Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

102.868
Cevap
548
Favori
3.596.655
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    2398 Mesaj
    Ulan yeter vallahi yeter ya.

Ne zaman şu konuya girsem hep aynı malum adamın ağlamalarını görüyorum. Ulan zenginsin tamam para yatırıyosun anlıyoruz, tamam kadron güzel niye ağlayıp duruyosun. Demekki yeterince iyi değilsin şu oyunda anla artık şunu. Belli bi noktaya kadar kadro kalitesi farketmiyo, ama sen 4 iconlu ronaldolu 3 toty lı takımla 100k lik takıma kaybediyosan ya bu oyunu bırak yada iyi oynamadığını kabul edip yenilgilere razı ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    8616 Mesaj

Ya aslında bana altın 3 yeter de sırf 4 oyuncu arasından seçim yapmak için altın 2ye çıkıyorum. Yinede ilerleyen saatlerde vaktim olursa denerim.
    |
    |
    adjustik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Ulan yeter vallahi yeter ya.

Ne zaman şu konuya girsem hep aynı malum adamın ağlamalarını görüyorum. Ulan zenginsin tamam para yatırıyosun anlıyoruz, tamam kadron güzel niye ağlayıp duruyosun. Demekki yeterince iyi değilsin şu oyunda anla artık şunu. Belli bi noktaya kadar kadro kalitesi farketmiyo, ama sen 4 iconlu ronaldolu 3 toty lı takımla 100k lik takıma kaybediyosan ya bu oyunu bırak yada iyi oynamadığını kabul edip yenilgilere razı ol.
    hocam boşver kime anlatıyorsun ki

popüler kültürün dayattığı her şeyi sorgulamadan tüketen biri işte

özeleştiri yapmaz bunlar suç her zaman karşıdadır
    |
    |

VODAFONE PARK | TOKİ DEĞİL ALIN TERİ BRO!

• Yarbay
    3095 Mesaj
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

ne? 5klık adam 30 mtden gol atmamalı mı?

kafalar pırıl pırıl
    kaleci ile son uzatma dakikalarında ultra ofans yapıp kornerden rövaşata atmışlığım var.Bu oyunda her şey mümkün attıracaksa her türlü akrobatik hareket ile attırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 20 Ocak 2019; 22:3:12 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

kaleci ile son uzatma dakikalarında ultra ofans yapıp kornerden rövaşata atmışlığım var.Bu oyunda her şey mümkün attıracaksa her türlü akrobatik hareket ile attırır.

Alıntıları Göster
    süpermiş

tabi bazıları için yanlış ve olmaması gereken şey eyy ea sen kimsin ya
    |
    |

VODAFONE PARK | TOKİ DEĞİL ALIN TERİ BRO!

• Yarbay
    6681 Mesaj
    Ffs havertz deneyen var mı. Bu geleceğin yıldızları kartları statslarını oyun içinde belli ediyor mu yoksa göz boyamamı mı

Nif dediğiniz normal sarı Nadir altın kartlar değil mi? O zaman bütün siyah kartlar yükselme alacak mı yani if sif tif hepsi mi yükseltme alacak? Bir anlayamadım bu konuyu kusura bakmayın.. Yardımcı olursanız sevinirim.. şimdi bende if yani 88 mbappe var büyük ihtimalle bu hafta çarşamba sif 89 mbappe gelecek.. şimdi kış güncellemesinde mbappe yükselme alırsa hem 88 hamde 89 luk kartı mı yükselecek.. yoksa sadece son çıkacak 89 mu yükselir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Psycho Cepkin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gerçekten bu sene ea oyunu para harcatmak üzere kurguluyor.
    ilk başlarda aylık 100tl civarı point e para harcarken, son ay 400 tl civarı para harcayınca, oyun için para harcamayacağıma dair yemin ettim.
    yoksa birkaç sayfa önce bir arkadaşın dediği gibi çoluğun çocuğun rızkını bu hıyar gibi oyuna yatırmaya başlamıştım. :-)
    |
    |

