Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: carter17 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.519
Cevap
785
Favori
6.095.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 44324433443444354436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

ne? 5klık adam 30 mtden gol atmamalı mı?

kafalar pırıl pırıl
    long şutu 60 şut gücü 60 ve şut kartı yoksa tabikide gelip de gea ya buffona courtoise neuere 30m den hadi onu geçtim 25m den bile dünyanın en iyi plase şutu çeken oyuncusu gibi gelip atamamalı

mesela başıma gelen bir olay jerome boateng long şutu 58 falsosu 50 lerde ve bu adam bana 25-30m den plase ile 90 a taktı yeşilde atmadı normal vurdu kalecimde de gea
  • 1 aydir fifa oynamıyordum hatta belki 1 ayı da geçmiştir. Çarşamba günü başladım 1000 puan eksigim vardı onu tamamladım hafta sonu ligine katıldım. 27 maç 17 galibiyetle Altın 2 kapattım bu haftayı. 3 maç daha var da uğraşmaya değmez zaten 3te 3 yaptırmaz büyük ihtimal oyun

Ibrahimovic SBCsini yaptım oyuna tekrar dönünce, 46 maç oynadim hepsi online, 43 gol 10 asisti var. Gerçekten efsane bir kart. Çok maç aldırdı tek başına resmen.

Ibrahimovici kimyalamak icin de arkasına Baby Hagi sağına da Baby Okochayi almıştım. Hagi de ayrı bir efsane. Gol atıyor asist yapıyor yapmadığı bir şey yok. Tam bir ofansif ortasaha kısacası. Eskiden Mkhitaryanin UEL kartını OOS kullanıyordum, arada inanilmaz fark var. Mkhitaryani Hagi geldikten sonra OS olarak oynatmaya başladım daha faydalı oldu.

İnşallah Perşembe güzel bir sey çıkar da ödüllerden değer bu kadar uğraşa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    vaktin varsa oyna bence kalan maçları bakarsın gold1 olursun gold2 paketleri çok tırt
  • Arkadaşlar oyunculara kış yükseltmesi gelince if - nif - sif bütün kartlara mı gelecek acaba? Mesela LALA nın normal kartı +2 aldı diyelim şimdi 84 Lala ve 86 Lala ikisi de mi +2 yükselme alacak yoksa son kartı olan 86 lık Lala mı sadece yükselecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Arkadaşlar oyunculara kış yükseltmesi gelince if - nif - sif bütün kartlara mı gelecek acaba? Mesela LALA nın normal kartı +2 aldı diyelim şimdi 84 Lala ve 86 Lala ikisi de mi +2 yükselme alacak yoksa son kartı olan 86 lık Lala mı sadece yükselecek..
    Elindeki nif kartlara gelmez hocam

Nif oyuncuları upgrade almaya yakın elden çıkar,fiyatları düşer

Yeni kartları paketlerden çıkmaya başlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

long şutu 60 şut gücü 60 ve şut kartı yoksa tabikide gelip de gea ya buffona courtoise neuere 30m den hadi onu geçtim 25m den bile dünyanın en iyi plase şutu çeken oyuncusu gibi gelip atamamalı

mesela başıma gelen bir olay jerome boateng long şutu 58 falsosu 50 lerde ve bu adam bana 25-30m den plase ile 90 a taktı yeşilde atmadı normal vurdu kalecimde de gea

Alıntıları Göster
    niye o kaleciler uzaktan gol yemez mi?

60 şutu olan adam uzaktan gol atamaz diye yazılı olmayan bir kural mı var oyunda?

şans işte, adamın yüzüne gülmüş vurmuş gol olmuş. 50 kere denese atamaz ama şansa atmış.

• bendemi sorun var yoksa başka bir problem mi anlamıyorum.genelde 14 win alırdım hafta sonunda.2 hafta öncede premier lig kadromla 17 yaptım.fakat la liga kadrosu kurduktan sonra 2 haftadır 14 win yapamıyorum.modric suarez dembele griezman var.fakat resmen takım oynamıyor paslar hep hatalı gidiyor.defans yerinde müdale yapmıyor.resmen oyun premier lig kur diye zorluyor

• havaları kes. sanki kurduğun kadro ulaşılmaz

o eskidendi fifa 11 12 zamanlarında zordu. artık oyun herkes kursun diye bol keseden dağıtıyor. oyun pavyondan çıkmış gibi rengarenk oldu bu da gelmiş kurduğu kadroyla övünüyor

burda küçümsediğiniz gibi maçta da küçümsüyorsunuzdur siz sonra yenilince ağlıyorsunuz
  • Ulan yeter vallahi yeter ya.

