Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: john ciga Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.600
Cevap
786
Favori
6.097.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46094610461146124613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WL de ödül olarak çıkan satılamaz kırmızı kartlar var ya. Hani haftanın takımı oyuncuları olanlar
    İşte onlar SBC görevlerinde haftanın takımı oyuncusu olarak sayılmıyor. Çok saçma bir durum.
    Hem şu dereceye gelirsen 3 tane haftanın takımı oyuncusu vereceğiz diyorsun, hem de bu dediğin sözü SBC görevlerinde yok sayıyorsun
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Sayılabileceği sbc'ler gelebilir. Normal oyuncu yerine kullanmayın. En son cadılar bayramı etkinliğinde if yerine sayılmıştı. Belki tots sbc'lerinde de sayılabilirler.
  • crixus41 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arkadaşı nasıl temin edebiliriz ?

premier lig sbcsinde vardy veya bu doucoure mi seçtiriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barlasbltn -- 13 Mart 2019; 11:55:8 >
  • Barlasbltn kullanıcısına yanıt
    kadro kurma görevlerinden ligler kısmından ingiltere premier ligini yapın oradan biraz zahmetli ama olsun en azından 20 tane paket şansınız da olur bana iyi adamlar çıkmıştı
  • Kadro oluşturma işi çok masraflı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1 tane oyuncu veriyor değil mi ? 2 tane değil. Vardy veya doucoure ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

3 ünden birini seçiyorsun işte
  • dımmışali kullanıcısına yanıt
    yok yav sonuçta paket kazanıyorsun çıkan oyuncuları hemen koy satışa gelen para ile devam et. biraz sabırlı iş yani gaza gelip hemen al deme ufak ufak gir transfer tekliflerine ingiltere ligini yaparken çok güzel paketler çıkmıştı bana kara bile geçtim.bir tek cardiff zorladı en sona bıraktım onu. alman ve fransa ligini yaparken orta halli oyuncular çıktı. çok zararım olmadı
  • raf13 R kullanıcısına yanıt
    1 milyonu 250 ye verebilirim
    Yardımın için teşekkürler hocam

• dımmışali kullanıcısına yanıt
    ne demek maçlarda momentum yediğin zaman geç kadro kurma görevine daha heyecanlı oluyor verdiğim teklif arttı mı, beni geçen oldu mu, bakalım bu paketten ne çıkacak

• hocam wl'de ortalama kaç maç kazanıyorsun?
  • bazı sbc ve yan görevlerde 60'lık oyuncular(siyah kart) var
    onlar başka görevlerde mi kullanılıyor?
    amaç ne?
  • Son günlerde paket şansı acaip azalmış gibi iyi kötü arada bir para edecek adam çıkıyordu, son zamanlarda o kadar paket açtım 83 u gecmedi, belki de benim şansligim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkie -- 13 Mart 2019; 13:27:27 >
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Oyunu oynamıyorum diye bana De Bruyne verdi. Kaça gidiyor diye baktım fiyatı iyice düşmüş :) Önceden 500-600K vardı.
    Eyvallah hocam , pogba vardı. Onu sattım ondan gelenle yapacağım 15 kaldı zaten. Tek tek açmaktan ziyade toplu açtığımda daha uğurlu geliyor ona inanıyorum :) ama vardy yerine doucour’u alacağım sanırım. Aradığım adam gibi. Anlatılanlara göre tabi

para sıkıntısı yoksa toplu açmak daha güzel evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

hocam wl'de ortalama kaç maç kazanıyorsun?
    20 diyebiliriz, ama 1 2 aydır 30 maçı bitirdiğim çok ender.
  • 6 lig 6 uyruk görevini yapan var mı? Futbinden baktım dedikleri gibi yaptım ama olmadı

• 
Sayfa: önceki 46094610461146124613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.