Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.253
Cevap
787
Favori
6.085.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48954896489748984899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Akşam 8 deniliyor

Alıntıları Göster
    haftanın takımı acıklanması nı saat lerini geri aldılar 14.30 bıldiğim o zaman acılabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarX

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam sabaha karşı gelmişti. İnşallah bu sene de aynısı olmaz

Alıntıları Göster
    Evet evet hatirladim hatta EA, Ronaldo'nun gol atmasını bekliyor muhhabetleri vardı. :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet__turk

Teşekkur ederim cevao icin ve son olarak easports.com dan mı giricem ?

Alıntıları Göster
    Arama motoruna fifa webapp yazarsan ilk çıkan link zaten
  • candor35 C kullanıcısına yanıt
    kendi cihazında psn kardeşliği diye bişey olmaz.psn kardeşliği iki farklı cihaz da olur.kendi tr psn hesabında oynayacaksan hint psn hesabını ana hesap olarak eklemen yeterli.hint psn de fifa türkce deniyor tam bılmıyorum öyleyse türkçe oynayabılırsın cihazındakı istediğin hesaptan.
  • PS4 ve XBOX One için kardeşlik yapabilirim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: walwh

Bu mesaj silindi.
    dün okudugum kadarıyla o glitch sadece NA için geçerli EU için olan fixlenmiş.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

TOTW1 SIZMIŞ. Son yok.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tarif edin de hepimiz faydalanalım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beuchat

haftanın takımı acıklanması nı saat lerini geri aldılar 14.30 bıldiğim o zaman acılabılır

Alıntıları Göster
    Ea forumun da uk saati ile 6 deniliyor. Yani biz de 8 veya 9 a tekabül ediyor diye biliyorum.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    anladım,tarif ederseniz ea access e oyun geldiğinde kullanabiliriz
  • EA access e ps store da erişim vermiyor, aynı sıkıntıyı yaşayan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • walwh kullanıcısına yanıt
    10 saatlik deneme süresini durdurma diye bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: SanJuniperoT.V.

Bu mesaj silindi.
    Ne bu hocam ezanmı yahu :))) yani dediğim gibi ya 8 ya da 9 dediğin gibi de 8 olma ihtimali %99

• gijbala44 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Kaç haftadır paket açamıyorum elim ayağım titriyor Castro gibi birkaç yayıncının paket açılış videolarını izledim ama bir türlü anlayamadım şu walkout geldiğini nasıl anladıklarını. Turuncu yanıyor parlıyor, garip geldi. Gerçi benim gözler iyi değil ondandır muhtemelen. Geçen sene ne güzel 200 liraya almıştık oyunu, bu sene birkaç ay daha alamayacağım sanırım. Access'te ve Web App'te denerim bir süre. Diğer oyunları da indirebiliyormuşuz, en azından 1 ay Star Wars vs. girerim. Bol şanslar herkese, açtığınız paketler yürüyen topçular dolu olsun.
  • arkadaşım teansfer banı olan hesabına acces ve fifa almış...10 saat erken erişimden ve 19 undaki erken eeişimden faydalabilecek mi arkadaşlar ?

• jiu_jitsu1905 J kullanıcısına yanıt
    Ea chat'e yazın hocam

Transfer ban benim hesabımda da var hocam. Çok kişiye sordum hepsi yeni oyunda ban kalkacak dedi. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Transfer ban benim hesabımda da var hocam. Çok kişiye sordum hepsi yeni oyunda ban kalkacak dedi. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
    araştırdım biraz önce sıkıntı büyük kardeş....
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

10 Ekim tarihinin bir özelliği var mı? Orasını anlayamadım ben oyun resmi olarak 27 Eylül'de açılıyor. Yazılan doğru ise oyuna giriş yapacağım ama web app kapalı olacak bu biraz garip geldi bana. Ayrıca geçen sen webapp 22:00'da değil gece 12den sonra sabaha karşı açılmıştı sistem çökmesinden dolayı. Şu anda beklemekten başka çare kalmadı. webapp yayınlanınca akla kara belli olacak.

Edit1:Live Chat'e bağlandım. 20. sıradayım bakalım bir çözüm bulabilecek miyim.
    Edit2: Bağlandım ama derdimi anlatamıyorum. Oyun içerisinden maç yaparak açmanız gerekiyor diyor sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi promedyumx -- 18 Eylül 2019; 16:25:50 >
  • 
Sayfa: önceki 48954896489748984899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.