Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.622
Cevap
786
Favori
6.098.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44424443444444454446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yesil sutlarla ilgili bir isabet dusurme gormedim ben. Tek gordugum yesilde vurma zorlasacak daha cok el aliskanligi lazim o da 2 gune alisilir. Yani degisen bir sey yok yesilde vurma icin buna karsilik kalecileri saga sola cekme hizi dusecek ne guzel sacmalik ama

Alıntıları Göster
    Orası çok komikti ya, finessi nerfleyelim derken bufflamışlar

Finesseleri zaten kaleci oynatma sayesinde savuşturuyorduk şimdi onu da elimizden alıcaklar.Her maç artık 10+ skorlara hazır olun

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Öncelikle yanıtın için teşekkürler hocam. Kimyayı elbette önemsiyorum. Ben sadece mac icerisindeki taktigimi göstermek istemiştim. Yoksa oyuna bende 4-5-1 başlıyorum kimya için.

86 larson hic kullanan görmedim. İş yapar mı dersiniz?
    Edit: kontrol ettim de bu bayb larssonmuş. Elimde prime larsson alabilecek bütçe de var. Almaya gerek olur mu dersin?

Alıntıları Göster
    Baby Larsson, middle dan iyi. Prime tabii ki saha iyi ama aradaki 400kyı düşündüm ben. Gayet güzel bir kadro olur o şekilde. Oynadıktan sonra sonuçları da yaz hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 97 hız ile 99 hız arasında fark anlaşılır mi ? if mbappe varda bide toty neymar ile bi oynadım neymar yerinde duramıyordu resmen mbappeye defans yetişebiliyor neymara yetişemiyor gibi geldi deneyen var mı ? mbappeye hawk basarsam fark olur mu ?
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    Aynen. Mesela benim sol kanatta Hazard var onun hızı Mbappe’den daha düşük ama Hazard’ı bekler kolay kolay yakalayamıyorken Mbappe’yi yakalıyor, sanki 97 pace varmış gibi gelmiyor insana. Ben Hawk basmayı düşündüm ama FutBin’e baktım en fazla Finisher basılmış o yüzden ben de Finisher bastım

Eğer sen Hawk basıp değişim görürsen buraya yazar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Aynen. Mesela benim sol kanatta Hazard var onun hızı Mbappe’den daha düşük ama Hazard’ı bekler kolay kolay yakalayamıyorken Mbappe’yi yakalıyor, sanki 97 pace varmış gibi gelmiyor insana. Ben Hawk basmayı düşündüm ama FutBin’e baktım en fazla Finisher basılmış o yüzden ben de Finisher bastım

Eğer sen Hawk basıp değişim görürsen buraya yazar mısın?
    FutBin'de oyuncuya en çok basılan kartı nasıl görebiliyoruz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

97 hız ile 99 hız arasında fark anlaşılır mi ? if mbappe varda bide toty neymar ile bi oynadım neymar yerinde duramıyordu resmen mbappeye defans yetişebiliyor neymara yetişemiyor gibi geldi deneyen var mı ? mbappeye hawk basarsam fark olur mu ?
    Yazarımda biraz araştırıyım bende şuan isabetçi basılı 97 lik hız alamıyorum şutunda ya da kafa vuruşunda sıkıntı yok.
  • Baracos kullanıcısına yanıt
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

97 hız ile 99 hız arasında fark anlaşılır mi ? if mbappe varda bide toty neymar ile bi oynadım neymar yerinde duramıyordu resmen mbappeye defans yetişebiliyor neymara yetişemiyor gibi geldi deneyen var mı ? mbappeye hawk basarsam fark olur mu ?
    neymar daha çevik ve kıvrak ondan
  • Oyunun metasına 4 ay hiç dokunma ondan sonra milletin oyun sisteminin temelini oluşturan metayı kökten değiştir.

Herkes yatırımını kadrosunu metaya göre yaptı. Satılamaz kartlarını ona göre yaptı. Metayı böyle değiştirmek amiyane tabiriyle eşekliktir.
  • Squad Battles da bizim sınırları yanlış çizmişler. Artvin falan Gürcistan'a katılmış
  • 8-10 maç attım bugün div2 de first timed finesse atan görmedim 1-2 kişide normal finesse attı eski gücü kalmamış finessenin bu güncellemeyi niye bu kadar geç yaparlar anlamıyorum oyuna gelmesi gereken ilk güncelleme buydu
  • Oyun kodlarında gol attıkdan hemen sonra gol ye gibi kod falan mı var yoksa ben mi boyleyim .

• furandor kullanıcısına yanıt
    Uzun zamandır olan bir durum. Ek olarak 45+ ve 90+ da iseniz gol atma şansınız baya bir yüksek.

• WL de ortalama 17-20 galibiyet alan ben .oyun çıktığından beri rivals de div 5 deyim .sistem sizi asla yukarı cikarmıyor aşağida indirmiyor .bunun sebebi nedir tam bir ust div olacaksiniz takimin duruyor ve uzaklasiyorsunuz sonra tekrar yukari asagi ..sistem bunu neden yapıyor ea'in bunda ki amacı nedir ? Diyorlar ya oyuncular sıkılmasında diye bir sistemimiz var .ulan boyle zaten sıkılıyor oyuncu m.rivals de hic bir amaci yok oyuncunun klasman yukselemeyecigini bildigi icin .

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Oyun kodlarında gol attıkdan hemen sonra gol ye gibi kod falan mı var yoksa ben mi boyleyim .
    yalnız değilsin ben gol attıktan sonra santrada rakibe kart görsem bile dalıyorum abi o anki momentum kırılıyor gibi geliyor bana yada psikolojimi bozdum gol artı kart yiyorum :)
  • furandor kullanıcısına yanıt
    aynı sorunu yaşıyorum bir kere 1500 küsür puana ulaştım ve bir daha namümkün. Amaç sadece derece bir bitirerek paketten birşey yakalamak. Wl iki iki haftadır atıyorum 17 win anca en fazla olacağı da 20'dir. Bundan önceki serilerde hep div 1-2 arası oynarken div 5 ten kurtulamamak çok anlamsız. ve bazen öyle adamlar geliyor ki bu adamın burada ne işi var diyorum. sanki biraz kıpırdandıkça üst divlerden eşleştirme yapıyor
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Psikolojik mi degil mi bilemem ama psikolojimizi bozdugu kesin ..anlam veremiyorum neden bu oyunu oynayarak kendime eziyet ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Psikolojik mi degil mi bilemem ama psikolojimizi bozdugu kesin ..anlam veremiyorum neden bu oyunu oynayarak kendime eziyet ediyorum.
    inan aynısını düşünüyorum , ve çok yakın zamanda satacam hesabı bırakıcam bunu yoksa denge falan kalmayacak ufak bişi oyun neticede diyoruz ama insanın canını sıkıyor
  • 150k bütçe var nasıl bir kadro önerirsiniz arkadaşlar. Birde dü everton da oynayan Keane’ in normal kartı değilde şekilli bir kartı çıktı onu satayım mı yoksa elimde mi tutayım, o kart değerlenecekmiş diye gördüm de birkaç yerde doğru mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Bu Davies Bayern'li futbolcu mu? Keşke Rm olsaydı, flashbak Robben bekleye bekleye kuruduk burada.

Alıntıları Göster
    evet amerikalı bayern sol kanadı.https://www.futbin.com/19/player/18147/Alphonso%20Davies/

statları göz dolduruyor sniper la 91 overall oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 23 Ocak 2019; 9:52:36 >

• 
Sayfa: önceki 44424443444444454446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.