Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.615
Cevap
786
Favori
6.097.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
22. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katkı ve yorumları eksik etmedikleri için Muhibbii ve ynryilmaz'a çok teşekkür ederim. Kafamda şekillendirdiğim son kadrom bu şekilde olacak.. Yaklaşık 1.210 k civarı tutuyor ama yarın daha ucuza alacağımı ümit ediyorum..

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• helal

bu kadroyla divışın 1'den düşmezsin gibime geliyor

başarılar dostumm
  • Şimdi olmuş

Reus'u sola al...Ikı forvetınde sag ayaklı ama Reus "Long Shot Taker" trait'i var ve efsana uzaktan gol atıyor...Ondan sol st olmasında fayda var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Yarın TOTW'de iş yok..

En iyi adamlar Wagner Love ve Sturridge...Gerçi Wagner güzel olabilir...Kalan adamlar pert...

TOTS 'a gelince ben BPL çıkacağına inanıyorum...Ama oyunun yaşam süresini uzatmak adına Ligue 1 ile başlarlarsa şaşırmamm...

TOTS ingiltere gelirse..Orta saha ve ilerisinde 90 overall altı olmaz..Çok güzel oyuncular gelecek...

Muhtemel 11'de kesin yer bulacak adamlar

GK : De Gea
    CB : Vertongen
    RB : Rafael

CAM : Cazorla'mmmmmmmmmmmmmmmmm!!!
    LM : Bale ..Ama cam 'da gelebilir..Uzun süre cam oynadı...

ST 'ler zaten kafa

Suarez

Yedeklerde de : Michu..Gerrard..Lampard (Yada record ıcın ozel cıkar ya tots yaparlar)

ve + 3 pace'ine 1.5 milyonu hemen verebileceğim PERSİEE

İngiltere gelirse...Tüm oyuncular en az %25 düşer...Gold messi 900'ü rahat zorlar..

-------------

Not : Varı yoğu satın...!! aynı takımı yarın 21:00- 23:00 arası kurun ..Elinizde kalan coinle pack açarsınız

sağlam öngörüler

ellerine sağlık yener başgan

bende küçük bir not eklemek istiyorum,

önümüzde şampiyonlar ligi finali var. 25 mayıs'a daha var ama ben yinede bu bilgiyi vereyim,

atlayanlar gözden kaçıranlar olabilir :)

dortmund, real'i yendiğinde takım oyuncularının fiyatları maçtan sonra fırladı :)

yine aynı şekilde Bayern barcelona'yı yendi bayern münih oyuncularının fiyatlarıda fırladı.

hemde bu artış 1 hafta sürdü.

şu 3. tots açıklandığında yaşanacak düşüşten yararlanıp, ucuz ucuz güzel bir bundesliga kurmalıyız if'li sif'li

hemen ardından şampiyonlar ligi finali geliyor çünkü küçümsemeyin %50 artış olsa. 1 milyona kurduğunuz takım, bozmak istediğinizde 1.5 milyon edecek

Kanka'cıııımm...Sonuna kadar katılmakla birlikte...

Gold oyuncular artık ...iktin sene yukarı çıkmayacağını da eklemek istiyorum..Yine Chiellini 15 K..Tevez 15 K olacaktır..Unutmayalım..

IF SIF 'lere kasalım..

Yımah'a kötü haber

Gel be BPL TOTS..
    Bahsedilen ...AKÜ EA..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 15 Mayıs 2013; 0:20:23 >

• Bu UT bayağı borsa gibiymiş..O zaman şöyle diyebilirmiyim? R.Madrid yener Ronaldo da headtrick yaparsa fiyatı fırlıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axecalos

Bu UT bayağı borsa gibiymiş..O zaman şöyle diyebilirmiyim? R.Madrid yener Ronaldo da headtrick yaparsa fiyatı fırlıyormu?

o dedigin olay olur fakat ronaldo-messi vb futbolcular pek etkilenmez. zaten pahalilar cunku
    fakat atiyorum 1000 coinslik bi oyuncu barcelonaya hattrick yapti, o zaman fiyat artar.
    ama oyle inanilmaz bi artis olmaz 1000-2000 artar en fazla.
    ayrica zaten oyuncu cok iyi oynadiysa IF versiyonu gelir ve herkes onu alir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

yine sızdırılmış
  • Günaydın millet. Bana defans için taktik, ipucu, vs ne olursa yardıma ihtiyacım var.
    Rakiplerimin defansları iki sıra, arkalı önlü çakılı defans yaparken, ben ise full def bile yapsam arka 4'lü bile sabit durmuyor.
    Mesela bir rakip geldi, 11 kişi de kendi sahasında bekliyor, ben hayatımda böyle defans yapamadım. O yüzden her türlü bilgiye ihtiyacım var.
  • Umutlarimizi totsa sakladik.
  • Custom taktik, cok faydasi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Umutlarimizi totsa sakladik.

bpl tots geleceği hemen hemen kesin gibi.ea forumda herkes bunu konuşuyor.Hatta ne kadar doğru bilmiyorum ama Suarez'in statslarıda paylaşılmış

TOTS suarez

88 pace
    94 shot
    95 dribbling
    84 passing
    80 heading
  • Link paylasir misin takip edelim?
  • şimdi baktım da 2 konuda silinmiş heralde bulamadım.gerçi silinmeside normal totw resimli olarak sızdırılmış bpl tots lar da resim yoktu ama isimler vardı
  • Tots baska isim hatirliyor musun?
  • Dostlar bende geldim inşallah hepimize hayırlı bir konu olur..
  • slm DOSTLARIMMMMMM Hherkese günaydın yeni konu açılmış da beni niye çağırmıyonuzzzzz,yener bunun sorumlusu sensin dimi
  • hoşgeldiniz beyler :D

ps3'e özel yeni konumuzda kaynaşmaya devamm
  • Günün oyuncu videosu

Kompany = Tank

ya herifin dehşet şutlarıda var be :D

56. saniyedeki şutuna dikkat edin, top kaleciye çarpsa sakat bırakır la

• Cech,Bale,Van Persie,Suarez,Cazorla,Hazard,Mata,Fellaini,Vertonghen,Ferdinand,Carrick.

Hatırladıklarım bunlar ama totw ler gibi kesin diyemeyiz bunlara çünkü herhangi bir resim yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.