Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

5 Kayıtlı Üye, 15 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
103.238
Cevap
552
Favori
3.611.254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    25149 Mesaj
    https://www.twitch.tv/btolga10

Yayın başladı arkadaşlar
    |
    |

İf lindelöf. Deneyin derim.
    |
    |
    SRHTG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    online dostluk maci yapacak arkadas varsa yapabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beyler bu senenin dizilişi hangisi sizce? Orta seviye kadrolar için. Herhangi bir oyuncu üzerine kurulmamış kadrolar için. Eski futçular bilir, fut 11-12-13... 41212 domine etmişti. Geçen seneler 41212-2 başarılıydı. Bu sene sizce hangisi? Ayrıca başarı yakalamış kendi diziliş ve taktiklerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Çok teşekkürler.

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Beyler ya twicht de yayın yapıyorum, kanal oluşturmaya çalışıyorum, öyle süper bi oyuncu değilim gerçi, elite 3-gold1 arası takılıyorum.

Biraz trade, biraz şans ile bol iconlu toty li kadrom da var. Artık oynanış üzerine odaklanmak istiyorum bu sebeple kanalda tüm bildiklerimi aktarmaya çalışacağım, yeni başlayanlara da yardım etmeye trade in inceliklerini anlatmaya çalışacağım.

Desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Kanalım bu;
    https://www.twitch.tv/btolga10

Kadrom da şu şekilde;

Mastercard FC mi bu bu ne yav bu nasıl kadro kaleye allison olmamış bu arada bari de gea alaydın ronaldinho nazario ov ov ov püf elite 1 den aşağısı kurtarmaz bunu.Şaka maka çok pik bir kadro tepe bir kadro.

Nazario st yap ronaldinho solda oynasın lw nazario yıkılmıyor kolay bitiriciliği yüksek kale karşısı oynamalı direk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 15 Ocak 2019; 19:13:18 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: insane1907

cevap için teşekkürler..

bu arada vodafone hotspot ücretsiz.. az önce görüştüm..

Alıntıları Göster
    speed lag diye birşey oluyor nette bak hoşuna gidiyorsa oyna.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: no8name

Beyler bu senenin dizilişi hangisi sizce? Orta seviye kadrolar için. Herhangi bir oyuncu üzerine kurulmamış kadrolar için. Eski futçular bilir, fut 11-12-13... 41212 domine etmişti. Geçen seneler 41212-2 başarılıydı. Bu sene sizce hangisi? Ayrıca başarı yakalamış kendi diziliş ve taktiklerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Çok teşekkürler.

4-2-3-1 ve 4-2-2-2 en iyiler bunları kullaıuır bu sene defansif olarakta 4-2-3-1(2)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Kafana takma desem de ben de tam Elit olmaya başlamışken pazar gecesi Fred- Bailly- Nif Marcos alonso takımına kaybettim ama biliyordum üst üste 5 maç kazanınca 6.da illa bir şeyler oluyor. Keşke Iconlu birine kaybetseydim Elite 3 kaçsa bile üzülmezdim. PS4'ü atıyordum aşağı, sakin kalayım desen de olmuyor emeğine üzülüyorsun futbinde ticaret için geçirdiğin zamana üzülüyorsun. Geçen sene de böyleydi 29 win alınca kalan maçlarda oyun beni ezdiriyordu.

Alıntıları Göster
    O vardyli fredli delle allili kadrolarda bug var yada bunlara özel bir boostlama var aktif oluyor bilemiyorum hiç öyle kadrolar denemedim zaten sevmem lingaardı delle alliyi felan ama bunlarda apaçık birşey var.Mesela jesus geçen seneye göre çöp ama bunda da birşey var hala açıkçası kötü kadrolardan daha çok tırsıyorum bende.Burayada atıyorlar ya 30 şut çektim adam berbat kadrolu 1 kontrada attı kalecisi devleşti direkleri dövdüm diyor genellikle bu tip kadrolara karşı oluyor.

