Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sean john, KomsununOglu, Sudafed, Denerod Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
88.778
Cevap
509
Favori
2.857.686
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      247 Mesaj

Yeni konsollar gelince Xbox a geçmeyi düşünüyorum ps4 te çok oyuncu var server yetmiyor gibi 1 saniye gecikmeli oynuyorum.

Ea de artık iyice ticarete döktü. Ronaldo ile anlaşma yapacağına serverlarını geliştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1393 Mesaj
      Beni arap ve Fransız serverları ile eşleştirmesin yeter

Hem internet hem de oyun karakterleri beni uyuz ediyor

|
      |

• Teğmen
      211 Mesaj
      Hakikaten öyle sinir bozucu oyun ki 100k lık kadro ile 1000k lık kadro arasında hic fark yok wl de kazanma oranım hep %50. Hastalık gibi oyun yemin ederim ya. Bırakılmıyo

|
      |

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah Bu taktik gerçekten efsane birşey. Bugün geçtim güzel bir custom tactic ile %60 possession Alıntıları Göster
      30 da 15 le bitirdim

Bundesliga zayıf gibi sanıyorum birde fransa lig ve türkiye ligi karması deneyeceğim olursa

ingiltere 10 da 5

İtalya 10 da 6 bence en sağlam kadro italyada

almanya 10 da 4 niyeyse baya zayıf gibime geldi almanya kadrosu oyuncuları ile

Toplamda 30 da 15 ile gold 3 bitti ama bunlar hep başlangıç kadroları artık keyif almaya bakıyorum.Elite 2 ile kapatayım bundan sonrası fantezi.Oyunun saçmalıkları normalde insana bıkkınlık ve stres veriyor bende artık buna yöneldim.Devamlı gün gün farklı kadro denemeninde yararı olduğunu söylemeliyim hiç öyle bazen oyuncular biz niye çıktık maça havası olmadı genellikle fark şansları değerlendirememe kalite farkı ve bazende lagla sonuçlandı.Ama oynanabilir şekilde idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 20 Ocak 2019; 15:35:19 >

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Yarbay
      3758 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Bro bazen bende sheva nin yanina timo werner koyuyorum iyi oluyo 1k felan ama etkili :)) Alıntıları Göster
      Adı üstünde hocam. Yanında Sheva var yani sizin bütçeniz 50k değil. Belki 1 milyon belki 10 milyon.

Ayrıca etkili olabilir 90'a yakın bitiricilik 90 pace 80 üzeri dribling.

Mesajı atan arkadaş sürekli aynı durumdan müzdarip.

Artık bir oyuncunun karşısına 50-100k belki daha az bütçeli bir kadro geliyorsa büyük ihtimalle oyuna yeni başlamıştır o rakip ya da rakip çok kötü oyuncudur ya da bütün parasını trade'e yatırmıştır haftasonunu da boş geçmeyeyim diye çok ufak bir bütçe bırakıp onla girmiştir. Aynı zamanda trader olması dışında öyle bir rakiple karşılaşmak demek WL derecenizin düşük olduğuna, Rivals Mr'ınızın yerlerde olduğuna delalettir. Yani kısacası kötü oyuncusunuzdur. Size söylemiyorum yanlış anlamayın.

Ben artık yedekten bile olsa Jesus görmüyorum. Aralık ayında bitti o iş. Artık insanlar super sub için 200k+ bütçe oluşturdular ya da kırmızıdan super sub yakaladılar.
      |
      |

• quote:

Orijinalden alıntı: Oyun oyle bi sacmaliyor ki artik kol bozuk diye endiselendim ama sonra squad battleda test ettim, sonra hitman actim oynadim kolda bozukluk yokmus. Tuslar basmiyo sandim o derece gerzek seyler oluyor.

Bu arada bisey diycem alinmayin ama, EA nin bu sacma sapan cikardigi kartlar icin once kendinizi suclayin, bi yeni ozel kart geliyo cogunuz colugunuzun cocugununuzun rizkini satip almaya calisiyosunuz. Oyuncular boyle olduktan sonra EA necip uysal gibi kartlarin paralel evren 95 lik kartini cikarir kakalar bizlere.
      Cengiz Ünder'e çıkarmamış kart ırkçı çocukları.
      |
      |

• Yarbay
      2629 Mesaj
      tus gecikmesinden fake sut bile yapilmiyo fifa 20yi alanin kendine saygisi yoktur

• Binbaşı
      1393 Mesaj
      Galibiyet serisi yaptığımda rakiplere baktım hepsi eski hesap eski oyuncu

