Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.510
Cevap
785
Favori
6.094.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 44084409441044114412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arsenal chelsea vs. büyük takımların oyuncuları inanılmaz paralara gidiyor. Snipelemeye çalışmak daha mantıklı 500e aldığım loftus cheek 5k ya gitti

Edit : Normal takım oyuncularını da snipe ile 600e falan alıp 900'den satıyorum. Gece uzun. Bizim oğlanın düğün parası çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 16 Ocak 2019; 0:57:16 >
  • Oyuna yeni başladım kondisyonu arttırma görevi var elimde malzemede var ama artmıyor bir türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eprex123 kullanıcısına yanıt
    Millet yuklensin bakalım persembe ucuzlar bence

• Top 100 ve div1 oyuncusu 88'de penaltı aldım diye bağlantı koparıyor sonra raporlayacağım seni deyince had no connection ea server diyor. Oyunun bu konuda ağır yaptırımları olması lazım.
  • Şu oyunda coin nasıl hızlı kasılıyor bi anlamadım hoşuma gitti oyun o ayrı ama

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

4-3-2-1 deneyin. Sterling ve Anderson'u ceza sahasına daha yakın oynatmış olursunuz, daha etkili atak yaparsınız.

Bir de Matuidi yerine Fabinha alın, oyuncuların kimyasını bozmuş. Toplamda 100 yapmışsınız ama kırmızı bağlantılar bazı oyuncularınızı düşürmüş.
    Tavsiye için teşekkürler hocam deneyeceğim 4-3-2-1 i...bide fabinho yerine fernandinho alsam nasıl olur hem daha ucuz hemde 86 lık...fabinho 85

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam sayılara çok takılmayın. Reytingi yüksek oyuncu her zaman daha iyi olmuyor bu oyunda. Fakat Fabinho yerine Fernandinho olur tabi, ben oynamadım ama çok farkedeceğini sanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Hocam sayılara çok takılmayın. Reytingi yüksek oyuncu her zaman daha iyi olmuyor bu oyunda. Fakat Fabinho yerine Fernandinho olur tabi, ben oynamadım ama çok farkedeceğini sanmam.
    Anlaşıldı hocam matuidiyi satışa koydum şimdi satıp yapıştırıyım yerine fernandinhoyu ucuza yakalarsam fabinhoyuda alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 16 Ocak 2019; 8:16:44 >
  • Bpl lig sbcsi en sonunda geldi. Ama verdiği oyunları pek beğenmedim. Görevleri yapmaya başladım. Sanırım en fazla 20 civarı oyuncuya ihtiyacım olur gerisinin tamamını takımdakilerden yapacağım. Paketlerden güzel bir şeyler çıkarsa kar ederiz inşallah.
  • yarın rivals ödüllerinden satılamaz kartları seçin. tavsiye.
  • Bu fernandinhonun if kartını kullanıp beğenen var mı? Gold kartını birkaç maç deneyip hiç begenmemiştim. Bu kartı kullanmazsam iki cdm de 7 kimya oluyor. O yüzden biraz mecbur kaldım bu karta.

• İngiltere ligi kadrom var, SNT mevkine birini bakıyorum. 200K bütçem var. Acaba 200K' ya forvet mi alsam sizce, yoksa Kadro Kurma Görevindeki İbrahimoviç'i mi alsam?
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    driblingi genelde hangi tuş kombinasyonları ile yapıyorsun ?
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Neden acaba bir aktivite mi geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba sonunda beklenilen Pemier Ligi sbc si geldi.. Acaba o görevi yapınca yani 18 takım bitince bir 86 Vardy birde İyi CDM oyuncusu hediye gösteriyor.. Acaba görevler bitince ikisini de alabiliyor muyuz yoksa sadece bir tanesini mi seçiyoruz?

• meryembetul54 M kullanıcısına yanıt
    1 tanesini seçebilirsiniz. Diğeri için hepsini tekrardan tamamlamanız lazım.
  • PL sbc sinde hediye verilen 86 Doucoure nin özellikleri iyiye benziyor biraz yavaş ama diğer özellikleri çok iyi.. Hele Hollanda ligi sbc sindeki sağ bek Karayip korsanlarındaki uçan Hollandalı sanki..

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    O kötü olmuş.. Acaba vardy mi iyi yoksa Doucoure mi? Size göre..

• Şimdi ben daha önceden Hollanda ligi ve premier ligi oyuncularını toplamıştım acaba bunları satmak mı daha karlı olur yoksa sbc leri yapmak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Şimdi ben daha önceden Hollanda ligi ve premier ligi oyuncularını toplamıştım acaba bunları satmak mı daha karlı olur yoksa sbc leri yapmak mı?
    Ben Serie A kadromdan vazgeçmeyi düşünmüyorum ama verdiği oyuncular beni tatmin etmedi açıkçası. Özellikle paketler de tatmin edici değil. Altın Paketi veriyor çoğu. Şöyle nadiri bol paketler yok. Bende biraz hayalkırıklığı yaşattı açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 44084409441044114412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.