Fred buglu kart. Bak işin ilginci futmas dele alli, nif dele alli kadar iş yapmıyor yahu.
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj

Herkese uyan taktik sana uymayabilir. Bu sene 4-2-3-1 çok konuşuluyor ancak ben hiç oynayamadım mesela o taktikle.

|
    |
    no8name kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    3382 Mesaj
    Dostlar ilk gorevleri yaparak elde ettigim futbolcular ve maclardan kazandigim coinsler ile bir TR kadrosu yaptım.

Mac basina 300-500 arasina ek tecrube puanimla aldigim 1k toplam mac basina 1.5k coins kazaniyorum..

Bu sekilde bir dunya mac yapip her mactan kazandigim 1.5k lar ile bir premiere lig kadrosu kurdum. Ancak kazansm da kaybetsem de asagi yukari hep 1.5k coins kazaniyorum..

Bu boyle surup gidecek mi? Kazandigim coinsler ile paket mi acmaliyim? Fifa points aldim bir kez 30tl verip iki ozel paketten de bir cacik cikmadi..

perşembeden perşembeye rivals ödülleri var.
    Pazartesiden pazartesiye Squad Battle ödülleri var
    Weekend lig oluyor her hafta

Böyle şeylerden ödül kazanırsınız.

Rivals Divison 5 de 3 seviye biterseniz ki 5-6 maçla oluyor 34 k coins veriyor 1 seviye bitirseniz 54 k mesela bu şekilde
    |
    |
    fatihto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    91'lik Cruyff gerçekten bağlantı iyi olunca efsane oynanıyor bu adamla. Cidden bel kırmak mümkün. Dediğim gibi bağlantı iyiyse yoksa inanın klasik küçük forvetlerden gram farkı yok.
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

O vardyli fredli delle allili kadrolarda bug var yada bunlara özel bir boostlama var aktif oluyor bilemiyorum hiç öyle kadrolar denemedim zaten sevmem lingaardı delle alliyi felan ama bunlarda apaçık birşey var.Mesela jesus geçen seneye göre çöp ama bunda da birşey var hala açıkçası kötü kadrolardan daha çok tırsıyorum bende.Burayada atıyorlar ya 30 şut çektim adam berbat kadrolu 1 kontrada attı kalecisi devleşti direkleri dövdüm diyor genellikle bu tip kadrolara karşı oluyor.

Alıntıları Göster
    ne bugu ya o adamların hepsi High/High ve yüksek kondisyonlu adamlar oyunda o tarz adam her takımda olması lazım. İsterse full icon kadron olsun mesela Griezman bu adam olmazsa olmaz her kadro da olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 15 Ocak 2019; 20:29:56 >
    O beğenmediğiniz Jesus bu sene 1500 dakika da 14 gol atmış. Neredeyse 90 dakikada bir golü var yani. 70 milyon euro değeri var. Oyuncular düşük reyting olunca dandik olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 15 Ocak 2019; 20:35:24 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Vict0ry

ne bugu ya o adamların hepsi High/High ve yüksek kondisyonlu adamlar oyunda o tarz adam her takımda olması lazım. İsterse full icon kadron olsun mesela Griezman bu adam olmazsa olmaz her kadro da olması lazım.

Alıntıları Göster
    onlarda birşey var normal değil high/high felan hikaye zıkkımın kökleri oyundan da düşmüyor 90 dakika nasıl tam press yapıyor bunlar nasıl yapabiliyorlar 0 kondisyon stamina kalmış dellenmemek elde değil benim adamlarım dönemezken bunlar nasıl tıkır tıkır dönüyor dakika 88-90da ölmüş hepsi kastettiğim bu tip oyuncular lingaard delle alli evet fredde var dandirik kartlar griezmannla bir tutamasın griezmann'a birşey diyen yok öyle olması lazım zaten şikayet edilen bu lingaard delle alli fred gibi oyuncular
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Alıntıları Göster
    Dostum sana bir şey söyleyeyim sen bu oyunu bilmiyorsun. Bak inan bana bilmiyorsun
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.