Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: predator79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.616
Cevap
786
Favori
6.097.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 44364437443844394440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaslar. Bu kadroyu yeni kurdum cok fazla oynama şansım olmadığı daha. Hagi kullanan var mı varsa yorumunu merak ediyorum açıkçası. Şutları falan çok hosuma gitti

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Press aslında futbolda ilk atakta kullanır mesela defansif oyun tarzı benimseyen takımlar başta şok press yapar rakii bozup skoru bulup yatmak için buna mesela atm ve ligimizide başakşehiri örnek verebiliriz.

Alıntıları Göster
    Ayni sey degil ki o, 8 kisi rakipten benim ceza sahamin onunde dizilmis sekilde oynayanlar var normalde bi uzun topla cikarsin. Atletico Madrid presiyle bu fifadaki olay cok farkli. Bide uzun top atip kontrayla isini bitirmen lazim ama hemen birine carpiyor goya tesadufu sekilde yada senin ilerdeki 3-4 adamina gelmiyor attigin top ya normalden agir gidiyor yada 5 adaminin icinde 1 rakibe gidiyor, yada cok uzun gidip kaleciye gidiyor. Ben hic bir sekilde bu olayin gercekci uygulanabildigine katilmiyorum. Bide kondisyon yerlerde ama yine yapiliyor bariz bug var, bug olmadan iyi uygulanan seylere saygi duyarim mesela benim asal yapamadigim sekilde orta yapip 3-4 kafa golu atanlar var top cok acayip yere gidiyor ornek veriyorum. Yada Bazisi gercekten cok ustun savunma yapiyor yani yapacak biseyin kalmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vanbasten10

benim orta saha Fabinho ve Doucoure olduğu için hiç stoper de denemedim nasıl olur bilmiyorum bana fabinho mantıklı gelmedi belki de daha iyisi olduğu içindir 89 Van dıjk ve Sanchez ŞL kartını kullanıyorum çok memnunum bence Doucoure çok iyi kart olmuş kante ile acayip ikili olur hatta sbc neredeyse bedavaya geldi paketlerden sağlam şeyler buldum geri dönüşü oldu Vardy düşünmedim orada da sağlam 89 Auba var çünkü... :D
    Bende kante den vazgeçemiyorum. Fabinho cdm de iyide birşeyler eksik geliyor. Bazen ne geriye ne ileriye destek vermiyor. Ortada maçı izliyor gibi geliyor. Kante geride kal talimatı olmasına rağmen daha çok atağa destek veriyor ve aynı şekilde defansa. Yada bana öyle geliyor. Bu haftanın takımında fabinho maçta stoper oynadığı için stoper kartlı çıktı. Maç içinde değiştirip cdm ye alıyorum. Benim stoperlerde sif van dijk ve if Bailly. İf bailly i satıp van dijk ile fabinho yu stoperde oynatırım. Eğer sbc yi yaparsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

satılamaz sancho geldi, oynayan oldu mu hiç memnun musunuz?

Hocam selamlar. Hangi paketten çıktı acaba?

Karta gelince denemedim ama denemek istediğim kartlardan. POTM'si vardı ve baya beğeniyordum düşük seviyede. SuperSub'lardandı.
  • Kış güncellemesinde hangi kartlar otomatik güncellenecek nif güncellenmeyecek onu anladık yenisi çıkacak, ıf,sif,tif,motm otomatikmi güncelleme alacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

bir oyuncu alırken snipe olsun veya teklif olsun en ucuza alıyorum ben aldıktan 3-4 saat sonra oyuncunun fiyatı düşüyor gibi gelyor bana, bu psikolojiden çıkamıyorum
    hayda aynı psikoloji bendede var dün larsonn baktım fiyat 1.250 de hemen kapayim dedim aldım şimdi 1.190 düştü çok iyi takip ettim bu adam 1500 civarını gidiyordu şans işi bunlar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Herkese meraba. 81+ paketten hazard çıkardıktan sonra kafamda bazı takım değişiklikler var. Öncelikle şuan kullandığım takım ve taktik kimyalar önemsenmeksizin şu;

İlk planınım cdm’e 88 desailiy almaktı ancak iki defansif oyuncu sıkıntı olabilir diyerek bu fikirden vazgeçtim. Diyorumki kantenin yanına box to box rahatlıkla oynayabilecek 93 kdb koysam, cam’e de 89 socrates alsam sizce nasıl olur? Aslında neymar yerine mbappeden vazgecmek isterdim çünkü neymardan daha çok verim alıyorum. Herneyse yeni takımda şu şekilde olacak;

1-Sizce hazard’ı kullanmak icin neymardan vazgecilir mi?

2- Bu takım dizaynı sizce mantıklı mı? Değilse ne önerirsiniz acaba.

