Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: talha1376 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 44314432443344344435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tmm bütün sıkıntı bnde
    sırf muhalefet olmaya calışmak
    butip arkadaslar neden böylesiniz hep bi laf sokma bi sıkıntı
    tamam sen d1 desin 30/25 yapıyosun herhafta ve sana hep icon rakip geliyor yeniyosun sen kralsın
    sıkıntı bende
    yaw arkadasım kızıyosun suan bana ama 1 k lık ben yedder 3 te 3 plase yaptı 3-2 yenildim bunu burda yazdım sen nerelerdesin be cnm krdsm
    d4 deyim 30/17-20 yaparım kadromda coğunuzdan iyi ve bana rakip olarak. bazen 1 k lık adamlı takım geliyor naapcam şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_TURK -- 20 Ocak 2019; 16:00:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    doğru bi tez olabilir bnce oyuna küsmesin hesabı yapabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

30 da 15 le bitirdim

Bundesliga zayıf gibi sanıyorum birde fransa lig ve türkiye ligi karması deneyeceğim olursa

ingiltere 10 da 5

İtalya 10 da 6 bence en sağlam kadro italyada

almanya 10 da 4 niyeyse baya zayıf gibime geldi almanya kadrosu oyuncuları ile

Toplamda 30 da 15 ile gold 3 bitti ama bunlar hep başlangıç kadroları artık keyif almaya bakıyorum.Elite 2 ile kapatayım bundan sonrası fantezi.Oyunun saçmalıkları normalde insana bıkkınlık ve stres veriyor bende artık buna yöneldim.Devamlı gün gün farklı kadro denemeninde yararı olduğunu söylemeliyim hiç öyle bazen oyuncular biz niye çıktık maça havası olmadı genellikle fark şansları değerlendirememe kalite farkı ve bazende lagla sonuçlandı.Ama oynanabilir şekilde idi.

Alıntıları Göster
    Bundesliga bana da iyi gelmedi. Gerçi leş kadroyla oynamıştım ondan olabilir. Sen starter demişsin ama benim kurduğumdan kat kat iyi olmuş bu

• El Valiente kullanıcısına yanıt
    Abartmıyorum daha deminki maçta 1-2 saniye gecikme vardı. Adamlar bir düzgün server açamadı. Gece yine daha akıcı oluyor oyun. Gündüz bir maç bile yapılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

herseye tamamda 800 krusluk (1 k bile değil)
    adamlar 92 lik de gea ya kaleciyi cekmemize ragmen doksana plase atıyoya ya yazıklar olsun tamam abi kacırırsak vs ronaldo neymar hazard mbappe vs atsında dandik adamlardan yiyince kolu kurmak istiyor insan
    haftalar öncede yazdım bnm busene fifadan tek şikayetim bu düzeltsinler artık
    Zamanlamalı bitiricilikle ceza sahasının ta dışından bile atarsın time finishing fitness shot pasını düzgün vereceksin adam yukarı aşağı yöneliyor zaten verkaç paslarla topu döndürünce bunu yapacak adamlar pozisyon alır yeşili buldu mu ta fizandan giriyor girecekse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Ocak 2019; 16:10:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Bundesliga bana da iyi gelmedi. Gerçi leş kadroyla oynamıştım ondan olabilir. Sen starter demişsin ama benim kurduğumdan kat kat iyi olmuş bu

Alıntıları Göster
    Yok 30 bin felan ediyor bu bir italya pahalı idi 110 bin mi ne tuttu çünkü italyada pek oyuncu yok çoğu çöp zoraki 2-3 oyuncuyu iyi şekilde aldım 3 tane 25 binden oldu sana 75 bin sol bek arıyorsun ortalama olsun diye yok bir alex sandro var 70 80 bin coin bende dalbert aldım sol bekte cancelo para etmiyor ama idare ediyor 1-2 bin coin mi ne idi onun dışında balon olmasına rağmen pahalı en ucuz kadro tahmin edileceği üzere ingilterede 25 bin mi ne yeni başlayanlar varsa bu nedenle hep ingiltere kadrosu kuruyor güçlü olsun diyende italya kurar bende normalde a takım kadro hybrid ispanya kadrosu cruyfflu vieralı felan ben ara verdim fantezi yapıyorum liglerde berbat kart şansıda kötü normalde oynamayacaktım 1-2 hafta bari bu çeşit fantezi yapayım dedim haftayada türkiye lig karması fransa lig karması ve brezilya milli takım karması yapacağım.

