Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Finn Balor, CrashTrainer, yusufalan_7, yunuscan86 Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
103.198
Cevap
551
Favori
3.609.700
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    499 Mesaj
    Kış güncellemesinde oyuncunun sarı kartı dışında hangi kartları yükselecek if,sif,motm biri diyo sonradan çıkan bütün kartları güncelleme alır biri diyo sadece sif alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkür ederim çok faydalı oldu demek sırf hızda yetmiyor dengesine ve çevikliğine de bakmak gerekir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    adjustik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu hafta bolca oynayarak Squad Battles'ı Seçkin 1'de bitirdim. Bence Seçkin 2 paketleri daha iyi ancak Seçkin 1'de verilen 30K coins cidden ilaç gibi geliyor. Verdiği 2 tane nadir mega paketten en yüksek Fabregas çıktı. Ardından 4-5 tane +81 yükseltme paketlerinden yaptım ve Immobile geldi.
    |
    |
    haftasonu ligi için raul'u 20 maçlık kiraladım. 36k tuttu. verdiğim paraya değdi. çok mantıklı geldi kiralama işi. başlarda çok güzel goller atıyor, sonlara doğru da tam oyuncudan sıkılmaya başlıyorsun, kirası bitiyor. önümüzdeki hafta da stoichkovu kiralarım. al-sat yapıp vergi vermekten daha akılkarı kiralamak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: erhanhty

Kış güncellemesinde oyuncunun sarı kartı dışında hangi kartları yükselecek if,sif,motm biri diyo sonradan çıkan bütün kartları güncelleme alır biri diyo sadece sif alır
    +

|
    |
    https://www.futbin.com/19/squad/4382740https://www.futbin.com/19/squad/4382659
    Arkadaşlar bu iki kadroya sahibim oyuna henüz yeni başladım sayılır tavsiye edeceğiniz değişiklikler var mı acaba? 20-30 k kadar param var bu kadrolara ek olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyiz -- 21 Ocak 2019; 11:33:9 >

Haftasonu 5-1 one gectim gule oynaya oynuyorum direkten donen toplar filan dk 65 rakip takim presini acti ne olduysa 80 de 5-4 oldu bende vakit gecridim ve 6-4 kazandim

Demem su ki kolay kolay vakit gecrime taktigini oynamam ama oyun bize bunu zorluyor ozellikle takim presini acan oyunculara karsi kullaniyorum 1-0 one geciyorum adam sahada yok presi bi aciyor bi bakmisim 2-1 yenik duruma dusuyorum sonra zaman gecirme cabaları geri paslar falan filan hic bir beceri yok taktik yok oyunun sacma bir ozelligi sayesinde bir anda one geciyor sonra zaman geciriyor bu sefer ben aciyorum takim presini ama momentumu kaybettigimden top direklerden donuyor kaleciler amansız kurtarıslar yapiyor ve sonuc kaybediyorum ve sinir oluyorum bende artık ben sinir olacağıma onlar sinir olsun diyorum yine de 10 macta 1 kere ya kullaniyorum ya kullanmiyorum kullandığım zaman dahi rakip takım sahasında zaman geciriyorum hic bir zaman geri pas kaleci sag bek stoper kaleci solbek gibi sacma sapan paslar yapmam

Ama butun oyun sistemini buna kurmus oyuncular var golu atip yatiyorlar takim presleri de acik 30 dk hic birsey yapamadıgimi bilirim bu kadari cok fazla bu sekilde elit olsan ne olur olmasan ne olur

|
    |
    inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Dier yerine Fabinho veya Fernandinho öneririm. Alli yerine veya alternatif olarak Firmino ile Lingard ikilisinden birisini öneririm. Kendi kullandığım oyuncular ve çok memnunum.
    |
    |
    Reyiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cagkan1905

direkt olarak karaktersizlik diye suçlamamak lazım. hızlı oynasak oyun gerçekçi değil dersiniz, son 10dk degaj ve autu bekletip top çevirsek karakterimize laf atarsınız. futbolda tek farkla önde olduğu maçta son dakikalarda oyunu geciktirmeyen bir tane kaleci, ileri yardıran bir tane orta saha yoktur. gol sevincine gelince, zorlu bir maçta gol atarsam zaten evde kendim ayağa kalkıp seviniyorum, robot gibi hic sevinmemek oyunun dogasina aykırı.
    Tamam gol sevincine bisey demem fazla bazen bende gerekli zamanda l2 r2 ye basamayip benimkide sevince kaliyor ama Allahaskina autu devre arasi vs videolarini bekletip normal demeyin biraz empati yapin yahu oyun yeterince kotu bizi mahvediyor zaten. Ben bu sekil yapanlari mactan sonra engelliyorum hemen.

