Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: er7an Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
103.395
Cevap
557
Favori
3.618.396
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    4169 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

IF Parejo çıktı diye sevindim de fiyatı çok yüksek değilmiş. 88lik adam yahu şöyle 100K falan etse harika olurdu.
    Adamin kacininci ifi fakat hizi 50 hala ondan dusuktur fiyati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    ALlahın cezası oyun 9 maçta 8le giderken bi anad seri mağlubiyetler başladı.Stoperlerim kafayı yedi arkaya sürekli adam kaçırıyorlar bekler geriye dönemiyorlar ki bir tanesinin talimatı geride kal.Orta saha ile defanas arası uçuruma döndü kaç maçtır.Vallahi canım sıkıldı 3 galib eyet daha alayım bırakacağım
    |
    |
    Biri sayfalar önce bir yorumda bulunmuştu, uzun süre aynı kadro ile oynadığınızda momentum kötü noktalara gidiyor oyun sürekli yeni kadro kurmanız için sizi zorluyor demişti.İlk defa katıldım.Haftalardır pack şansı olmadığı için kadroya kimseyi katamamıştım, momentum iyice azmıştı direkler haddinden fazla şanslı rakipler derken.Kadroyu değiştirme kararı aldım.Zevk aldığımız oyuncularla bile oynatmayan bir oyun sistemi ile başa çıkmaya çalışıyoruz.
    19/20 gidiyorum.Son 10 mac 4 galibiyet alsam iyidir

|
    |
    Arkadaslar kafayi yemek uzereyim ömürlük olsun diye casillas ve ibra sbclerini yaptim takimimi bozarak 30/17 fix kazandığım futta suan takım top oynamıyor mertensli kadroda joao ile dybala satilamazdi sizce shevchenkolu kadromda yeni ekle cikar önerileriniz varmi 4-2-2-2 dar oynamaya çalıştım yapamadim

Dün Raul sbc sini yaptım. Görev için 2 oyuncu mu sattım 1 oyuncu ilave aldım. 3 oyuncu değişti takımda ve bu hafta ilk defa 7 de 7 ile başladım. Söylediğine net katılıyorum eski kadromu kurduğum ilk zamanlar yağ gibi akıyordu takım. Sonra hantallaşmıştı. Şimdi gene yağ gibi akıyor takım bakalım ne kadarlık ömrü var.

|
    |
    fluox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN - mtaybun
  • Yarbay
    4169 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: merttxcan

Arkadaslar kafayi yemek uzereyim ömürlük olsun diye casillas ve ibra sbclerini yaptim takimimi bozarak 30/17 fix kazandığım futta suan takım top oynamıyor mertensli kadroda joao ile dybala satilamazdi sizce shevchenkolu kadromda yeni ekle cikar önerileriniz varmi 4-2-2-2 dar oynamaya çalıştım yapamadim

hocam bozdugunuz takım kesinlikle daha iyimiş.casilla çok çöp bi kaleci ne yazikki.ben her hafta 14 yapardım.geçen hafta casillas yüzünden 10 winde kaldım her topu içeri almasından.boyu çok kısa her kafa topunun gol olma potansiyeli var.karşıma gelince yeşil vursam direk gol

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Eğer başa baş kaldı isen kaleciyi yönlendirebiliorsun üçgenle ve sağ analogla bu sayede oyunun hedeflediği noktanın bozulmasını sağlayabilirsin pek tabi bunun içinde zamanlama çok önemli.

Alıntıları Göster
    Anladım, baya sıkıntılı olmuş kaleciler. Üzerine gelen basit topları bile gol yiyolar.. bir de fut ne kadar Zorlaşmış.. div 6 da bile gol yemeden maç bitiremiyorum..

|
    |

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

hocam bozdugunuz takım kesinlikle daha iyimiş.casilla çok çöp bi kaleci ne yazikki.ben her hafta 14 yapardım.geçen hafta casillas yüzünden 10 winde kaldım her topu içeri almasından.boyu çok kısa her kafa topunun gol olma potansiyeli var.karşıma gelince yeşil vursam direk gol

Alıntıları Göster
    Hocam delirmek uzereyim inaniniz ki casillasdan değilde ibranin finishingi 94 yemin ederim 94 gibi vurmuyor anlayamıyorum rakip asiri sağlam defans yapiyor benim takim poşet gibi geleni geçeni iceri aliyor bide sıkılmıştım iyice ayni takimdan ama keske 11 tane if mertensim olsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merttxcan -- 19 Ocak 2019; 13:55:12 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ns Glow

Evet loyalty diye bir muhabbet var oyuncular 10 maç yaptiktan sonra +1 kimya daha kazanıyor
    10 maç yapınca takım oyuncusu oluyorsun yani bir nevi yeni transfer edilen bir oyuncunun takıma olarak alışması gibi.

gerek oyunda maç kadrosunda gerekse sbcde çok işe yarıyor bu durum.+11 kimya gelebilir sbclerde bazı durumlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 19 Ocak 2019; 13:58:42 >
    |
    |
    Ben div 6 da bile teksasta gbiyim.. 14-13 falan mı, hayal heralde :)

|
    |
    WL de altın 3 surekli başka bir yerde bitiremiyorum merak ettiğim sistem nasıl ayarliyor her hafta ayni yerde bitirecegini ortalama alacagin galibiyet maglubiyet sayını tamam senaryo uzerine kurulu oyun kabul ( ki tam salağım bunu bilerek oymadığım için ) ve neye kime göre seviyesini belirliyor sistem .haftaya nerede bitirecegim belli ..mail mi atsam WL ye katılmadan ödüllerimi yollayın diye zaten yerimi belirlediniz diye.

|
    |

Willian yerine Mahrez olabilir ve Baily yerine de Van Dijk.

|
    |
    DarknessTiger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Top kalecide, bekine pas verdi, salah ile araya girdim direk vurdum gol oldu ve... Ofsayt.

Total 18 kaleyi bulan şut, kaleci panter emel, maç 1-1 ve tabiki penaltılarla yenildik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ilk günden uyardım casillas çöp iboda 60 dk lık malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    merttxcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yedek takımla oynayınca oyun yağ gibi akıyor ana kadromla ise saçma sapan sanki formadan çekiyorlar gibi ağır oyun

Bu arada maça girmeden elektrik kesildi yine yenik sayıldım

|
    |
    momentum denen zırvalık olduktan sonra bu sıkıntıları hep yaşayacağız.dün gece maçta 28 şut ve 24 tane kaleyi buluyor.bunlarda da 8 tane direkten sonuyor.yüzde 54 top bende.85 pas yüzden var ama rakip 4 şut ve biri gol maçı kazanıyor.neredeyse adam hiç oynamadı.ben oynadım o baktı o derece ama maçı o kazandı.
    ahh konami adam gibi rakip olamadın şunlara.
    bazen kendimi gerizekalı hissediyorum, bi maçta 10 küsür tane direği nasıl nişanlayabiliyorum, kazanmasaydım maçı kesinlikle dualshock u fırlatacaktım, sinir stres çekiyoruz sevdiklerimin kalbini kırıyorum bunalıma girdim ya
    |
    |
Bey Azura
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.