• Bu finesse şutlara neden bu kadar takılıyor millet anlamıyorum, EA'nın iyi oyuncu ile kötü oyuncuyu ayırdığı şut mekaniği sadece.Geçen sene de driven vardı.Bu sene yine kaleciyi oynatarak finesseleri engelleye biliyorsun geçen sene drivenleri hiçbir şekilde engelleyemiyordun maçlar 10+ golle bitiyordu.

Bu oyununun time finnese dışında tonla problemi var.Yarın bir patch ile finneseleri nerfleseler oyunun düzeleceğini mi düşünüyorsunuz.Bu oyunun temeli zayıf bile değil, hiç oluşturulmamış nerdeyse.Ve serverlar, geçen sene bu kadar kötü değildi.Almanya ve ingiltere de değilsen şu oyun hayatta oynanmaz, bizler rüzgara karşı işemeye çalışıyoruz hatanın büyüğü bu oyunu alarak bizlere geçti.Böyle büyük satış rakamlarından sonra seneye de kayıp olacak, hiçbirşeyi değiştirmeyecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Custom tacticleriniz ne hocam, biz de yapalım %60
    4-2-3-1 (narrow) için

Defence
    Press after possesion loss
    4-3

Offense
    Possesion
    5-1-2-1

Balance taktik için bunu kullanıyorum

Player instructions (hatırladığım kadarıyla bunlardı)
    RCDM- Stay while atacking ve cover center
    LCDM- Stay while atacking ve cover wing
    Ortadaki CAM- Stay Forward - free roam
    ST- Get in behind - stay forward

Gameplay işin püf noktası elinizi R2 (koşu) tuşundan çekmek. Boşluk bulduğunuz da kullanın onun haricinde sadece yön verin ve bol bol pas yapın. Bu şekilde en sağlam icon kadroya bile 4 tane sallayıp maçtan kaçırtabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Bu finesse şutlara neden bu kadar takılıyor millet anlamıyorum, EA'nın iyi oyuncu ile kötü oyuncuyu ayırdığı şut mekaniği sadece.Geçen sene de driven vardı.Bu sene yine kaleciyi oynatarak finesseleri engelleye biliyorsun geçen sene drivenleri hiçbir şekilde engelleyemiyordun maçlar 10+ golle bitiyordu.

Bu oyununun time finnese dışında tonla problemi var.Yarın bir patch ile finneseleri nerfleseler oyunun düzeleceğini mi düşünüyorsunuz.Bu oyunun temeli zayıf bile değil, hiç oluşturulmamış nerdeyse.Ve serverlar, geçen sene bu kadar kötü değildi.Almanya ve ingiltere de değilsen şu oyun hayatta oynanmaz, bizler rüzgara karşı işemeye çalışıyoruz hatanın büyüğü bu oyunu alarak bizlere geçti.Böyle büyük satış rakamlarından sonra seneye de kayıp olacak, hiçbirşeyi değiştirmeyecekler.
    finesselere takılmamak mümkün mü sence ? oynamayı bilmeyen adam bile gelip bir şekilde plase atıp gol atabiliyor yada biraz pro oyuncuları izle ben görüyorum adamlar ceza sahasına 1 adım bile atmadan sadece ceza sahası dışında gelişine yada düz finesse atıyorlar sadece çünkü gol atmanın en kolay olduğu oyun fifa 19 taktiğide belli finesse şut atacaksın uzak köşeye ha diyeceksin ki kaleciyi oynat engelle oda ayrı bir dert ben bu hafta 22 maçta 50-60 gol atmışımdır 18-4 gidiyorum en az 20 golüm boş köşeye olmuştur ilk şutumda kaleciyi oynattığını anlayınca sürekli fake gösteriyorum uzak köşeye atacak gibi yapıp diğer köşeye bırakıyorum %90 gol oluyor belki inanmazsın ama dün bir maçta tam 6 tane böyle gol attım yani demem o ki kaleciyi oynatırsan ve rakip uyanıksa boş köşeden yiyorsun oynatmazsanda uzak köşeden finesse yiyorsun %80 iki ucu b.klu değnek kısacası

drivenlere laf atmışsın driven atmak için pozisyon üretmen lazımdı ceza sahasına girip atman gerekiyordu fifa 19 da ise öyle bir olay yok ceza sahası dışında 2-3 pas yap sonra gelişine yeşil plase at sence hangisini yapmak zor ?

benim kişisel görüşüm geçen sene drivenlere laf ettik o kadar ama şimdi daha beteri geldi boşuna dememişler gelen gideni aratır diye

• yımah kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler akşam deneyeceğim

