Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
172.524
Cevap
785
Favori
6.095.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 49024903490449054906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu yaklaşık 4 saatir oynuyorum sabah iş olmasa sabaha kadar oynarım. Demo ile hiç alakası yok. Harika bir oyun olmuş. Özellikle oyun menüsü çok soft

Valla ben çok beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eweet krdslerim darısı basınıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 20 Eylül 2019; 4:52:16 >

• Oyunu almadım ama FUT Companion’a giriş yapabiliyorum. Paketleri açsam oyunu alana kadar silinir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1933

eweet krdslerim darısı basınıza
    oy oy oy oy hayırlı olsun

• doktor bu ne?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 20 Eylül 2019; 4:22:30 >

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

daha oyunu bile satın almadım, efsane şanşım var Lukaku, Isco, Martial ve Pogba

maşallah okunmuş hesap herhalde bende şimdi sbcleri bitireceğim bol bol max kruse nzonzi açarım artık

• Ben oyunu almadım ama Web app ile takım oluşturup sbc, transfer vs yapabiliyorum normal mi bu durum. Böyle böyle oyun indirime girene kadar kadro da oluşmuş olur ufaktan

• Fifa 14ten bu yana bütün oyunlar var sadece 19 u almadım, fifa 20 ye access ile girdim adamlar 1 paket bile hediye vermedi normal mi bu? Eskiden o paketlerden 5-10k çıkardı ticaret yapardık,şimdi hiçbir şey yok?
  • https://www.youtube.com/watch?v=76eHSuM5G_0
    arkadaşlar oyun 24 ünde çıkmıyormuydu. bu adam nasıl erişti bu oyuna
  • Dünden beri 7 8 maç yaptım futta ama ne yazık ki defans olayını halen çözemedim. 5 gol atıyorsam 6 tane yiyorum. :) Varsa bu defans işini çözen biri lütfen yardımcı olsun. Karşı takım oyuncuları rahatlıkla bütün sahayı geçiyor gidiyor gol atıyor. Aynısı benim içinde geçerli.
  • Jastedd06 kullanıcısına yanıt
    Belli bi
    Süreye kadar girebiliyosun sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • duracel42 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için. 19 ile devam o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Hocam ben 19 oynadım, web app 'de giriş sağladım. fakat şu an ea access deneme sürümü indiriyorum. deneme sürümü indirip oyuna girince web app erişimim engellenecek mi? ya çok yanlış anladım ya da saçma sapan bir şey söz konusu
    Yok engellenmeyecek full sürüm gibi girip 10 saat oynayabilirsiniz sıkıntı olmaz

• Nadir oyuncu paketinden Balotelli çıkıyor. geçen seneyi mumla arayacağım anlaşılan.
  • Beyler bu DS4 yöntemi kesin olarak işe yaramıyor bu EA Access'de şimdi öyle mi? O halde gerek yok hiç uğraşmaya ana hesap olmadıktan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

maşallah okunmuş hesap herhalde bende şimdi sbcleri bitireceğim bol bol max kruse nzonzi açarım artık

Alıntıları Göster
    benim sbc ler bitti son olarak bi lacazette cıktı oda 100 k ya gitti

• Arasscan kullanıcısına yanıt
    saol hocam darısı basınıza inşallah
    💕🤲🏻
    yavrum bnm kral geldibee

• Merhaba arkadaslar.bir sorum olacak
    EA acces alıp 10 saatlik sürümü kullandiktan sonra oyunu alabiliyor muyuz ?
    Yoksa önce oyunu satın alıp sonra mi acces almak gerekiyor
    Kısacası 25 lira verip oyunu 10 saat denedikten sonra oyunu alıp almamaya karar verebiliyor muyuz ?

• psiko53 P kullanıcısına yanıt
    EA access denemenin amacı o aslında. Deniyorsun, ister alıyorsun ister almıyorsun

• 
Sayfa: önceki 49024903490449054906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.