Şimdi yenilgi serisine bağladım rakipler hep 2018 2019

Yani oyun yeniler kazansın oyunu sevsin diye momentumu veriyor

• Teğmen
      206 Mesaj

tmm bütün sıkıntı bnde

sırf muhalefet olmaya calışmak

butip arkadaslar neden böylesiniz hep bi laf sokma bi sıkıntı

tamam sen d1 desin 30/25 yapıyosun herhafta ve sana hep icon rakip geliyor yeniyosun sen kralsın

sıkıntı bende

yaw arkadasım kızıyosun suan bana ama 1 k lık ben yedder 3 te 3 plase yaptı 3-2 yenildim bunu burda yazdım sen nerelerdesin be cnm krdsm

d4 deyim 30/17-20 yaparım kadromda coğunuzdan iyi ve bana rakip olarak. bazen 1 k lık adamlı takım geliyor naapcam şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cCc-OTTOMAN_TURK -- 20 Ocak 2019; 16:00:42 >
      |
      |
      Kilo Moana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      206 Mesaj

doğru bi tez olabilir bnce oyuna küsmesin hesabı yapabilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Psycho Cepkin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      6844 Mesaj
      Bugün 16:07:24 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff 30 da 15 le bitirdim

Bundesliga zayıf gibi sanıyorum birde fransa lig ve türkiye ligi karması deneyeceğim olursa

ingiltere 10 da 5

İtalya 10 da 6 bence en sağlam kadro italyada

almanya 10 da 4 niyeyse baya zayıf gibime geldi almanya kadrosu oyuncuları ile

Toplamda 30 da 15 ile gold 3 bitti ama bunlar hep başlangıç kadroları artık keyif almaya bakıyorum.Elite 2 ile kapatayım bundan sonrası fantezi.Oyunun saçmalıkları normalde insana bıkkınlık ve stres veriyor bende artık buna yöneldim.Devamlı gün gün farklı kadro denemeninde yararı olduğunu söylemeliyim hiç öyle bazen oyuncular biz niye çıktık maça havası olmadı genellikle fark şansları değerlendirememe kalite farkı ve bazende lagla sonuçlandı.Ama oynanabilir şekilde idi. Alıntıları Göster
      Bundesliga bana da iyi gelmedi. Gerçi leş kadroyla oynamıştım ondan olabilir. Sen starter demişsin ama benim kurduğumdan kat kat iyi olmuş bu

PSN: lothbrok188
    • Yarbay
      6153 Mesaj

Abartmıyorum daha deminki maçta 1-2 saniye gecikme vardı. Adamlar bir düzgün server açamadı. Gece yine daha akıcı oluyor oyun. Gündüz bir maç bile yapılmaz

|
      |
      El Valiente kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• quote:

Orijinalden alıntı: cCc-OTTOMAN_TURK herseye tamamda 800 krusluk (1 k bile değil)

adamlar 92 lik de gea ya kaleciyi cekmemize ragmen doksana plase atıyoya ya yazıklar olsun tamam abi kacırırsak vs ronaldo neymar hazard mbappe vs atsında dandik adamlardan yiyince kolu kurmak istiyor insan

haftalar öncede yazdım bnm busene fifadan tek şikayetim bu düzeltsinler artık Alıntıları Göster
      Zamanlamalı bitiricilikle ceza sahasının ta dışından bile atarsın time finishing fitness shot pasını düzgün vereceksin adam yukarı aşağı yöneliyor zaten verkaç paslarla topu döndürünce bunu yapacak adamlar pozisyon alır yeşili buldu mu ta fizandan giriyor girecekse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 20 Ocak 2019; 16:10:29 >
      |
      |

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah Bundesliga bana da iyi gelmedi. Gerçi leş kadroyla oynamıştım ondan olabilir. Sen starter demişsin ama benim kurduğumdan kat kat iyi olmuş bu Alıntıları Göster
      Yok 30 bin felan ediyor bu bir italya pahalı idi 110 bin mi ne tuttu çünkü italyada pek oyuncu yok çoğu çöp zoraki 2-3 oyuncuyu iyi şekilde aldım 3 tane 25 binden oldu sana 75 bin sol bek arıyorsun ortalama olsun diye yok bir alex sandro var 70 80 bin coin bende dalbert aldım sol bekte cancelo para etmiyor ama idare ediyor 1-2 bin coin mi ne idi onun dışında balon olmasına rağmen pahalı en ucuz kadro tahmin edileceği üzere ingilterede 25 bin mi ne yeni başlayanlar varsa bu nedenle hep ingiltere kadrosu kuruyor güçlü olsun diyende italya kurar bende normalde a takım kadro hybrid ispanya kadrosu cruyfflu vieralı felan ben ara verdim fantezi yapıyorum liglerde berbat kart şansıda kötü normalde oynamayacaktım 1-2 hafta bari bu çeşit fantezi yapayım dedim haftayada türkiye lig karması fransa lig karması ve brezilya milli takım karması yapacağım.
      |
      |

• Yarbay
      2624 Mesaj
      Bu finesse şutlara neden bu kadar takılıyor millet anlamıyorum, EA'nın iyi oyuncu ile kötü oyuncuyu ayırdığı şut mekaniği sadece.Geçen sene de driven vardı.Bu sene yine kaleciyi oynatarak finesseleri engelleye biliyorsun geçen sene drivenleri hiçbir şekilde engelleyemiyordun maçlar 10+ golle bitiyordu.

