Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tommy Shelby, aarda, kerrjo1, freak7, ekmelburak, th3sicilian Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 8 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
103.381
Cevap
556
Favori
3.617.528
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    6924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

gölge basılı fabinho karşıma gelince baya yıldırıyor beni oyundan

Alıntıları Göster
    Hocam bütçem onun yarısı 20k
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Oyuna yeni başladım sayılır. EPL kadroma CM lazım. Böyle yamyam gibi rakibi yiyen H/H work rate, fizikli in game özellikleri iyi adam var mı? Bütçe 20k
    Sol bek Sandro ile Matuidi kimyalayabilirsen Matuidi çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifa19Ultimate -- 18 Ocak 2019; 8:11:25 >
    |
    |

Malesef. Taktik 4-4-1-1
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Oyun çıktığından beri bütün SBCleri yapacaksın, bütün hafta sonu liglerinde oynayacaksın 17 18 win alsan yeterdi. O zaman en az 2 3 milyon değerinde kadron olurdu hatta şansın varsa daha fazla. Bide fifa points olayı var tabi gerçi onu açsanda çok fark etmez SBCler ve hafta sonu+rivals ödülleri hiç kaçırmasan olurdu.

Üç kez kadro silip oyunu bıraktım zaten en iyi oyuncum champions ödüllerinden gelen if mahrezdi. Yapıyorum olduğunca ama halen daha çıkaramadım düzgün bir icon ya da oyuncu para edecek ya da takım kurmamı sağlayacak.

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Hocam 5-2-2-1 formasyonda maça başlayip daha sonra normal dizilise gecicem. Kante ile fabinho cdm de olucak. Pogba yi satip iyi bir forvet alayim. Böyle daha iyi olur sanki. Pogbayi ve satilacaklari satinca 1 milyon coins olacak. Aguero kullaniyorum ama sıkıldim. Abu if mi alsam acaba.
    Salah sif al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Auba if aldim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    erhanhty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    208 Mesaj
    beyler van dijk sbc i ilk gece 380 k iken eldekilerle yaptım acaib memnunum icon sbc campell boşa cıktı güzel bi icon sbc için bekletiyorum hele birde van dijk upgrade alma ihtimali yüksek alırsa varya oyyoyy diyorum
    beyler van dijk cok iyi pası defansı ve kornerlerde ki ofansif hamleleri kafa golleri yapın bnce
    dedimya upgrade alırsa 90 olucak üzülmeyin sonra
    500 k bişey değil bu adam için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cCc-OTTOMAN_TURK -- 17 Ocak 2019; 21:01:50 >

Orijinalden alıntı: yımah

Oyuna yeni başladım sayılır. EPL kadroma CM lazım. Böyle yamyam gibi rakibi yiyen H/H work rate, fizikli in game özellikleri iyi adam var mı? Bütçe 20k
    Fred ucl kartı işini görebilir.Tek dezavantajı boyu kısa

Potm Van dijk yapmayı düşünenler onun yerine sif kartını alın.Zaten bikaç hafta sonra upgrade alacak 88 veya 89 olacak.Satılamaz karta 500-600k vermeyin.

Bu koulibalyinin cl kartıyla oynayan oldumu elimde skriniar var 87 lik mor lig karti onun yanına 89 koulybali yapsam yoksa varane umtitimi bi turlu karar veremedim

|
    |

Orijinalden alıntı: bobadilla

Fred ucl kartı işini görebilir.Tek dezavantajı boyu kısa

Alıntıları Göster
    Teşekküler. Fred'i kullanıyorum dediğin gibi tek dezavantaj boyu. onun yanına seri, kalıplı birini arıyorum ama ucuza yok gibi. sanırım Shadow basılı Herrera alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 17 Ocak 2019; 21:46:18 >
    |
    |
    Beyler şu vrsaljko sbcsini yapmak için online tek maç yapacağım yardım sever bi arkadaş yok mu bi 15 dkda bitiririz bi el atıverseniz 🙂

|
    |

500 k var nereyi güçlendireyim..orta sahaya vidalın yerine pobga mı yoksa Kante mi alayım.div6 dayım ama bu kadroyla çok gol atıyorum.

|
    |
    ALEXUS#2893
  • Yüzbaşı
    685 Mesaj

500 k var nereyi güçlendireyim..orta sahaya vidalın yerine pobga mı yoksa Kante mi alayım.div6 dayım ama bu kadroyla çok gol atıyorum.

|
    |
    ALEXUS#2893
  • Yüzbaşı
    685 Mesaj

|
    |
    ALEXUS#2893
  • Yarbay
    3944 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Skearf

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Oyun çıktığından beri bütün SBCleri yapacaksın, bütün hafta sonu liglerinde oynayacaksın 17 18 win alsan yeterdi. O zaman en az 2 3 milyon değerinde kadron olurdu hatta şansın varsa daha fazla. Bide fifa points olayı var tabi gerçi onu açsanda çok fark etmez SBCler ve hafta sonu+rivals ödülleri hiç kaçırmasan olurdu.

Üç kez kadro silip oyunu bıraktım zaten en iyi oyuncum champions ödüllerinden gelen if mahrezdi. Yapıyorum olduğunca ama halen daha çıkaramadım düzgün bir icon ya da oyuncu para edecek ya da takım kurmamı sağlayacak.
    Oyun çıktığından beri 20 hafta olmuştur Rivals ve Fut Champions ödüllerinden 100k sadece para ödülü bile alsan 2 milyon değerinde kadro kurardın bak sadece coins bide bunun paketleri var bide. Fifa points alsan bile oyunu düzenli oynamadıktan sonra iyi kadro kuramazsın.
    |
    |

|
    |

|
    |

son günler beyler yarın bile diyen var şahsen dedikodulardan bu üçü böyle gelirse mükemmel olurum

yarın için vieira petit gerard seedorf icon sbc tahmini gelebilecek sbc lermiş

Dedikodu bunlar ama çoğu tutturan youtuberlardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
8,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.