Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasit82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
172.622
Cevap
785
Favori
6.098.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43994400440144024403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Hocam zaten piyasasi o civarlar. Arkadas 93 luk olandan bahsetmis. Onun yerine 86 veya 87 felipe anderson da alabilirdin cok daha ucuza. Hangisi iyidir bilemem ama anderson da gayet iyi oda yükselir muhtemelen. normal karti 82 .

hocam konumuz if hazard 92-93 vs değil
    normal kart yükselme aldığında iformlarda alıcak. hazard yükselme alsın bana yeter🤪 hem ben ileri kanatta seviyorum hazard ı st ye baska planlarım var inşallah😏
    Hazard ın st gibi pozisyona girişi pasları çevikliği hele raket gibi sağ ayağı ilk maçındafarkettirdi defansa bile geliyor kral bu hazard
    if hazard 680 k alın koyun takıma imkanınız varsa yükselme alırsa 1 m yazın buraya
    kaçan kadroya bakın buarada bu rivalsda kaçma nedir arkadas
    buyrun hazard a bide burdan bakın olmazsa olmazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_TURK -- 14 Ocak 2019; 17:17:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    Bende studridge güden çok memnunum hiç oyununda azalma Yok.

• Arkadaşla bişey sormak istiyorum.

Taktik olarak 4231 ve 424 oynuyorum ortasahaya prime Kean'in yanına kimi almalıyım? Kante veya Pogba arasında kaldım.

Kante iyi güzel de Kanteyi alırsam takımda defans oyuncuları dışında fizikli oyuncu kalmıyor, Pogba fizik konusunda iyi fakat takım zaten ofansif o da eklenince takım iyice ofansif oluyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reis sen ne yaptın yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay önce başladığım oyunda, bu süre zarfında yaptığım SBC lerden 2 icon çıkmıştı. Biri Rui Costa diğeri de Laudrup. Bu oyuncuları satıp aşağıdaki gibi bir kadro kurmuştum. Güzel de oynamaya başlamıştım. Ta ki TOTY paketleri çıkana kadar

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Forvet için eksiklik hissetsem de oraya oyuncu alacak param kalmamıştı. Ben de hazır TOTY varken şansımı deneyeyim dedim ve takımı tekrar satıp yapılmamış diğer SBC lerde şandımı denedim. Fakat 100 e yakın paket açsam da çıkan en yüksek oyuncu 87 reytingliydi.
    En son sinirlendim ve çıkan oyuncuları Van Dijk SBC de kullandım.
    Van Dijk görevi yaparken çıkan paketleri açtım ama onlardan da birşey çıkmadı . Sinir katsayım daha da arttı ve takkmda para eden tüm oyuncuları quick sell yaptım. Buradan gelen paranın bir kısmı ile paket satın alıp, bir kısmı ile de online fut draft a girdim . Tahmin edeceğiniz üzere o paketlerden de birşey gelmedi ( Walkout bile gelmiyordu o derece)

Arkamı dönüp baktığımda ortada yapılabilecek düzgün bir lig sbc si kalmamıştı . Takımda ise sadece totw Van dijk vardı. Hiç düşünmeden gittim ve takımı sildim

Siz siz olun böyle fevri davranışlar göstermeyin :) Normal hayatta hiç yapmayacağım şeyler , ama oyunun başına geçince kimlik değiştiriyor insan demek ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 14 Ocak 2019; 17:39:19 >

• Hayirli olsun. Coin olsa bende alirdim. Ama yukseltme almayabilir zaten düz kartinda ratingi yuksek. Felipe anderson un calisma oranlari da yuksek yuksek , geriye gelirken sol beki bile geciyor. Onun duz karti dusuk oldugu icin yukseltme almasi lazim ama bunlarin saği solu belli olmaz. İkiside alsa keske. 87 lik anderson hazardin yari fiyatina oldugu icin daha ekonomik olurdu oyuzden yazdim . Baska takviye yapmak icin coins kalirdi. Ama senin kadro iyi zaten gerek yokmus.

• satilik 1.5m coinsli hesap. pm lutfen

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Var mı beyler tavsiyeleriniz bu kadro ile ilgili ? davinson sanchez i ekledim en son takıma. Önceden rüdiger laporte ikilisi ile oynuyordum. Açıkçası sanchez sanki çok ağır geldi bana.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

pl yukseltmesinden geldi ah bi satilabilir olsaydi bu arada musluklari acmıs ea otomandi felanda geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Reis sen ne yaptın yav

🤪reis mbappe , hazard ,alonso ve kondogbia 1 aya kalmaz yükselme alıcak inşallah forvetede icon ronaldo aldıkmı tamamdır🤪👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Baracos

Bütçeye göre Fernandinho, Fabinho, Kante üçünden birisi lazım.

