Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.254
Cevap
787
Favori
6.085.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49224923492449254926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam cevap için teşekkürler ama inanılmaz ofansif bir kadro olmuş. :) Ben bu kadarına cesaret edemezdim. Vidal bu senenin gizli kahramanlarından birisi olmuş. Partey ve kondogbia denemedim henüz, onlara da bakıcam. :) İpuçları için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 41212 (cm) sistemde koyduğun oyuncunun çok fazla defansif yada ofansif özelliklerinin önemi pek yok emin olun ki bu sistem ile hızlı bir şekilde defansa ve hızlı bir şekilde atağa geçebiliyorum, en azından fikir olmuş olur size :)
  • Peki Aspas hakkında ne düşünüyorsunuz ? Geçen sene harikaydı ama sanki bu sene adamı bitirmişler gibi geldi. :)

Bir de Fekir denediyseniz yorum yapabilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 26 Eylül 2019; 20:10:50 >
  • Hocam geçen sene en az 1000 maç yaptım aspas ile muazzam bir adam, bu yılda aynı şekilde çok beğendim bu yıl kart üzerinde özellikler çok düşükmüş gibi görünüyor ama oyun içindeki hızı olsun son vuruşları olsun muazzam bir adam hem ileri hem geri çok iyi çalışıyor öneririm, Fekir denemedim ama bugün denemek istiyorum geçen seneden çok beğenmemiştim bu yıl denemedim, ama bu yıl Sarabia çok beğendim gerçekten çok güzel olmuş adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam geçen sene en az 1000 maç yaptım aspas ile muazzam bir adam, bu yılda aynı şekilde çok beğendim bu yıl kart üzerinde özellikler çok düşükmüş gibi görünüyor ama oyun içindeki hızı olsun son vuruşları olsun muazzam bir adam hem ileri hem geri çok iyi çalışıyor öneririm, Fekir denemedim ama bugün denemek istiyorum geçen seneden çok beğenmemiştim bu yıl denemedim, ama bu yıl Sarabia çok beğendim gerçekten çok güzel olmuş adam.
    Sarabia 19da da iyiydi. Aspasta oyle. Ben yeni baslayacagim. Ancsk hangi ligi kursam diyen dusunuorum.

• Fifa 20'yi ps4'e yüklemeden önce web'ten oynadığım hesap ile bugün ilk defa konsoldan oyuna girince sıfırlanmış olduğunu gördüm yani web'ten kurduğum, kazandığım coin'ler yalan oldu. Sebebi ne olabilir?

Not: Fifa 20'yi Hong Kong psn'den aldım. Ultimate team hesabı ise geçen sene fifa 19 (amerika'dan aldım) için kullandığım. Fifa 19'den XP'ler gelir diye böyle birşey yaptım fakat anladığım kadar ile bu sistem de değişmiş, XP'ler artık aktarılmıyor.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

bpl den seria a ya giden oyuncularin fiyatlari nasil boyle dusuyor yav ozelliklerini 10 birden dusuruyorlar
  • Markette sıkıntı mı var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bndedr var

• Arkadaşlar ter stegen i transfer listesine gönderdim ama şu an listede yok. Kulüpte de yok. Daha önce başına gelen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

bpl den seria a ya giden oyuncularin fiyatlari nasil boyle dusuyor yav ozelliklerini 10 birden dusuruyorlar
    çünkü torpil var herkesin kadrosu premier lig olmak zorundamıya ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

çünkü torpil var herkesin kadrosu premier lig olmak zorundamıya ..

Alıntıları Göster
    Bence torpiden ziyade talebin fazla oldugu yerde fiyat yuksek olur. Fut 19 da premiere lig kadrom vardi bundada yuksek ihtimal premiere lig kuracagim. Premiere lig suan reel olarakta en cok talep goren lig. Bence normal.

• Oyunda çok ciddi gecikme var. Serverlara ayar çekmeleri lazım

• Normalde bekaret takıntım yoktur ama alacağım oyuncu başka biri tarafından kullanılmışsa biraz daha para verip hiç kullanılmamışı alıyorum. Benim gibi olan var mı

• Paket şansı yerlerde yine.o kadar paket açtım 5k üzeri adam çıkmadı.

• 86 overal pjanic neden bu kadar ucuz? Üstelik italyada adam gibi orta saha da yok.

• Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende

• Gordugum en berbat sbc ekranı yaomislar. Bu kadsr kotu bir menu olamaz. Oncekinde kisa yoldan transfere baglanip alinca kadroya otomatik ekleniyordu. Bunda oyle bisey yok.kendi kendine pozisyin veriyor arkads istemiyorjm ama her araamada otomatik atiyor. Transfer pazarina giriyorum oyuncuyu aliyorum kadroya koymaknicinn teee ana menuye cikcan. Oyuncu uzerine gelip kareye basincs cikan ekran ise facia. Tum kisa yollari kaldormislar ya da ben bulamadim. Taktik gorunumu haric menu berbat.

• ps4 de web app dankadro kastım oyun açılınca giriyorum hala daha ülke seç çıkıyor kadro sıfırlanır mı yasayan var mı bunu
  • 
Sayfa: önceki 49224923492449254926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.