Bu oyununun time finnese dışında tonla problemi var.Yarın bir patch ile finneseleri nerfleseler oyunun düzeleceğini mi düşünüyorsunuz.Bu oyunun temeli zayıf bile değil, hiç oluşturulmamış nerdeyse.Ve serverlar, geçen sene bu kadar kötü değildi.Almanya ve ingiltere de değilsen şu oyun hayatta oynanmaz, bizler rüzgara karşı işemeye çalışıyoruz hatanın büyüğü bu oyunu alarak bizlere geçti.Böyle büyük satış rakamlarından sonra seneye de kayıp olacak, hiçbirşeyi değiştirmeyecekler.

• Yarbay
      6844 Mesaj
      Bugün 16:17:06 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby Custom tacticleriniz ne hocam, biz de yapalım %60 Alıntıları Göster
      4-2-3-1 (narrow) için

Defence

Press after possesion loss

4-3

Offense

Possesion

5-1-2-1

Balance taktik için bunu kullanıyorum

Player instructions (hatırladığım kadarıyla bunlardı)

RCDM- Stay while atacking ve cover center

LCDM- Stay while atacking ve cover wing

Ortadaki CAM- Stay Forward - free roam

ST- Get in behind - stay forward

Gameplay işin püf noktası elinizi R2 (koşu) tuşundan çekmek. Boşluk bulduğunuz da kullanın onun haricinde sadece yön verin ve bol bol pas yapın. Bu şekilde en sağlam icon kadroya bile 4 tane sallayıp maçtan kaçırtabiliyorsunuz

PSN: lothbrok188
    • Yarbay
      2802 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: fluox Bu finesse şutlara neden bu kadar takılıyor millet anlamıyorum, EA'nın iyi oyuncu ile kötü oyuncuyu ayırdığı şut mekaniği sadece.Geçen sene de driven vardı.Bu sene yine kaleciyi oynatarak finesseleri engelleye biliyorsun geçen sene drivenleri hiçbir şekilde engelleyemiyordun maçlar 10+ golle bitiyordu.

Bu oyununun time finnese dışında tonla problemi var.Yarın bir patch ile finneseleri nerfleseler oyunun düzeleceğini mi düşünüyorsunuz.Bu oyunun temeli zayıf bile değil, hiç oluşturulmamış nerdeyse.Ve serverlar, geçen sene bu kadar kötü değildi.Almanya ve ingiltere de değilsen şu oyun hayatta oynanmaz, bizler rüzgara karşı işemeye çalışıyoruz hatanın büyüğü bu oyunu alarak bizlere geçti.Böyle büyük satış rakamlarından sonra seneye de kayıp olacak, hiçbirşeyi değiştirmeyecekler.
      finesselere takılmamak mümkün mü sence ? oynamayı bilmeyen adam bile gelip bir şekilde plase atıp gol atabiliyor yada biraz pro oyuncuları izle ben görüyorum adamlar ceza sahasına 1 adım bile atmadan sadece ceza sahası dışında gelişine yada düz finesse atıyorlar sadece çünkü gol atmanın en kolay olduğu oyun fifa 19 taktiğide belli finesse şut atacaksın uzak köşeye ha diyeceksin ki kaleciyi oynat engelle oda ayrı bir dert ben bu hafta 22 maçta 50-60 gol atmışımdır 18-4 gidiyorum en az 20 golüm boş köşeye olmuştur ilk şutumda kaleciyi oynattığını anlayınca sürekli fake gösteriyorum uzak köşeye atacak gibi yapıp diğer köşeye bırakıyorum %90 gol oluyor belki inanmazsın ama dün bir maçta tam 6 tane böyle gol attım yani demem o ki kaleciyi oynatırsan ve rakip uyanıksa boş köşeden yiyorsun oynatmazsanda uzak köşeden finesse yiyorsun %80 iki ucu b.klu değnek kısacası

drivenlere laf atmışsın driven atmak için pozisyon üretmen lazımdı ceza sahasına girip atman gerekiyordu fifa 19 da ise öyle bir olay yok ceza sahası dışında 2-3 pas yap sonra gelişine yeşil plase at sence hangisini yapmak zor ?

benim kişisel görüşüm geçen sene drivenlere laf ettik o kadar ama şimdi daha beteri geldi boşuna dememişler gelen gideni aratır diye
      |
      |

• Yarbay
      6153 Mesaj

Teşekkürler akşam deneyeceğim

|
      |
      yımah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      486 Mesaj

Reis SIF Mbappe geliyor...

|
      |
      cCc-OTTOMAN_TURK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
nice türkiye
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.