Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winchester07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.503
Cevap
785
Favori
6.094.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44284429443044314432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben div 6 da bile teksasta gbiyim.. 14-13 falan mı, hayal heralde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WL de altın 3 surekli başka bir yerde bitiremiyorum merak ettiğim sistem nasıl ayarliyor her hafta ayni yerde bitirecegini ortalama alacagin galibiyet maglubiyet sayını tamam senaryo uzerine kurulu oyun kabul ( ki tam salağım bunu bilerek oymadığım için ) ve neye kime göre seviyesini belirliyor sistem .haftaya nerede bitirecegim belli ..mail mi atsam WL ye katılmadan ödüllerimi yollayın diye zaten yerimi belirlediniz diye.

• DarknessTiger kullanıcısına yanıt
    Willian yerine Mahrez olabilir ve Baily yerine de Van Dijk.

• Daha neyle karşılaşabilirim ki derken oyundaki puştluğun nirvanasına ulaştım.

Top kalecide, bekine pas verdi, salah ile araya girdim direk vurdum gol oldu ve... Ofsayt.

Total 18 kaleyi bulan şut, kaleci panter emel, maç 1-1 ve tabiki penaltılarla yenildik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merttxcan kullanıcısına yanıt
    ilk günden uyardım casillas çöp iboda 60 dk lık malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leao sbc sinden bahsediyor ama ben göremedim.Bilen ,yapan var mi.

• Yedek takımla oynayınca oyun yağ gibi akıyor ana kadromla ise saçma sapan sanki formadan çekiyorlar gibi ağır oyun

Bu arada maça girmeden elektrik kesildi yine yenik sayıldım

• momentum denen zırvalık olduktan sonra bu sıkıntıları hep yaşayacağız.dün gece maçta 28 şut ve 24 tane kaleyi buluyor.bunlarda da 8 tane direkten sonuyor.yüzde 54 top bende.85 pas yüzden var ama rakip 4 şut ve biri gol maçı kazanıyor.neredeyse adam hiç oynamadı.ben oynadım o baktı o derece ama maçı o kazandı.
    ahh konami adam gibi rakip olamadın şunlara.
  • bazen kendimi gerizekalı hissediyorum, bi maçta 10 küsür tane direği nasıl nişanlayabiliyorum, kazanmasaydım maçı kesinlikle dualshock u fırlatacaktım, sinir stres çekiyoruz sevdiklerimin kalbini kırıyorum bunalıma girdim ya
  • Haftalık seneryomu yine aynı şekilde tamamladım
    [simage]
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 19 Ocak 2019; 17:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkanen

Leao sbc sinden bahsediyor ama ben göremedim.Bilen ,yapan var mi.
    Fransa ligi 11'i kurup online tek maç yapıp 14 galibiyet alman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

momentum denen zırvalık olduktan sonra bu sıkıntıları hep yaşayacağız.dün gece maçta 28 şut ve 24 tane kaleyi buluyor.bunlarda da 8 tane direkten sonuyor.yüzde 54 top bende.85 pas yüzden var ama rakip 4 şut ve biri gol maçı kazanıyor.neredeyse adam hiç oynamadı.ben oynadım o baktı o derece ama maçı o kazandı.
    ahh konami adam gibi rakip olamadın şunlara.
    Az önce en kolay maçımı oynadığımı düşünürken 4-0 dan 5-4 yenildim

Hem de 70. Dkdan sonra

Rasgele goller attı adam 5 şutu var

• Abi geleceğin yıldızları nedir ya iyice boku çıktı😄 geriye dönüşler zaten yeterince saçmaydı ama bu baya aptalca olmuş

• Acaba bugün yine bronz kadro sbcsi gelir mi akşama lightning roundla beraber. Gelirse diye hazır olun bence. Bronz paket açıp güzel fiyata okutun kartları seri seri.

Gerçi papaz her zaman pilav yemez de diyebilirler bilemiyorum. Yine de pazarda nonrare gold falan kartlarınız varsa sbc 9da geliyor sanırım 8'de fiyatlarını yükseltin. İlk 5-10 dakikada millet çılgın gibi sbc yapacağı için 3e-5e bakmadan topluyorlar. Özellikle RB-LB-RM-LM gibi kartlar.
  • okldoc O kullanıcısına yanıt
    Toty'ye kadar EA'nın kredi ödemesi falan var herhalde paket satmak için getirdiler. Market karman çorman oldu zaten. Special kartlara bi ayar getirmeleri gerekiyor. Çorba bildiğin.
  • Bu ayki Swap oyuncuları da toplayayım gelecek ay yüzüne bile bakmayacağım. Canım isterse girer oynarım, aksi halde çekilecek oyun değil. Adamlar 4 şut 4 gol yapıyor. Bağlantı kesenlere de 4 aydır bir çözüm getirmediler.
  • Bende kendi hikayemi anlatayim nasil oluyorsa hep bir mac kazanip bir mac kaybediyorum ornegin 14 macta 7 galibiyet

Mesela bugun 12 macta 9 galibiyet aldım buyuk ihtimal 18 e 9 olana kadar kaybedeceğim sonra seri galibiyet sonra yine aynı sonuc butun macları tamamlarsam 30/15 bitecek eminim buna

Gecen hafta 22 macta 14 galibiyet aldim dedim 20 yaparım oynadığım 4 macı kaybettim bende bıraktım altın 2 icin kasmadım

• gokhannexus G kullanıcısına yanıt
    Herkes için bu gecerli benimde oyle hep altım 3 ..oyun %100 olarak senaryo üzerine kurulu ..rivals daha beter oyun ciktigindan beri division 5 deyim tam 4 olacagim derken el freni geliyor surekli tekrara giriyor oyun.

• UCL veya IF De Gea kullanan var mı nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabrkk -- 19 Ocak 2019; 23:8:4 >
  • de jongu yapmak baya ucuz gibi van dijk im olsaydı yapardım aslında
  • 
Sayfa: önceki 44284429443044314432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.