Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: predator79 , predator79 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.612
Cevap
786
Favori
6.097.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 46004601460246034604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni cikan sol bek LGBT renkli Mendyi yapacagima 86 lik sif Robertsonu direk 150 k para verip alsam daha iyi olmaz mi ne dersiniz ?

Kaldiki onumuzdeki ay nerf yiyip ismail koybasina donecegini hepimiz biliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Yeni cikan sol bek LGBT renkli Mendyi yapacagima 86 lik sif Robertsonu direk 150 k para verip alsam daha iyi olmaz mi ne dersiniz ?

Kaldiki onumuzdeki ay nerf yiyip ismail koybasina donecegini hepimiz biliyoruz.
    Bende satılamaz oyuncular vardı. Onları verip yaptım. Şu an çok iyi diyebilirim.
    Future Star Mendy den farkı yok. Hava toplarında vs de daha iyi üstelik. Ama ilerde dediğiniz gibi bir durum olur mu bilemem.
    Satılamaz oyuncular ile yapılabilir bence eğer varsa
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Aynen piyasayı bende kovalıyorum.Takımı satıp gitmem iyi olmuş
  • PC Platformunda kendi hesabımdaki coinsleri ücret karşılığı devrediyorum miktarı farketmeksizin ilgilenen arkadaşlar özel mesajdan ulaşabilirler.
  • stormies S kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam ultimate team severler. Aranıza bu sene çok geç katıldım. Oyunu 2 gün önce alma şansım oldu. Tabi hemen ultimate team'e daldim ve yalap şap bir kadro ile lige dalmak istedim. İstemez olaydım . Eskiden oyuna yeni başlayınca garip gureba takımlar gelirdi. Şimdi ifler sifler alacalı bulacali kartlar havada uçuşuyor. Nereye düştüm ben diyorum.

• djebelli kullanıcısına yanıt
    Abi yoruma açık yazmışsın ama bence bu kadro yoruma kapalı. Çok iyi kadro, keşke benim olsa (bir daha kazanamadı)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlgilenen pm atabilir

• arkadaşlar merhaba.

ben halen daha fifa 17 ultimate team oynuyorum. markette tüm oyuncuları bulmak zor. elinde fifa 17 oyunu olup, bulamadığım oyuncuları paylaşacak birisi olursa sevinirim.
  • Bir sorunum var arkadaslar .maç sırasında taktik degistirmeden (4-3-3) sadece ultra atak yaptigimda oyuncularin yerleri otomatik degisiyor girip tek tek ayarlamam gerekiyor neden böyle.

• 250-260k maliyeti tutuyor. Değer mi

• Fiyatlar iyi düşmüş pogba de bruyne falan iyi zarar ettik

• https://www.twitch.tv/pgl_fifa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 10 Mart 2019; 22:1:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redzone33

Selam ultimate team severler. Aranıza bu sene çok geç katıldım. Oyunu 2 gün önce alma şansım oldu. Tabi hemen ultimate team'e daldim ve yalap şap bir kadro ile lige dalmak istedim. İstemez olaydım . Eskiden oyuna yeni başlayınca garip gureba takımlar gelirdi. Şimdi ifler sifler alacalı bulacali kartlar havada uçuşuyor. Nereye düştüm ben diyorum.
    Bu sene iyice b.ku cikti işin

• Barlasbltn kullanıcısına yanıt
    iconlar hariç sbc ler nerf yiyor bir iki haftaya artık kesin bu
    yapmayın icon sbc harici yapmayın
    heee uygun olur sbc de kullanırım şansımı deniim için olur oynatmak için yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1933 -- 10 Mart 2019; 23:25:8 >
  • flashbackler nerf yiyor mu bilmiyorum ama ibrahimovicden gına geldi artık bunaltıyor yani korner olmasın diye dua ediyorsunuz
  • bari la ligaya çıkaraydın lanet firma fransa ligini kim oynuyor arkadaş habire buraya bek oyuncusu çıkar kurzawa şimdide nantesli biri la ligada sağ bek sorunu var zanettiyide kafa topuna çıkamıyor diye almıyordum.
  • kompany flashback çıkmış ama sanki david luiz bundan bin kat daha iyi robben ve persie flashbackleri gelmedi ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Mart 2019; 0:24:55 >
  • Arkadaslar.flacback.kompanymi yoksa futmas tiago silvami sizce hangisi daha verimli olur ki ??

• Düşünebiliyor musunuz ? WL''ye 8 maçta 7 galibitet ile başladım ..17 galibiyetlik rekorumu kırarım dedim ve suan 11 maç kaldı ve 8 galibiyetim var 11 galibiyet alayım diye ugrasıyorum..şaka gibi aklım almadı 0 7 galibiyet sonrasi sadece 1 galibiyet alabildim sanki momentum takıldı kaldı takimda ..ne yaptiysam olmadi .

• 
Sayfa: önceki 46004601460246034604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.