Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı
103.195
Cevap
551
Favori
3.609.533
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    3943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhannexus

Haftasonu 5-1 one gectim gule oynaya oynuyorum direkten donen toplar filan dk 65 rakip takim presini acti ne olduysa 80 de 5-4 oldu bende vakit gecridim ve 6-4 kazandim

Demem su ki kolay kolay vakit gecrime taktigini oynamam ama oyun bize bunu zorluyor ozellikle takim presini acan oyunculara karsi kullaniyorum 1-0 one geciyorum adam sahada yok presi bi aciyor bi bakmisim 2-1 yenik duruma dusuyorum sonra zaman gecirme cabaları geri paslar falan filan hic bir beceri yok taktik yok oyunun sacma bir ozelligi sayesinde bir anda one geciyor sonra zaman geciriyor bu sefer ben aciyorum takim presini ama momentumu kaybettigimden top direklerden donuyor kaleciler amansız kurtarıslar yapiyor ve sonuc kaybediyorum ve sinir oluyorum bende artık ben sinir olacağıma onlar sinir olsun diyorum yine de 10 macta 1 kere ya kullaniyorum ya kullanmiyorum kullandığım zaman dahi rakip takım sahasında zaman geciriyorum hic bir zaman geri pas kaleci sag bek stoper kaleci solbek gibi sacma sapan paslar yapmam

Ama butun oyun sistemini buna kurmus oyuncular var golu atip yatiyorlar takim presleri de acik 30 dk hic birsey yapamadıgimi bilirim bu kadari cok fazla bu sekilde elit olsan ne olur olmasan ne olur
    niye saçma özellik olsun? kendin diyorsun pas yaptım diye. Dümdüz verkaç yapıp veya dümdüz pas yaparak oynasan daha mı gerçekçi olacak. Şu oyunu oyun olarak değilde futbol oyunu olarak kabul etseniz problemler çözülecek aslında.
    |
    |

hiç düşünmeden Doucoure al kardeşim müthiş kart olmuş vazgeçilmezim oldu tavsiye ederim...
    |
    |
    Selcuk60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bitiremezsin :) kaç yıldır dk 80de gidiyorum korner bayrağına l2 ile bekletiyorum, top kaybetmeden 10 dk+ uzatmayı geçtiğim çok nadir olmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gokhannexus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER
  • Teğmen
    126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vanbasten10

hiç düşünmeden Doucoure al kardeşim müthiş kart olmuş vazgeçilmezim oldu tavsiye ederim...
    teşekkürler kardeşim. sbc ye ilk başladığımda aklımda vardy vardı ama futbin den baktım doucoure daha fazla kullanılmış o zaman bende seçimi ondan yana kullanayım pogba kante vardı ama cdm de pogbadan memnun değilim 4-2-3-1 de o bölgeye koyalım bakalım.
    |
    |
    |
    |

Bende cdm de Kante ile Fabinho (87 lik stoper) var. Fabinho yu stopere çeksem Kante ile Doucoure yimi oynatsam acaba. Hiç yapmaya niyetim yoktu ama bilemedim. Vardy iyi gözüküyor ama satılamaz forvet istemiyorum. Bir süre sonra değiştirmek gerekiyor. Fabinho da stoperde oynatmadım hiç nasıl oynar acaba. Deneyeyim bi.

Merhaba arkadaşlar. Kadrom bu şekilde 80 k bütçe var. Nasıl geliştirebilirim. Tüm kadroyu satıp seri a kadrosu kurayım mı? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

benim orta saha Fabinho ve Doucoure olduğu için hiç stoper de denemedim nasıl olur bilmiyorum bana fabinho mantıklı gelmedi belki de daha iyisi olduğu içindir 89 Van dıjk ve Sanchez ŞL kartını kullanıyorum çok memnunum bence Doucoure çok iyi kart olmuş kante ile acayip ikili olur hatta sbc neredeyse bedavaya geldi paketlerden sağlam şeyler buldum geri dönüşü oldu Vardy düşünmedim orada da sağlam 89 Auba var çünkü... :D
    |
    |
    mehmetps2016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 cdm kullanıyorsanız tekinin work ratesi atak ratesi medium defans ratesi high olmalı yada low-high olmalı bu cdm nin yanına high medium yada medium medium koyabilirsiniz sorun olmaz o yüzden doucoure alacaksanız yanındaki cdm dediğim gibi m-h yada l-h olmalı çünkü doucoure work ratesi high-med olduğu için ileri çıkacak ne kadar geride kal desende tek cdm de ise tavsiye etmiyorum doucoure yi
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Press aslında futbolda ilk atakta kullanır mesela defansif oyun tarzı benimseyen takımlar başta şok press yapar rakii bozup skoru bulup yatmak için buna mesela atm ve ligimizide başakşehiri örnek verebiliriz.

