olmuyor cidden olmayınca olmuyor. Bu sene Elite 2 kesin diyordum Elite 3 bile zar zor gördük.

• Future star görevinden İnform geldi iyi oldu
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 250tl DS4 nereden buluyorsun? Bana bir tane daha lazım mağazalarda 470 altı görmedim daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nfeairus

Hocam 250tl DS4 nereden buluyorsun? Bana bir tane daha lazım mağazalarda 470 altı görmedim daha
    amazon.com.tr veya hepsiburada'da falan 250-270 civarına var dolar fırlamadan önce 190 falandı.
  • şöyle bir kadro kursam, iyi midir sizce? oyun içi diziliş böyle olacak, kimya için başka dizilişle çıkacagım

Sean john kullanıcısına yanıt
    Daha iyisi sizlere cıksın lig sbclerini mutlaka yapin bise cıkmıyo diye dusunmeyin fazla tutan sbcleri en son yapin

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1maMtg6fmz1QljXAlB4Hpi0cjs98eaxJwsH3YLPaaNJ0/htmlview

Burda bi arkadas paylasmıstı buna gore yapiyorum
  • Paketleri ne seçeceksiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Paketleri ne seçeceksiniz?
    ben satılabilir seçicem 2 haftadır pogba musallat oldu bana inş bu haftada ziyarete gelir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Bu mesaj silindi.
    hocam siyah boyalı olanları yapmayalımmı ?
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Hocam siyah olan kısım kutu degerinin bilinmedigini gosteriyo sag tarafta kutudan kac nadir gumusmu altinmi onu gosteriyor onlara bakip yapin ornek olarak pl de brighton var bence yapilmalı simdi sbclerden dolayi oyuncular para ediyor cıkanlari bekletmeyin satin 500 700 diye bakmayin sbcleri yapmaya devam edin yeterki bir yerden sonra sansızlık kırırilır
  • 
Sayfa: önceki 44464447444844494450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.