Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hayalet002, Ahtapottt, mustalation, Finn Balor Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 2 iOS )
103.035
Cevap
550
Favori
3.603.314
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    7986 Mesaj
    Haftalık seneryomu yine aynı şekilde tamamladım
    [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 19 Ocak 2019; 17:16:56 >
    |
    |

İphone 7 32GB Mat Siyah
    Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
    Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efkanen

Leao sbc sinden bahsediyor ama ben göremedim.Bilen ,yapan var mi.
    Fransa ligi 11'i kurup online tek maç yapıp 14 galibiyet alman gerekiyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sarpcore

momentum denen zırvalık olduktan sonra bu sıkıntıları hep yaşayacağız.dün gece maçta 28 şut ve 24 tane kaleyi buluyor.bunlarda da 8 tane direkten sonuyor.yüzde 54 top bende.85 pas yüzden var ama rakip 4 şut ve biri gol maçı kazanıyor.neredeyse adam hiç oynamadı.ben oynadım o baktı o derece ama maçı o kazandı.
    ahh konami adam gibi rakip olamadın şunlara.
    Az önce en kolay maçımı oynadığımı düşünürken 4-0 dan 5-4 yenildim

Hem de 70. Dkdan sonra

Rasgele goller attı adam 5 şutu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2352 Mesaj
    Acaba bugün yine bronz kadro sbcsi gelir mi akşama lightning roundla beraber. Gelirse diye hazır olun bence. Bronz paket açıp güzel fiyata okutun kartları seri seri.

Gerçi papaz her zaman pilav yemez de diyebilirler bilemiyorum. Yine de pazarda nonrare gold falan kartlarınız varsa sbc 9da geliyor sanırım 8'de fiyatlarını yükseltin. İlk 5-10 dakikada millet çılgın gibi sbc yapacağı için 3e-5e bakmadan topluyorlar. Özellikle RB-LB-RM-LM gibi kartlar.
    |
    |
  • Yarbay
    2352 Mesaj

Toty'ye kadar EA'nın kredi ödemesi falan var herhalde paket satmak için getirdiler. Market karman çorman oldu zaten. Special kartlara bi ayar getirmeleri gerekiyor. Çorba bildiğin.
    |
    |
    okldoc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3848 Mesaj
    Bu ayki Swap oyuncuları da toplayayım gelecek ay yüzüne bile bakmayacağım. Canım isterse girer oynarım, aksi halde çekilecek oyun değil. Adamlar 4 şut 4 gol yapıyor. Bağlantı kesenlere de 4 aydır bir çözüm getirmediler.
    |
    |

Mesela bugun 12 macta 9 galibiyet aldım buyuk ihtimal 18 e 9 olana kadar kaybedeceğim sonra seri galibiyet sonra yine aynı sonuc butun macları tamamlarsam 30/15 bitecek eminim buna

Gecen hafta 22 macta 14 galibiyet aldim dedim 20 yaparım oynadığım 4 macı kaybettim bende bıraktım altın 2 icin kasmadım

Herkes için bu gecerli benimde oyle hep altım 3 ..oyun %100 olarak senaryo üzerine kurulu ..rivals daha beter oyun ciktigindan beri division 5 deyim tam 4 olacagim derken el freni geliyor surekli tekrara giriyor oyun.

|
    |
    gokhannexus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabrkk -- 19 Ocak 2019; 23:8:4 >
    |
    |
    Arkadaslar bu surekli plase vuran insanlar aile bireylerini hhic sevmiyor olabilirler mi? Böyle sacma sey olamaz ya 90 finishingli shevchenko 94 finishingli ibrahimovic sanki 80 mis gibi vuruyorlar sol ayakla yesil getirsem bile yok millet 85 finishing yesille 30 metreden sacm sacma plaseler deniyorlar aubemeyang desen oyunun bugu tutulmuyo

Orijinalden alıntı: merttxcan

Arkadaslar bu surekli plase vuran insanlar aile bireylerini hhic sevmiyor olabilirler mi? Böyle sacma sey olamaz ya 90 finishingli shevchenko 94 finishingli ibrahimovic sanki 80 mis gibi vuruyorlar sol ayakla yesil getirsem bile yok millet 85 finishing yesille 30 metreden sacm sacma plaseler deniyorlar aubemeyang desen oyunun bugu tutulmuyo
    Maalesef oyun bunu istiyor. Oyuncular da kazanmak için finesse şutu kullanmak zorunda...
    |
    |
    Bugün 7 maç kazandım art arda 8. maçta hiç görmediğim bir momentumla karşılaştım. En son kale dibinden öyle bir vurdum ki kaleci elini bile oynatmadan kurtardı. Son dakikalarda korner dibinden orta yaptı sergio ramos ileri kafa vuracağına arka sağ direğe kafa vurdu, 30 şut gücü olan tah da rovaşata ile gol attı. Herhalde 20 tane %100 lük gol pozisyonu kaçmıştır. Videoaya çekip youtube yüklesem olay olurdu.

|
    |

Çin atasözü
  • quote:

Orijinalden alıntı: okldoc

Abi geleceğin yıldızları nedir ya iyice boku çıktı😄 geriye dönüşler zaten yeterince saçmaydı ama bu baya aptalca olmuş
    Bu atılımın özeti biz oyunun içine ettik bunlada sıvadık demek.
    |
    |
    Nasıl gencler EA SPORT tiyatrosu ? EA istediği zaman kazandırıyor. İstemediği zaman 50 şut çek gol olmuyor. Hep asalak oyunculardan coin ile para kazanma derdi.

|
    |
  • dün yaptığım başlangıç kadrosu ile 10 da 5 yapmıştım sonra yine bugüne özel 10 maçta burayada atmıştım italya kadrosu 10 maçta 6 maç aldım bunda da yani toplamda 20de 11 maç aslında çoğu maçta yenilmem lazımdı ama bu italya baya iyi şişirilmiş mertens olsa belki 1-2 maç daha alabilirdim ama başlangıç italya yaptığım için alejandro ilede anca bu kadar yarında bundesliga başlangıç yapacağım bakalım son 10 maçta ne olacak çok kötü olacağı şüphesiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 20 Ocak 2019; 0:39:18 >

• Binbaşı
    1031 Mesaj
    Beyler mo için fabregasmı saulmu iyi olur ?

Daha sonra 6/6 yapmama izin verdi.Bakalım bi sonraki girişimde ne gibi bi senaryo serilerle karşılacağım
    |
    |

Hocam Saul tabii... Fabregas çöplerin çöpü, çöp kutusu, çöp kovası, çöp kamyonu.

|
    |
    erenfb1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
seo paketleri
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.