Alıntıları Göster
    fernandinho var hocam kante çok pahalı pek para biriktire bilen biri değilim genelde sbc yaparım param uçar yada paket alırım her türlü zarara girerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetps2016

Hayirli olsun. Coin olsa bende alirdim. Ama yukseltme almayabilir zaten düz kartinda ratingi yuksek. Felipe anderson un calisma oranlari da yuksek yuksek , geriye gelirken sol beki bile geciyor. Onun duz karti dusuk oldugu icin yukseltme almasi lazim ama bunlarin saği solu belli olmaz. İkiside alsa keske. 87 lik anderson hazardin yari fiyatina oldugu icin daha ekonomik olurdu oyuzden yazdim . Baska takviye yapmak icin coins kalirdi. Ama senin kadro iyi zaten gerek yokmus.

sağol hocam daha iyisi sana cıkar inşallah
    ben sevdiğim adamlarla oynamayı ayrı bi zevk olarak görüyorum felipe vs ile işim olmaz
    hazard yükselme almayabilir ama alıcak bnce💕🤲🏻
    seviyorum hazardı olmadı coin olunca 93 lüğü alırız

• Dostluk sezonu gorev icin mac yapilir drira_forever

• Hesabımı satmayı düşünüyorum.Takımın değeri 9m. Transfer listesindekileri satınca yaklaşık 1.5m coins olur. Ferdinand,ballack,de gea ve sandro satılamaz. Takımda 86-90 reyting arası satılamazlar var.Yedeklerde 85 lozano,90 tevez,85 depay,fabinho gibi oyuncular var. Tekliflerinizi pm yoluyla iletebilirsiniz.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

arkadaşlar kadrom bu şekilde tüm önerilere açığım , nedense hala başarısızlık devam ediyor satılamaz sadece pogba , de gea , hazar ve sol bek gerisi satılabilir adam edelim şu kadroyu :)

Taktiği değiş hocam bu sene 4231 (2) çok iyi farkı göreceksin . Satacakların ıcon ,salah,grizman,azpi çünkü azpi kısa kalır,grizman cam için iyi olmaz pası iyi biri lazım ,st ıconun gücü yok defans arasında kaybolur ,sana tavsiyem st=90 lık salah baya baya iyi ,cam için pas iyi olan ikon alabilirsin çünkü ara pasları için cam mevkisinde pas çok önemli ,sol kanat mahrez yeter,defansa da davison sanchez van dijk yanına

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Tek on liberoda sıkıntı yasarmıyız acaba abuyu yedege cekmek icimden gelmiyor varmı onerisi olan

• Dani Alves ve Sturridge baya iyi halen. Ben ozellikle Sturridgeden cok memnunum. Uat duzey statusunde. Kosulari da son vuruslarida gayet iyi ve bozulmadi. Tevez ilk oynadigimda iyiydi simdilerde pekniyi degil gibi. Ibra mihtesem ozellik olarak ama benimmkadro premiere lig kadrosu ve santrafora koyinca takim genel kimyasi 100 oluyor yine ama oyuncu kimyasi 4 de kaliyor.indan olsa gerek hic memnun kalmadim. Bende gittim girvet arkasina cevirdim adami biraz duzeldi. Oyuna sonradan sokuyorum cift fkrvete donunce o zaman faydali oluyor.

• Arkadaslar cok rica ediyorum futr apps mobil girisi nasil oluyor napicaz defalarfa deniyorum olmuyor bana bilrn arkadaslar.lutfen yardimci olsun. Sifre yeniledim kayot yaptim ama bu hatayi veriyo deliricem.

Fut 19un acikmi olmasi lazim. Buradan giris yapabilmek icin ? Eger ogleyse bu mobil olayini kullanmanin ne mantigi kaliyorki sacma degil.mi ? Yardimm hellpppl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SePHiRoTHBJK -- 14 Ocak 2019; 20:19:37 >

dedikodular arttı
    mbappenin kalemini kırıcak tek kart o yıllarda robbebin sağ açıkta verdiği hazz unutulmaz bu şekil sbc si gelsin 1,5-2 m tutar hmn yaıplır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_TURK -- 14 Ocak 2019; 20:30:48 >
  • Arkadaşlar Haftasonu turnuvasını 15 galibiyetle bitirdim ilk kez katıldım ama ödüller yüklenmedi neden acaba nereye başvurmam gerekir ne yapmalıyım?

• 
Sayfa: önceki 43994400440144024403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.