Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

8 Kayıtlı Üye, 20 Misafir Kullanıcı, 25 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 1 iOS )
103.091
Cevap
549
Favori
3.605.784
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    434 Mesaj
    Beyler klüpte 10-12 tane 83-84-85 ve 88 lloris satılamaz var, bunları en karlı hangi sbc de değerlendirmek gerekir?

Hocam 5-2-2-1 formasyonda maça başlayip daha sonra normal dizilise gecicem. Kante ile fabinho cdm de olucak. Pogba yi satip iyi bir forvet alayim. Böyle daha iyi olur sanki. Pogbayi ve satilacaklari satinca 1 milyon coins olacak. Aguero kullaniyorum ama sıkıldim. Abu if mi alsam acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ahşap5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    99 Mesaj
    Su kadroya çıkan satılamaz Neymar i nasıl monte edebilirim

futmas kartları,Rivaldo,Dani alves dışındakiler satılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Niye

Alıntıları Göster
    İtalya süper kupası maçın tek golünü o attı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

banada suarez pepe ve da silva geldi.
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

banada suarez pepe ve da silva geldi.

Alıntıları Göster
    Seçme ekranında de gea ile suarez birlikde cıkdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahşap5

stoper de oynar ama cdm de daha verimli olur bence. Klopp reis koymuş stopere bize söz hakkı düşmez
    keyfinden koymadı normalde oynattığı adam sakat fabinhonun 2nci mevkisi stoper ama zora düşünce oynayabilir genel mevkisi cdm cm lovren yerine daha iyi pek tabi.
    |
    |

Bence oynanabilirlikteki eksiklik ve hatalarını bu şekilde gidemeye çalışıyorlar.

|
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Seçme ekranında de gea ile suarez birlikde cıkdı

Alıntıları Göster
    bende fabinho suarez aynı anda çıktı pepe 3 kere çıktı seçim ekranında pepe da silva fix göründü hep bu hep oluyor fix 2 veya 3 oyuncu hep aynı şansında az bu sebepten ötürü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 17 Ocak 2019; 14:57:33 >
    |
    |
    Dayanamadım bugünkü odullerden sonra ibra yı yaptım 35k ya geldi

|
    |
    Pl için St önerisi olan varmi. Aguero nun yerine. İf aubameyang veya Son alayim diyorum. Hazardin 93 kartini almak isterdim ama fiyat cok yuksek. Salah inda zayif ayak problemi var. Bütçe 1 milyon .

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Pl için St önerisi olan varmi. Aguero nun yerine. İf aubameyang veya Son alayim diyorum. Hazardin 93 kartini almak isterdim ama fiyat cok yuksek. Salah inda zayif ayak problemi var. Bütçe 1 milyon .
    Git vardyi yap 300 mü ne.
  • 500 bin var şeytan diyor git totty marcelo yap.Gerçi pek ne yapacağımıda tam anlamadım istediğim hiçbirşeye yetmiyor yani zaten bu hafta wlyi fantazi olarak oynayacağım yeni taktik belirleme için felan skor seviye umrumda değil suarezi de ne oynatacağımı bilemedim hızı da yok aslında iyi basıyor press yapıyor yıkılmıyor ama ağır sanki ara sıra da dönemiyor anasını satayım satılamaz kart satılsa satardım şüphesiz.Bu bale nominayı aldım kiralık oynattım ama işte fiyatı fiyatı resmen geri vites yaptırıyor normal versiyonu almak için düşünmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 17 Ocak 2019; 15:27:0 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu sene oyunu çok erken bitirdiler. Bu kadar yüksek ratingler gelirse millet niye Icon alsın ki ?

Çok etkinlik yapıyoruz oyunu canlı tutuyoruz diyorlar ama fena batacaklar.
    İkonları değersizleştiriyorlar gerçekten, informlara da sınırlama getirilmeli. Bir de bu takas oyuncuları, flashback derken içine ediyorlar iyice. Pato denen dandik adam Zeus gibi dolanıyor ortalıkta, bu gerçekten sinir bozucu.
    |
    |

Bole 7 kimyayla oynar hocam tabi casemiro istermisin bilemem pogba yerine aklıma gelen bu

|
    |
    fatihserdar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İsveçli teknik direktör varsa kulübünüzde boşa yatırmayın 4-5k ya gidiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

Uğraşamam onunla hocam. Satilamaz birde. İbra yi da yapmadim. Tevezi yaptim yedekten bazen aliyorum. if aubameyang alasim var. Medium calisma orani sıkıntı yaratirmi acaba. Yan gelip yatmasin ilerde. Birde yükseltme alirmi acaba.
    if Son mu - if Aubameyang mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetps2016 -- 17 Ocak 2019; 16:4:21 >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Twitterda dolaşmama sebebim bu. Ben yapıyorum çöp. Twitterda bi paylaşıyolar league sbc'den geldi diye gullitler falan cirit atıyor.

Fayda maliyet analizi yapmak lazım aslında. Ortalama 300k 'Ya yapılan bu sbc'lerde ne kadarını geri alabiliyoruz gibisinden.
    Eldeki premier oyuncuları ki her oyuncudan 2 tane vardı, 2 kez tamamladım ve sbclerden en yüksek Neuer geldi, 2-3 tane de dandik inform 40 tane paketten bir halt çıkmadı ve o Neuer en dandik paketlerin birinden geldi.

• Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Twitterda dolaşmama sebebim bu. Ben yapıyorum çöp. Twitterda bi paylaşıyolar league sbc'den geldi diye gullitler falan cirit atıyor.

Fayda maliyet analizi yapmak lazım aslında. Ortalama 300k 'Ya yapılan bu sbc'lerde ne kadarını geri alabiliyoruz gibisinden.
    Eldeki premier oyuncuları ki her oyuncudan 2 tane vardı, 2 kez tamamladım ve sbclerden en yüksek Neuer geldi, 2-3 tane de dandik inform 40 tane paketten bir halt çıkmadı ve o Neuer en dandik paketlerin birinden geldi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    760 Mesaj
    Merhaba. Web app de yeni açılan hesap için transfer kilidi ne zaman kalkıyor. Yaklaşık 10 maç yaptım PS4 üzerinde. Ama web app de transfer yapabilmek için maç yapmaya devam edin diyor
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.