Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46014602460346044605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mağlubiyet yazdı sacmalık nettim gitmediki😔😔😔
    resmen 20 olmasın diye uğrasıyor sistem
    😔😔😔

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 11 Mart 2019; 3:21:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prime giggs alinirmi oynayan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kadronu atabilir misin, kendi capimda bi karsilastirma yapicam

• xbox 1m coin 180tl

• Bu hafta 14 de 8 yapıp bıraktım. Devam etmeye zaman kalmadı maalesef. Gümüş oyuncularla maçlar vs derken WL ye ancak Pazar akşam başlayabildim.
    Maçların hepsini gece oynadım. İstisnasız neredeyse tüm rakipler full pres ile oynuyorlardı. Oyuncu yorulması özelliği ortadan mı kalktı da haberimiz yok ? Bir sn ayağımda top tutmaya göreyim, anında rakipten 3-4 oyuncu adamın yanında bitiyorlar. Hani bir rakip bunu yaptı olabilir diyeceğim de, neredeyse tüm rakiplerde aynı şey oldu.
    Bir de topu alıp ileri şişirenler türemiş. Adamın topla oynama % 30 ama ayağına her gelen topu ileri vuruyor rastgele. Top da hep kendi adamına gidiyor şaka gibi. Bu rakibi 2-2 den penaltılarla zor yendim % 70 topla oynama yapmama rağmen.

Son bir not; oyunda forvet oyuncuları gerçekten çok önemli. Özellikle forvette ikonlar fark yaratıyor WL'de. Tüm kaynaklarımı Petit SBC sini yapmaya harcamıştım. O nedenle forvet vs için para kalmamıştı. Maç başlarken yedekten kanat oynayan Son'ı forvete alıyordum. Ama yok olmuyor. Bayağı etkisiz kalıyor böyle oyuncular. Geçen hafta Griezmann ile oynayıp güçsüz diye yakınıyordum. Griezmann bunların yanında çok daha iyi. Ama biraz para artarsa ilk hedefim Crespo'yu almak olacak. İyi forvet ve kanat oyuncuları hücum yapmayı çok etkiliyor gerçekten.

• akgun17 A kullanıcısına yanıt
    90 crespo ben de alacağım ama fiyatı çok pahalı geliyor. 87 ilk ile devam ediyorum. Raul 88 de denedim o da iyi vurduğu gol oluyor.

• Bu arada kadrom da bu şekilde. Son ve Emre Can'ı maçın başında oyuna alıyordum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Acilen forvete Crespo, sağ kanada da Mbappe yi almam lazım.
    Bu arada yaklaşık 15 maç yaptım bu oyuncularla. SBC leri yapıp yapmamak arasında emin olamayanlar varsa, merak ettikleri oyuncuyu sorabilirler. En azından 15 maçlık yorum yapabilirim hepsi ile ilgili

• Marcel Desailly kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aa44

90 crespo ben de alacağım ama fiyatı çok pahalı geliyor. 87 ilk ile devam ediyorum. Raul 88 de denedim o da iyi vurduğu gol oluyor.
    87'lik olanından memnun musunuz peki Crespo'nun ? Aslında benim takımda şu an yaklaşık 1.400 oyuncu var. Çoğu altın. Hepsini satsam bir şekilde alırım ama hem uğraşmak için zaman gerekiyor. Hem de 83 ve 84 reytingli oyunculara kıyamıyorum. Olur da bi SBC çıkar ve fiyatları tekrar artarsa diye. Şu an 84 lük oyuncular bile neredeyse 2K ya düşmüş durumdalar
  • Bu haftada sonuç değişmedi 16 win de bıraktı oyun bizi sağolsun :o
  • Pcde coin devretmek isteyen arkadaşlar 100 k başına ne kadar istediklerini mesaj olarak iletebilirler

• ottoman1933 kullanıcısına yanıt
    Nasıl nerf yicek anlatır mısın ?

• Elimde satilamaz Marcelo var, Mendy i yapmaya deger mi?

• akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Memnunum. Iconlar da ucuz şuan. Yada bana öyle geliyor.

• ps4 coins alınır, satmak isteyen pm
  • Paket şansımı kaybettim bulan polisi arasın.
  • Ps4 coin satilir ilgilenenler pm

• deymez

• artık mega , nadir megalardan çıkan 81 lik oyuncuları görünce yemin ederim oyunu silip , all quick sell yapasım geliyor. 1 kere güldür yüzümüzü
  • excultesrose E kullanıcısına yanıt
    hocam hiçbir zaman kadronu yeterli bulma ve değiştir hatta point al diye yapıyolar tevezi hatırlıyorum ilk hafta 2m lik ikon gibiydi
    say say bitmez ibrahimoviç müstesna diyodum bnce oda nerf yedi başlardaki ibo değil
    yanii
    oyunun sonuna kadar oynarım yada sbcde kullanırım demediğiniz kartlara çok coin basmayın belli kartlar var hedef koyun onlara kilitlenin
    vieira gullit ballack crespo eusebıo ferdinand ronaldo neymar mbappe socrates ronaldinho alexsandro if cancelo if lala de gea courtua
    zaten eniyikerin kadrolara bakın hep benzer

• 
Sayfa: önceki 46014602460346044605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.