• Reis SIF Mbappe geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Bu finesse şutlara neden bu kadar takılıyor millet anlamıyorum, EA'nın iyi oyuncu ile kötü oyuncuyu ayırdığı şut mekaniği sadece.Geçen sene de driven vardı.Bu sene yine kaleciyi oynatarak finesseleri engelleye biliyorsun geçen sene drivenleri hiçbir şekilde engelleyemiyordun maçlar 10+ golle bitiyordu.

nasıl takılmıyalım arkadasım el insaf bilen adam atıyomuş yapma Allah aşkına
    vallahi 92 lik de gea yı r3 le cekiyorum tam doksanın direğine carpıp gol oluyor 40 yasında adamız yalanmı söylüyoruz başka keyfimiz yok kahve sigara okey kagıt vs yok ailecek online mac keyif vs evmizde kışı geciriyoruz 2 -3 ay sonra havalar biraz ısınınca zaten işimiz olmaz çoğumuzun
    kusura bakma 3-5 k lık adam 25-30 m den bu golü atamamalı hadi icon veya özel bi adam yeşili tutturunca atsın arada diyelim güzel gol
    yaw diyorum daha gecen 3 gol 3 üde 30 m den3 üde 1 k lık ben yedder
    biri çıkıo hala 1 k lık rakip geliomu yok pase yetenek işi yok cart curt sana attıığım plaselerden klip yapsam dibin düşer neyin yeteneği

bağlantı da bi sorunum Çok şükür yok evimin neti iyi belkide santral yakınlıkla alakalı 22 mb downlıad 2 mb uplıad 7ms ile 11 ms arası pingim var hiper yalın kullanıyorum

acizane bi tavsiyem kutudan modeminize gelen kablo çok kaliteli ve tek parca olsun ve yetkiliden binanın kutusunu degiştirmesini isteyin parasını ben vercem vs deyin
    bende 2 yıl önce ttnetteki arkadasa özel kablo ve kutu parası verip yaptırdım yüzde 90 sorunsuzum 2 yıldır💕👍🤲🏻

• ne? 5klık adam 30 mtden gol atmamalı mı?

kafalar pırıl pırıl
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Nasıl takılmayalım,adamlar itiraf gibi geçen hafta 3 maçta plase gol atmadan maç kazanana ödül verdi,kaç kişi aldı acaba o hunter kartı? Ki bu şutlar bilenle bilmeyeni ayırmıyor.Zaten artık oyuna alışmış herkes yeşili çok rahat yakalıyor.Maç sonu pass yüzdesi 80 altında olan bi adama kaybetdiyseniz yüksek ihtimal kötü bir oyuncu ve bu plaselerle maçı verdiniz.Yıllardır oynarım bu oyunu pass yüzdesi düşük bir rakibe bu kadar maç verdiğim bir seri olmadı.%85 ve üstü pass yüzdesiyle oynayıp maçı alan rakibime sinirlenmiyorum zaten adam oyun kuruyor plase de atsa en azından oyun görüşü var.

Willian’ın geçen hafta attığı bir gol vardı.Ceza sahası içinde uzak köşeye plase.Ben en çok bu şekilde kullanıyorum,tam cepheden ceza sahası dışından ayağının dışıyla halısahada geyik maçta atılan şutlarla goller atılıyor şaka gibi ya.Bari sadece ayak içi plaseler girsin

Her maç tabi ki bu gollerden yiyorsanız sıkıntı var fakat 3 maçın birinde illa ki atıyor rakip.2-0 domine ediyorsun tam pes edecek adam alakasız yerden umutsuz plasesi gol ve maça tutunuyor.Rivals’ta bir maç -27 demek.yükselmen için 2 maç yeniden kazanmak demek.Kazan kazan tam üst lige çıkacak final maça gel tak kaybet 2 maç kazanmak zorunda kal.

Çözüm oyununu geliştireceksin,doğru taktiği bulacaksın,rakibi tanıyıp hamlelerini tahmin edeceksin-buraya kadar olan kısım önceki serilerde yeterliydi- bu sene girdiğin her net gol pozisyonunu atacaksın.Çünkü 1-0,2-0 her maç yetmiyor.O plaseyi yiyeceksin arkadaş kaçarın yok.1-2 maç cezasahana sokmazsın,şut çektirmezsin ama üçüncü maç sol bek rose bile olsa gelip saçmasapan golünü atar.3 gol atamadığın hiçbir maç kolay geçmez.Rakibin ceza sahana girmekten aciz bir oyuncu olsa da,taç korner bir anlık dalgınlıkla cezasahası dışından plaseyi yersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