eski futlarda 3 maçta bir bağlantı hatası alırdım ve çoğu maçı deplasmanda oynardım. bu sene 100 maçta sadece 1 kez bağlantı hatası aldım. ya ea serverlari düzeltti ya da yeni evimde internet çok iyi. sonuç olarak şunu söyleyebilirim: fut 19da bağlantı sıkıntısıniz olursa problem sizdedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WITCHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj

fut 13'den beri oynuyorum. bu sene oyunu 5 ocakta aldığım için 30k lik ve 50k lik olmak üzere 2 kadrom var. karşımda icon lu toty li kadro geldiğinde duygularım kıskanmanin yanından bile geçemez. sadece güzel kadro kurmuş diyorum ve maça başlıyorum. Ben iyi oynarsam ben kazanıyorum, o iyi oynarsa o kazanıyor bu kadar basit. 11/18 yaptım saldım wl'yi bu hafta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cCc-OTTOMAN_TURK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj

Arkadaslar.merhaba. Van Dijk Potm gorevini nihayet tamamlafim ama csnim cikti. Neyse artik oyuncu bizde. Simdi size iki guzel.sorun olacak. Resimde de gordugunuz uzere defans hattının ortasinda Van Dijk - Thiago Silva ikilisini mi kullanmalı yoksa Van Dijk - Azpilicueta ikilisini mi kullanmalı?? Azpilicueta hizlanma ve mudahalede iyi ama Thiago Silvada kafa toplarinda iyi (ki kornerler kanat ortalarinin etkili oldugunu dusunursek) Ayrica Thiago Silva - Van Dijk ikilisini oynatinca Dani Alves'inde kimyasi 10 oluyor.

Sizce hangi ikiliyi oynatmaliyim ?

• Yarbay
    4168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Arkadaslar.merhaba. Van Dijk Potm gorevini nihayet tamamlafim ama csnim cikti. Neyse artik oyuncu bizde. Simdi size iki guzel.sorun olacak. Resimde de gordugunuz uzere defans hattının ortasinda Van Dijk - Thiago Silva ikilisini mi kullanmalı yoksa Van Dijk - Azpilicueta ikilisini mi kullanmalı?? Azpilicueta hizlanma ve mudahalede iyi ama Thiago Silvada kafa toplarinda iyi (ki kornerler kanat ortalarinin etkili oldugunu dusunursek) Ayrica Thiago Silva - Van Dijk ikilisini oynatinca Dani Alves'inde kimyasi 10 oluyor.

Sizce hangi ikiliyi oynatmaliyim ?
    bence thiago silvalı olan hocam.de gea 8 kimya oynayabilirsin
    |
    |

• Binbaşı
    1471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Ffs havertz deneyen var mı. Bu geleceğin yıldızları kartları statslarını oyun içinde belli ediyor mu yoksa göz boyamamı mı
    ben guendouzi denedim. ilk çıktığında daha ucuzdu kart. 470000 filandı. bence yansıtmadı.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Nif dediğiniz normal sarı Nadir altın kartlar değil mi? O zaman bütün siyah kartlar yükselme alacak mı yani if sif tif hepsi mi yükseltme alacak? Bir anlayamadım bu konuyu kusura bakmayın.. Yardımcı olursanız sevinirim.. şimdi bende if yani 88 mbappe var büyük ihtimalle bu hafta çarşamba sif 89 mbappe gelecek.. şimdi kış güncellemesinde mbappe yükselme alırsa hem 88 hamde 89 luk kartı mı yükselecek.. yoksa sadece son çıkacak 89 mu yükselir..
    Nif evet nadir altın kart

İf sif kartlarda yanlış hatırlamıyorsam son çıkan eldeki kart upgrade alıyordu

Teşekkür ederim..

|
    |
    Psycho Cepkin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

seo paketleri
haberler
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.