Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: akgun17, CrashTrainer, aarda Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
103.196
Cevap
551
Favori
3.609.643
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    233 Mesaj

kartın üzerinde numara yazar. ocak ayı fut takas fırsatlarının 4. ayı. dolayısıyla 4 yazanlar ocak ayında kazandıkların oluyor.
    |
    |
    mokko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core İ5 4690K // MSI Z97 GAMING 5 // MSI GTX970 GAMING // Kingston HyperX 2x4GB // Zalman 700W 80 POWER // SteelSeries Siberia V2 // Zowie FK1 // SteelSeries M500 // SteelSeries Heavy // Sony Xperia Z3 // BenQ XL2411Z
  • Teğmen
    208 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Hocam tercihlere saygıliyım ama sturdie nin abuya yetisebilmesi icin kırk fırin ekmek yemesi lazim potm aub var sturdiede var bende. satılamaz totty kdb gelince aubyı kenara cekmem gerekecek vaz gecemiyorum adamdan 400 gol atmıs 200 kusur asit yapmıs

hocam son durum nebilmiyorum strudge flash back fenaydı düşürdülerse doğrudur ama aubemayang bal yapmayan arı cok kacırıyodu ve güçsüz dü ben aube yi begenmeyip agueroyla oynamıştım ilk günler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Biraz trade, biraz şans ile bol iconlu toty li kadrom da var. Artık oynanış üzerine odaklanmak istiyorum bu sebeple kanalda tüm bildiklerimi aktarmaya çalışacağım, yeni başlayanlara da yardım etmeye trade in inceliklerini anlatmaya çalışacağım.

Desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Kanalım bu;
    https://www.twitch.tv/btolga10

Kadrom da şu şekilde;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızılsakal89 -- 15 Ocak 2019; 16:58:23 >

Tolga hocam kadro mükemmel de neden Alisson. :) Yayınlarını fırsat buldukça izliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kızılsakal89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorunlu alışverişleri Pm yoluyla sorabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    sırf fifa online daha rahat oynayayım diye 100mbit fiber bağlattım yağ gibi oynamayı beklerken çok da fark göremedim yine sıkıntılar devam ediyor geç saatlerde rahat oynanıyor sadece
    |
    |

Çok sağol desteğin için :). Son bir soru, eski olan kartlarla ne yapabilirim peki? 2 ve 3 olanlar var çünkü. Satılmıyor da bunlar
    |
    |
    mrjin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya TOTY Marcelo nun fiyatı etkinlik sonrası artabilir diye düşündüm, bu sebeple De Gea yı da okuttum onu alabilmek adına

Totem yapıyorım inşallah ödüllerle kırmızısını çekcem

En kötü ödüller sonrası geri alırım De Gea yı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamam o zaman Perşembe günü ödül açılışlarında yayındayız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cngzhn20 -- 15 Ocak 2019; 17:21:27 >
    |
    |

Sorunlu alışverişleri Pm yoluyla sorabilirsiniz.
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Hocam tercihlere saygıliyım ama sturdie nin abuya yetisebilmesi icin kırk fırin ekmek yemesi lazim potm aub var sturdiede var bende. satılamaz totty kdb gelince aubyı kenara cekmem gerekecek vaz gecemiyorum adamdan 400 gol atmıs 200 kusur asit yapmıs
    Sturridge sakatlanmasaydı Auba denen baloncu soytarının şu an adı bile okunmazdı. Balonla alem yapıyor, uyuşturucu vs geberecek gidecek ülkesini bilmediğimin adamı.

eski olan kartları artık bir işe yaramayacağı için hızlı sat yapabilirsin. kalabalık yaratmasınlar
    |
    |
    mokko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core İ5 4690K // MSI Z97 GAMING 5 // MSI GTX970 GAMING // Kingston HyperX 2x4GB // Zalman 700W 80 POWER // SteelSeries Siberia V2 // Zowie FK1 // SteelSeries M500 // SteelSeries Heavy // Sony Xperia Z3 // BenQ XL2411Z
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

Beyler ya twicht de yayın yapıyorum, kanal oluşturmaya çalışıyorum, öyle süper bi oyuncu değilim gerçi, elite 3-gold1 arası takılıyorum.

Biraz trade, biraz şans ile bol iconlu toty li kadrom da var. Artık oynanış üzerine odaklanmak istiyorum bu sebeple kanalda tüm bildiklerimi aktarmaya çalışacağım, yeni başlayanlara da yardım etmeye trade in inceliklerini anlatmaya çalışacağım.

Desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Kanalım bu;
    https://www.twitch.tv/btolga10

Kadrom da şu şekilde;

Maç balayınca Ronaldinho ile Ronaldo yer değiştiriuor mu hocam? Geçen sene kiralığını kullanmıştım Ronaldinho'nun bitiriciliği çok kötüydü, ne sövmüştüm oyuna. Ayağı raket gibi olan adam gol atamıyordu.

Tabi onlar yer değişiyor

Bu yıl R10 inanılmaz, zaten çoğu pro bi şekilde kadrosunda ona yer açmış durumda, mevkisinin toty neymarla birlikte en iyisi, tekniğinin yanında bitiricilği muazzam, plasesi muazzam, hava hakimeyeti de çok iyi tek eksik yanı belki staminası diyebilirim, o da maç uzatmalara giderse

|
    |
    WITCHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabikiii

|
    |
    Cngzhn20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yuha bu nasıl şans sakalı kızıl yaparsak bize de düşer mi hullit falan ?

O hullit ilk maçında sakatlanacak benden söylemesi. Nazarım değecek çünkü.

Hullit
    |
    |
  • Binbaşı
    1809 Mesaj

Hocam pesdede vaz gecemezdim fifadada vaz gecemiyorum adamdan hem alemcileri seviyorum alemcilerin en kralini yapacam.kismet olursa best forever

|
    |
    WITCHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: WITCHER

Sturridge sakatlanmasaydı Auba denen baloncu soytarının şu an adı bile okunmazdı. Balonla alem yapıyor, uyuşturucu vs geberecek gidecek ülkesini bilmediğimin adamı.

Alıntıları Göster
    Baloncu soytarı
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Hocam pesdede vaz gecemezdim fifadada vaz gecemiyorum adamdan hem alemcileri seviyorum alemcilerin en kralini yapacam.kismet olursa best forever
    Benim de sağ kanat sorunum var bana kalsa kanatsız taktiğe geçicem de bizim biraderle ortak oynuyoruz, o kantsız sistem oynayamıyor. Tek beklentim şu an Robben, o da zor gibi gözüküyor. Best ve Figo geldi sağ kanat özel kart uzun süre vermezler gibime geliyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Baloncu soytarı

Alıntıları Göster
    Haberi çıktı hocam Arsenal takımının birçok oyuncusu, Mesut, Auba, Kolasinac vs bunlar balonla uyuşturucu çekiyormuş.

http://t24.com.tr/video/the-sun-mesut-ozilin-de-bulundugu-arsenalli-futbolcularin-uyusturucu-kullandigi-goruntuler-ortaya-cikti,17698

Ben burada balon alan birini görürsem narkotik'i ararun.
    |
    |

|
    |
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.