Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44274428442944304431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah bu oyunu yapanın gece gece beddua ettiriyorlar şerefsizler 5 de 5 giderken birden oyun ağırlaştı pas veremiyorum ikon dolu kadroları çok rahat yenerken birden sıradan takımlar beni çok rahat yenmeye başladı bu aşağılık oyunda hile olduğu kesin kazanmana izin vermiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirza63 -- 19 Ocak 2019; 2:7:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Bu ps plus+1050 fifa points olan paketi nasıl alacağız aradım ama bulamadım
    Varmı bilen

• Valla bu future starslari kiralik vermisler 3-4 tanesini denedim hic bi halta yaramiyolar endiselenmeyin hatta sadece goruntu adamlarin gercek deger 65-75 arasi takimin ortalamasini dusurduler ortalamaya reytinge adamlarin normal kartlari yansiyor.

WL ye cok kotu basladim Besiktas macindan sonra 4 mac yaptim son macta sadece galip geldim umrumda degil gerci.
  • Beyler şöyle bi kadro kurdum fakat kimya 99 da kaldı malcomun yerine dembeleyi koyunca 100 oluyor fakat ben malcomu oynatmak istiyorum sanedende vazgeçemiyorum maç yaptıkça 100 olurmu bu kimya ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Olur ya da ispanyol teknik direktör deneyin

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Evet loyalty diye bir muhabbet var oyuncular 10 maç yaptiktan sonra +1 kimya daha kazanıyor

• Anlaşıldı teşekkür ederim...bide kepa hakkında ne düşünüyosunuz iyimidir veya uygun fiyata daha iyi bi kaleci alınabilirmi ?

• Merhaba arkadaşlar, kadrom bu şekilde bana bir öneriniz var mı acaba?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarknessTiger -- 19 Ocak 2019; 7:18:52 >
  • IF Parejo çıktı diye sevindim de fiyatı çok yüksek değilmiş. 88lik adam yahu şöyle 100K falan etse harika olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

IF Parejo çıktı diye sevindim de fiyatı çok yüksek değilmiş. 88lik adam yahu şöyle 100K falan etse harika olurdu.
    Adamin kacininci ifi fakat hizi 50 hala ondan dusuktur fiyati

• futureler bi nevi erken tots oldu ayaklarina siktilar
  • ALlahın cezası oyun 9 maçta 8le giderken bi anad seri mağlubiyetler başladı.Stoperlerim kafayı yedi arkaya sürekli adam kaçırıyorlar bekler geriye dönemiyorlar ki bir tanesinin talimatı geride kal.Orta saha ile defanas arası uçuruma döndü kaç maçtır.Vallahi canım sıkıldı 3 galib eyet daha alayım bırakacağım
  • Biri sayfalar önce bir yorumda bulunmuştu, uzun süre aynı kadro ile oynadığınızda momentum kötü noktalara gidiyor oyun sürekli yeni kadro kurmanız için sizi zorluyor demişti.İlk defa katıldım.Haftalardır pack şansı olmadığı için kadroya kimseyi katamamıştım, momentum iyice azmıştı direkler haddinden fazla şanslı rakipler derken.Kadroyu değiştirme kararı aldım.Zevk aldığımız oyuncularla bile oynatmayan bir oyun sistemi ile başa çıkmaya çalışıyoruz.
  • 19/20 gidiyorum.Son 10 mac 4 galibiyet alsam iyidir

• Arkadaslar kafayi yemek uzereyim ömürlük olsun diye casillas ve ibra sbclerini yaptim takimimi bozarak 30/17 fix kazandığım futta suan takım top oynamıyor mertensli kadroda joao ile dybala satilamazdi sizce shevchenkolu kadromda yeni ekle cikar önerileriniz varmi 4-2-2-2 dar oynamaya çalıştım yapamadim

• fluox kullanıcısına yanıt
    Dün Raul sbc sini yaptım. Görev için 2 oyuncu mu sattım 1 oyuncu ilave aldım. 3 oyuncu değişti takımda ve bu hafta ilk defa 7 de 7 ile başladım. Söylediğine net katılıyorum eski kadromu kurduğum ilk zamanlar yağ gibi akıyordu takım. Sonra hantallaşmıştı. Şimdi gene yağ gibi akıyor takım bakalım ne kadarlık ömrü var.

• quote:

Orijinalden alıntı: merttxcan

Arkadaslar kafayi yemek uzereyim ömürlük olsun diye casillas ve ibra sbclerini yaptim takimimi bozarak 30/17 fix kazandığım futta suan takım top oynamıyor mertensli kadroda joao ile dybala satilamazdi sizce shevchenkolu kadromda yeni ekle cikar önerileriniz varmi 4-2-2-2 dar oynamaya çalıştım yapamadim

hocam bozdugunuz takım kesinlikle daha iyimiş.casilla çok çöp bi kaleci ne yazikki.ben her hafta 14 yapardım.geçen hafta casillas yüzünden 10 winde kaldım her topu içeri almasından.boyu çok kısa her kafa topunun gol olma potansiyeli var.karşıma gelince yeşil vursam direk gol

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Eğer başa baş kaldı isen kaleciyi yönlendirebiliorsun üçgenle ve sağ analogla bu sayede oyunun hedeflediği noktanın bozulmasını sağlayabilirsin pek tabi bunun içinde zamanlama çok önemli.

Alıntıları Göster
    Anladım, baya sıkıntılı olmuş kaleciler. Üzerine gelen basit topları bile gol yiyolar.. bir de fut ne kadar Zorlaşmış.. div 6 da bile gol yemeden maç bitiremiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

hocam bozdugunuz takım kesinlikle daha iyimiş.casilla çok çöp bi kaleci ne yazikki.ben her hafta 14 yapardım.geçen hafta casillas yüzünden 10 winde kaldım her topu içeri almasından.boyu çok kısa her kafa topunun gol olma potansiyeli var.karşıma gelince yeşil vursam direk gol

Alıntıları Göster
    Hocam delirmek uzereyim inaniniz ki casillasdan değilde ibranin finishingi 94 yemin ederim 94 gibi vurmuyor anlayamıyorum rakip asiri sağlam defans yapiyor benim takim poşet gibi geleni geçeni iceri aliyor bide sıkılmıştım iyice ayni takimdan ama keske 11 tane if mertensim olsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merttxcan -- 19 Ocak 2019; 13:55:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ns Glow

Evet loyalty diye bir muhabbet var oyuncular 10 maç yaptiktan sonra +1 kimya daha kazanıyor
    10 maç yapınca takım oyuncusu oluyorsun yani bir nevi yeni transfer edilen bir oyuncunun takıma olarak alışması gibi.

gerek oyunda maç kadrosunda gerekse sbcde çok işe yarıyor bu durum.+11 kimya gelebilir sbclerde bazı durumlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Ocak 2019; 13:58:42 >
  • 
Sayfa: önceki 44274428442944304431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.