Ne zaman şu konuya girsem hep aynı malum adamın ağlamalarını görüyorum. Ulan zenginsin tamam para yatırıyosun anlıyoruz, tamam kadron güzel niye ağlayıp duruyosun. Demekki yeterince iyi değilsin şu oyunda anla artık şunu. Belli bi noktaya kadar kadro kalitesi farketmiyo, ama sen 4 iconlu ronaldolu 3 toty lı takımla 100k lik takıma kaybediyosan ya bu oyunu bırak yada iyi oynamadığını kabul edip yenilgilere razı ol.

• adjustik kullanıcısına yanıt
    Ya aslında bana altın 3 yeter de sırf 4 oyuncu arasından seçim yapmak için altın 2ye çıkıyorum. Yinede ilerleyen saatlerde vaktim olursa denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Ulan yeter vallahi yeter ya.

Ne zaman şu konuya girsem hep aynı malum adamın ağlamalarını görüyorum. Ulan zenginsin tamam para yatırıyosun anlıyoruz, tamam kadron güzel niye ağlayıp duruyosun. Demekki yeterince iyi değilsin şu oyunda anla artık şunu. Belli bi noktaya kadar kadro kalitesi farketmiyo, ama sen 4 iconlu ronaldolu 3 toty lı takımla 100k lik takıma kaybediyosan ya bu oyunu bırak yada iyi oynamadığını kabul edip yenilgilere razı ol.
    hocam boşver kime anlatıyorsun ki

popüler kültürün dayattığı her şeyi sorgulamadan tüketen biri işte

özeleştiri yapmaz bunlar suç her zaman karşıdadır

• quote:

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

ne? 5klık adam 30 mtden gol atmamalı mı?

kafalar pırıl pırıl
    kaleci ile son uzatma dakikalarında ultra ofans yapıp kornerden rövaşata atmışlığım var.Bu oyunda her şey mümkün attıracaksa her türlü akrobatik hareket ile attırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Ocak 2019; 22:3:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

kaleci ile son uzatma dakikalarında ultra ofans yapıp kornerden rövaşata atmışlığım var.Bu oyunda her şey mümkün attıracaksa her türlü akrobatik hareket ile attırır.

Alıntıları Göster
    süpermiş

tabi bazıları için yanlış ve olmaması gereken şey eyy ea sen kimsin ya

• Ffs havertz deneyen var mı. Bu geleceğin yıldızları kartları statslarını oyun içinde belli ediyor mu yoksa göz boyamamı mı

• şöyle arjantin ağırlıklı bir kadro kurdum ama ne kadar iş yapar ne dersiniz diye sormak isterim.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Nif dediğiniz normal sarı Nadir altın kartlar değil mi? O zaman bütün siyah kartlar yükselme alacak mı yani if sif tif hepsi mi yükseltme alacak? Bir anlayamadım bu konuyu kusura bakmayın.. Yardımcı olursanız sevinirim.. şimdi bende if yani 88 mbappe var büyük ihtimalle bu hafta çarşamba sif 89 mbappe gelecek.. şimdi kış güncellemesinde mbappe yükselme alırsa hem 88 hamde 89 luk kartı mı yükselecek.. yoksa sadece son çıkacak 89 mu yükselir..

• bir de şunu söylemeden edemeyeceğim.
    gerçekten bu sene ea oyunu para harcatmak üzere kurguluyor.
    ilk başlarda aylık 100tl civarı point e para harcarken, son ay 400 tl civarı para harcayınca, oyun için para harcamayacağıma dair yemin ettim.
    yoksa birkaç sayfa önce bir arkadaşın dediği gibi çoluğun çocuğun rızkını bu hıyar gibi oyuna yatırmaya başlamıştım. :-)
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    eski futlarda 3 maçta bir bağlantı hatası alırdım ve çoğu maçı deplasmanda oynardım. bu sene 100 maçta sadece 1 kez bağlantı hatası aldım. ya ea serverlari düzeltti ya da yeni evimde internet çok iyi. sonuç olarak şunu söyleyebilirim: fut 19da bağlantı sıkıntısıniz olursa problem sizdedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 44324433443444354436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.