Yardımcı olur fikir verirseniz çok sevinirim.
    Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

• mehmetps2016 kullanıcısına yanıt
    fabinho zaten tek yönlü defans yönü çok iyi özelliklerine bak çalışkanlık anlamında göreceksin orta/orta yani fazla beklentin olmasın benim kadronun ilerisi çok iyi o yüzden savunma yönünü sevdiğim için kullanıyorum kante ve Doucoure öyle değil çift yönlü çalışkanlık olayı Yüksek/orta yani arı gibi çalışıyorlar o yüzden Doucoure hoşuma gitti zaten imkanı olan herkesin kante kullanma sebebi o dediğim gibi kante ve Doucoure yap daha çok verim alırsın...
  • 2 haftadır div4 te olmama rağmen önceki haftanın sonuçlarını göster dediğimde div5 puanlarını gösteriyor hala ? Bugmıdır bu nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

hayda aynı psikoloji bendede var dün larsonn baktım fiyat 1.250 de hemen kapayim dedim aldım şimdi 1.190 düştü çok iyi takip ettim bu adam 1500 civarını gidiyordu şans işi bunlar ya

Alıntıları Göster
    1 milyona düşer o kart. 1.1 milyon civarıydı Ibrahimovic SBC geldi 1.5 e kadar çıktı. SBC bitince Larsson alan kalmaz pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Ayni sey degil ki o, 8 kisi rakipten benim ceza sahamin onunde dizilmis sekilde oynayanlar var normalde bi uzun topla cikarsin. Atletico Madrid presiyle bu fifadaki olay cok farkli. Bide uzun top atip kontrayla isini bitirmen lazim ama hemen birine carpiyor goya tesadufu sekilde yada senin ilerdeki 3-4 adamina gelmiyor attigin top ya normalden agir gidiyor yada 5 adaminin icinde 1 rakibe gidiyor, yada cok uzun gidip kaleciye gidiyor. Ben hic bir sekilde bu olayin gercekci uygulanabildigine katilmiyorum. Bide kondisyon yerlerde ama yine yapiliyor bariz bug var, bug olmadan iyi uygulanan seylere saygi duyarim mesela benim asal yapamadigim sekilde orta yapip 3-4 kafa golu atanlar var top cok acayip yere gidiyor ornek veriyorum. Yada Bazisi gercekten cok ustun savunma yapiyor yani yapacak biseyin kalmiyor.

Alıntıları Göster
    Bu oyunda üstün savunma yapmak diye birşey yok ultra defensivea alıyor elemanlar çünkü her hızlı taktiği özelleştirebiliyorsun(ultra defansif defansif dengeli atak ultra atak) ve bunu anlık yapabilirsin passing olayı çok kötü olduğu için paslarda yarım kalabiliyor buglar ise ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 21 Ocak 2019; 18:8:10 >

• Flashback Ibra almayan kaldı mı ya? Başı sıkışan sonradan oyuna alıyor ortayı açıyor adam her şekilde vuruyor kafayı ve hoop berabere
  • future stars olayı tamamen saçmalık oyunun içine ettiler böyle şeyler için kariyer mod diye birşey var gerçi onunda içine ettiler
  • Bütün kadroyu hızlı oyuncularla kurup önde basanlar var. Bunlara top vermeyin bol bol kısa pas yapın koştursun avel avel. İkinci yarı koşacak halleri kalmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

bir oyuncu alırken snipe olsun veya teklif olsun en ucuza alıyorum ben aldıktan 3-4 saat sonra oyuncunun fiyatı düşüyor gibi gelyor bana, bu psikolojiden çıkamıyorum
    hep bir zarar etme kazıklanma korkusu.Misal bir ürün aldın 3 liraya biri geliyor ula apti ben aynısını 2 liraya aldım deyince gelinen durum gibi.
  • Yeter arkadaşlar buraya coins alım/satım mesajlarınızı yazmayın!
  • arkadaşlar acil cevap elim ds4ün düğmesi üstünde

4600 fifa points alıcam hangi paketleri açayım? promosyonlu 30 nadir vs 1100 points olan mı yoksa normal gold paketlerden bi sürü açayım mı?

iki gün önce bi 4600 bi de 1600 fifa pointslik promosyonlu açmıştım bi mok çıkmamıştı kafam karışık help

• SarbiReyiz kullanıcısına yanıt
    Hocam drafta gir ordan gelen paketler çok daha iyi.

• yımah kullanıcısına yanıt
    onuda kısarlar rahat ol nooldu tevez canavardı ilk günler latin çingenesi gibi geziyor şimdi🤪

• özelden tel atarmısın

• 
Sayfa: önceki 44364437443844394440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.