Alıntıları Göster
    Ayni sey degil ki o, 8 kisi rakipten benim ceza sahamin onunde dizilmis sekilde oynayanlar var normalde bi uzun topla cikarsin. Atletico Madrid presiyle bu fifadaki olay cok farkli. Bide uzun top atip kontrayla isini bitirmen lazim ama hemen birine carpiyor goya tesadufu sekilde yada senin ilerdeki 3-4 adamina gelmiyor attigin top ya normalden agir gidiyor yada 5 adaminin icinde 1 rakibe gidiyor, yada cok uzun gidip kaleciye gidiyor. Ben hic bir sekilde bu olayin gercekci uygulanabildigine katilmiyorum. Bide kondisyon yerlerde ama yine yapiliyor bariz bug var, bug olmadan iyi uygulanan seylere saygi duyarim mesela benim asal yapamadigim sekilde orta yapip 3-4 kafa golu atanlar var top cok acayip yere gidiyor ornek veriyorum. Yada Bazisi gercekten cok ustun savunma yapiyor yani yapacak biseyin kalmiyor.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj
    quote:

benim orta saha Fabinho ve Doucoure olduğu için hiç stoper de denemedim nasıl olur bilmiyorum bana fabinho mantıklı gelmedi belki de daha iyisi olduğu içindir 89 Van dıjk ve Sanchez ŞL kartını kullanıyorum çok memnunum bence Doucoure çok iyi kart olmuş kante ile acayip ikili olur hatta sbc neredeyse bedavaya geldi paketlerden sağlam şeyler buldum geri dönüşü oldu Vardy düşünmedim orada da sağlam 89 Auba var çünkü... :D
    Bende kante den vazgeçemiyorum. Fabinho cdm de iyide birşeyler eksik geliyor. Bazen ne geriye ne ileriye destek vermiyor. Ortada maçı izliyor gibi geliyor. Kante geride kal talimatı olmasına rağmen daha çok atağa destek veriyor ve aynı şekilde defansa. Yada bana öyle geliyor. Bu haftanın takımında fabinho maçta stoper oynadığı için stoper kartlı çıktı. Maç içinde değiştirip cdm ye alıyorum. Benim stoperlerde sif van dijk ve if Bailly. İf bailly i satıp van dijk ile fabinho yu stoperde oynatırım. Eğer sbc yi yaparsam.
    quote:

Orijinalden alıntı: Die Ärzte

satılamaz sancho geldi, oynayan oldu mu hiç memnun musunuz?

Hocam selamlar. Hangi paketten çıktı acaba?

Karta gelince denemedim ama denemek istediğim kartlardan. POTM'si vardı ve baya beğeniyordum düşük seviyede. SuperSub'lardandı.
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

bir oyuncu alırken snipe olsun veya teklif olsun en ucuza alıyorum ben aldıktan 3-4 saat sonra oyuncunun fiyatı düşüyor gibi gelyor bana, bu psikolojiden çıkamıyorum
    hayda aynı psikoloji bendede var dün larsonn baktım fiyat 1.250 de hemen kapayim dedim aldım şimdi 1.190 düştü çok iyi takip ettim bu adam 1500 civarını gidiyordu şans işi bunlar ya

Orijinalden alıntı: Xallez

Herkese meraba. 81+ paketten hazard çıkardıktan sonra kafamda bazı takım değişiklikler var. Öncelikle şuan kullandığım takım ve taktik kimyalar önemsenmeksizin şu;

İlk planınım cdm’e 88 desailiy almaktı ancak iki defansif oyuncu sıkıntı olabilir diyerek bu fikirden vazgeçtim. Diyorumki kantenin yanına box to box rahatlıkla oynayabilecek 93 kdb koysam, cam’e de 89 socrates alsam sizce nasıl olur? Aslında neymar yerine mbappeden vazgecmek isterdim çünkü neymardan daha çok verim alıyorum. Herneyse yeni takımda şu şekilde olacak;

1-Sizce hazard’ı kullanmak icin neymardan vazgecilir mi?

2- Bu takım dizaynı sizce mantıklı mı? Değilse ne önerirsiniz acaba.

Yardımcı olur fikir verirseniz çok sevinirim.

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

|
    |

fabinho zaten tek yönlü defans yönü çok iyi özelliklerine bak çalışkanlık anlamında göreceksin orta/orta yani fazla beklentin olmasın benim kadronun ilerisi çok iyi o yüzden savunma yönünü sevdiğim için kullanıyorum kante ve Doucoure öyle değil çift yönlü çalışkanlık olayı Yüksek/orta yani arı gibi çalışıyorlar o yüzden Doucoure hoşuma gitti zaten imkanı olan herkesin kante kullanma sebebi o dediğim gibi kante ve Doucoure yap daha çok verim alırsın...
    |
    |
    mehmetps2016 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.