30 da 15 le bitirdim

Bundesliga zayıf gibi sanıyorum birde fransa lig ve türkiye ligi karması deneyeceğim olursa

ingiltere 10 da 5

İtalya 10 da 6 bence en sağlam kadro italyada

almanya 10 da 4 niyeyse baya zayıf gibime geldi almanya kadrosu oyuncuları ile

Toplamda 30 da 15 ile gold 3 bitti ama bunlar hep başlangıç kadroları artık keyif almaya bakıyorum.Elite 2 ile kapatayım bundan sonrası fantezi.Oyunun saçmalıkları normalde insana bıkkınlık ve stres veriyor bende artık buna yöneldim.Devamlı gün gün farklı kadro denemeninde yararı olduğunu söylemeliyim hiç öyle bazen oyuncular biz niye çıktık maça havası olmadı genellikle fark şansları değerlendirememe kalite farkı ve bazende lagla sonuçlandı.Ama oynanabilir şekilde idi.

Alıntıları Göster
    Hocam mantıklı bir şey yapmışsınız. Stres ve hırs adamın psikolojisini bozuyo resmen. Oyunun amacı zevk almaktır ama burda tam tersi durum yaşıyor insan. Ben de aynı şekilde bu saatten sonra zevkine 4 lig kadrosu kurucam. EPL’den adam görmek istemiyorum artık..

• Hocam kadronuza bronz oyuncu koymamayı deneyin

• Ps plus+1050 fifa points almıştım geçen fakat fifa ponitler henüz gelmedi. Böyle bir durum yaşan oldu mu kaç günde gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigok -- 20 Ocak 2019; 19:6:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Adı üstünde hocam. Yanında Sheva var yani sizin bütçeniz 50k değil. Belki 1 milyon belki 10 milyon.

Ayrıca etkili olabilir 90'a yakın bitiricilik 90 pace 80 üzeri dribling.

Mesajı atan arkadaş sürekli aynı durumdan müzdarip.

Artık bir oyuncunun karşısına 50-100k belki daha az bütçeli bir kadro geliyorsa büyük ihtimalle oyuna yeni başlamıştır o rakip ya da rakip çok kötü oyuncudur ya da bütün parasını trade'e yatırmıştır haftasonunu da boş geçmeyeyim diye çok ufak bir bütçe bırakıp onla girmiştir. Aynı zamanda trader olması dışında öyle bir rakiple karşılaşmak demek WL derecenizin düşük olduğuna, Rivals Mr'ınızın yerlerde olduğuna delalettir. Yani kısacası kötü oyuncusunuzdur. Size söylemiyorum yanlış anlamayın.

Ben artık yedekten bile olsa Jesus görmüyorum. Aralık ayında bitti o iş. Artık insanlar super sub için 200k+ bütçe oluşturdular ya da kırmızıdan super sub yakaladılar.

Alıntıları Göster
    Hocam 1300 civarlari mmrim var anladığım kadariyla iyi bir oyuncusunuz momentum ve sans yaninizdan eksik olmasın Celikten bir sinirim olsa cok daha iyi bi oyuncu olabilirdim :d gol atip geçmeyenler hep aynı hareketi yapanlar potm auba r2 kare kare yapanlar dualshock kirmamak icin zor duruyor insan bazen:D

Hocam ekle-cikar onerileriniz var mi sheva oyle aham saham bi forvet gibi gelmedi acikcasi skills3 w4 88

88liginden daha iyi bi kart ustun bi forvet olmamasina ragmen leblebi gibi gol atiyor if mertensim vardi daha once sanki daha bi etkiliydi o tavsiyeleriniz neler hocam
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merttxcan -- 20 Ocak 2019; 19:9:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

Hocam kadronuza bronz oyuncu koymamayı deneyin
    Bu oyunda her şeyin bağlantı olduğunun farkına ne zaman varacaklar acaba? Bağlantım çok çok iyi olsa 81 lik Ben Yedder ile R9 gibi oynardım.

Oyunun başında bağlantı sorunları var dediğimde senin netinde sıkıntı vardır diyenler oldu. Hepsi dediğime geldi Yalnız Fifa 20 server kalitesi böyle olursa ne olur bilemem. Anket yapmak lazım, aoyunu alıp almama konusunda.
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Hocam bağlantı en önemlisi zaten de, yanlış hatırlamıyorsam arkadaş kadroyu attığında 4-5 tane bronz oyuncu vardı hep düşük bütçeli kadro geliyorsa arkadaşta sıkıntı vardır bence

• 
Sayfa: önceki 44314432443344344435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.