Evet ben ondeykende yardiriyorm 90. dakikada kendime yediremem top cevirmeyi. Rakip daha once pislik yaptiysa o baska.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Binbaşı
    1261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

haftasonu ligi için raul'u 20 maçlık kiraladım. 36k tuttu. verdiğim paraya değdi. çok mantıklı geldi kiralama işi. başlarda çok güzel goller atıyor, sonlara doğru da tam oyuncudan sıkılmaya başlıyorsun, kirası bitiyor. önümüzdeki hafta da stoichkovu kiralarım. al-sat yapıp vergi vermekten daha akılkarı kiralamak.
    kesinlikle katılıyorum, mütevazi bi kadro ve bütçe ile oynanıyorsa kiralık mantıklı hamle oluyor. hafta sonu liginde seviye atladım resmen
    |
    |

Orijinalden alıntı: gokhannexus

Haftasonu 5-1 one gectim gule oynaya oynuyorum direkten donen toplar filan dk 65 rakip takim presini acti ne olduysa 80 de 5-4 oldu bende vakit gecridim ve 6-4 kazandim

Demem su ki kolay kolay vakit gecrime taktigini oynamam ama oyun bize bunu zorluyor ozellikle takim presini acan oyunculara karsi kullaniyorum 1-0 one geciyorum adam sahada yok presi bi aciyor bi bakmisim 2-1 yenik duruma dusuyorum sonra zaman gecirme cabaları geri paslar falan filan hic bir beceri yok taktik yok oyunun sacma bir ozelligi sayesinde bir anda one geciyor sonra zaman geciriyor bu sefer ben aciyorum takim presini ama momentumu kaybettigimden top direklerden donuyor kaleciler amansız kurtarıslar yapiyor ve sonuc kaybediyorum ve sinir oluyorum bende artık ben sinir olacağıma onlar sinir olsun diyorum yine de 10 macta 1 kere ya kullaniyorum ya kullanmiyorum kullandığım zaman dahi rakip takım sahasında zaman geciriyorum hic bir zaman geri pas kaleci sag bek stoper kaleci solbek gibi sacma sapan paslar yapmam

Ama butun oyun sistemini buna kurmus oyuncular var golu atip yatiyorlar takim presleri de acik 30 dk hic birsey yapamadıgimi bilirim bu kadari cok fazla bu sekilde elit olsan ne olur olmasan ne olur
    Ekstra pislik yapanlara karsi lafim yok hocam ama full presi acinca defansinda paslasmak dezavantaj ben pasla kirip hemen hucum etmeye calisiyorum. Bu press olayi normalde futbolda son care kullanilir ve genelde beraberligi yakaliym derken fark acilir. Cok sacma bu kadar avantajli olmasi oyunda.

Zaten dunya uzerinde o presi 30 dakinin uzerinde yapacak takim yok. Ama masallah dusuk stamina avantaja donusuyor momentum yiyince.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Futcoinstr.com’a coin satan veya coin satın alan var mı? Güvenilir midir? Coin alımı yapıyorlarmış 1m coin 200tl’ye yalnız hesabın şifresini istiyorlar. Var mı bu konuda bilgisi olan?

Aman, sakın.

|
    |
    kakk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunun sacmalıklari saysan bitmez mesela pogba ile butun macı rakip korner bayraklarını orda bitirebilirim ama onu yapacak sabir yok bende ama yapanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhannexus -- 21 Ocak 2019; 13:30:25 >
    |
    |
    inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk planınım cdm’e 88 desailiy almaktı ancak iki defansif oyuncu sıkıntı olabilir diyerek bu fikirden vazgeçtim. Diyorumki kantenin yanına box to box rahatlıkla oynayabilecek 93 kdb koysam, cam’e de 89 socrates alsam sizce nasıl olur? Aslında neymar yerine mbappeden vazgecmek isterdim çünkü neymardan daha çok verim alıyorum. Herneyse yeni takımda şu şekilde olacak;

1-Sizce hazard’ı kullanmak icin neymardan vazgecilir mi?

2- Bu takım dizaynı sizce mantıklı mı? Değilse ne önerirsiniz acaba.

Yardımcı olur fikir verirseniz çok sevinirim.

Orijinalden alıntı: gigok

Arkadaşlar bu 3-5 maç kiralık gelen oyuncuların kiralık süreleri dolunca kaybolmuyorlar bunları hızlı sat diyip 0 coinse göndermek birşey kaybettirmiyor değil mi bana
    Hayır, kaybettirmiyor.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Ekstra pislik yapanlara karsi lafim yok hocam ama full presi acinca defansinda paslasmak dezavantaj ben pasla kirip hemen hucum etmeye calisiyorum. Bu press olayi normalde futbolda son care kullanilir ve genelde beraberligi yakaliym derken fark acilir. Cok sacma bu kadar avantajli olmasi oyunda.

Zaten dunya uzerinde o presi 30 dakinin uzerinde yapacak takim yok. Ama masallah dusuk stamina avantaja donusuyor momentum yiyince.

Alıntıları Göster
    Press aslında futbolda ilk atakta kullanır mesela defansif oyun tarzı benimseyen takımlar başta şok press yapar rakii bozup skoru bulup yatmak için buna mesela atm ve ligimizide başakşehiri örnek verebiliriz.
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.