Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: buraktu, TITRETTIN, Finn Balor Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
92.616
Cevap
529
Favori
3.004.820
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU)
Giriş
      7967 Mesaj
      13 Ocak 2019 01:10:26
      Şans bana da güldü
      [simage]
      [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer_Faruk. -- 13 Ocak 2019; 1:13:19 >
      |
      |

İphone 7 32GB Mat Siyah
      Playstation 4 500GB l Psn:Omers25
      Xbox One 500Gb l Gamertag:Omers25
    • Yüzbaşı
      506 Mesaj
      13 Ocak 2019 02:17:12
      Nadir Mega’dan geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KomsununOglu -- 13 Ocak 2019; 2:17:49 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      715 Mesaj
      13 Ocak 2019 02:19:17
      ibrahimovic çok iyiymiş bu kadar olucağını tahmin etmiyordum.Elimde baya bi satılamaz kart vardı çok da ucuza mal ettim iyiki yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanfzl -- 13 Ocak 2019; 2:19:49 >
      |
      |

• Yarbay
      3520 Mesaj
      13 Ocak 2019 02:34:33
      WL bu hafta biraz dengesiz sanki degisik hizlanmalar oluyor oyuncularda netten kaynakli olan degil. Tam maci aldim 2 yi 3 u atiym dedigim maci 5-1 kaybettim, hayatta yenemem 90 dakikayi doldurup bitireyip dedigim maci 2-1 den son 10 dakika 4-2 aldim. Degisiklik var bi cozemedim.
      |
      |

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
    • Teğmen
      183 Mesaj
      13 Ocak 2019 03:29:03
      Ibrayi tek forvet oynatabilene helal olsun. Kosu hizi yok top kontrolu yuksek ama.mac iconde bunu hic goremedim resmen ataklarımi baltaliyor. Van dijk gorevinicin kullanmayindusunmeye basladim.bile Oynatana helal olsun ama ibra bende suanda hayalkirikligi ve kesinlikle 4 3 3 un oyuncusu degik. Cift forvetre amenna ama tek forvette sacmaliyor. Sturridge ondan daha verimli. Ibrayi of seklinde santeafotun arkasinda oybatin. Oynatamayanlar icin soyluyirum.

Varmi bendeki gibi sikintinyasayan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 13 Ocak 2019 03:31:13
      quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Hic bu kadar sinirlendigimi hatırlamiyorum adamin sutundan fazla direkden donen topum var
      kaybetmen gerekiyormuş kaybetmişsin zaten rakibinde yırt demek bir önemi yok senin kaybetmen gerekiyormuş sadece olay bu.
      |
      |

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • 13 Ocak 2019 03:36:33
      quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Ibrayi tek forvet oynatabilene helal olsun. Kosu hizi yok top kontrolu yuksek ama.mac iconde bunu hic goremedim resmen ataklarımi baltaliyor. Van dijk gorevinicin kullanmayindusunmeye basladim.bile Oynatana helal olsun ama ibra bende suanda hayalkirikligi ve kesinlikle 4 3 3 un oyuncusu degik. Cift forvetre amenna ama tek forvette sacmaliyor. Sturridge ondan daha verimli. Ibrayi of seklinde santeafotun arkasinda oybatin. Oynatamayanlar icin soyluyirum.

Varmi bendeki gibi sikintinyasayan ?
      kanatlar ve orta alanın ikon ise yukarıda birinde gördüm ibra süper oyuncu ama kimyayı 10 oynatmalısın.Bende iki tane kiralık ikon vardı(best-rivaldo) birde zaten cruyff var cm yaptım bu ibranın kiralığını denedim bazuka gibi atıyor yerden üstten rövaşata hatta oyunun başındaki ben yedder cinsi acayip yarı vole gollerde attı ama kanatlarda ikon lazım bu sırf bunun içinde değmez alan elinde olan kullansın.

• Teğmen
      183 Mesaj
      13 Ocak 2019 04:02:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

kanatlar ve orta alanın ikon ise yukarıda birinde gördüm ibra süper oyuncu ama kimyayı 10 oynatmalısın.Bende iki tane kiralık ikon vardı(best-rivaldo) birde zaten cruyff var cm yaptım bu ibranın kiralığını denedim bazuka gibi atıyor yerden üstten rövaşata hatta oyunun başındaki ben yedder cinsi acayip yarı vole gollerde attı ama kanatlarda ikon lazım bu sırf bunun içinde değmez alan elinde olan kullansın.

Alıntıları Göster
      Mihtemelen hocam dediginiz gibi ama ibra icinde kadromu bkzamam. Ikonim yok lanet olsunki cikartamiyorum ama kanatlarim da fena sayilmaz. Bi tarafta İF MAHREz bi tarafta POTM STERLING. Premier lig kadrom var kimya yine 100 oluyo ibrayi forvete koyunca ama kendinkimyasi 4 de kaliyor muhtemelen ondan sebep. Ama flasback sturridgeyi koyuyorum mesela o cok iyi. Simdi forvet arkasi deniyorum baktimmyine olmayacak van dijkte kullanirim ki o da lazim.

• 13 Ocak 2019 04:08:11
      quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Mihtemelen hocam dediginiz gibi ama ibra icinde kadromu bkzamam. Ikonim yok lanet olsunki cikartamiyorum ama kanatlarim da fena sayilmaz. Bi tarafta İF MAHREz bi tarafta POTM STERLING. Premier lig kadrom var kimya yine 100 oluyo ibrayi forvete koyunca ama kendinkimyasi 4 de kaliyor muhtemelen ondan sebep. Ama flasback sturridgeyi koyuyorum mesela o cok iyi. Simdi forvet arkasi deniyorum baktimmyine olmayacak van dijkte kullanirim ki o da lazim.

Alıntıları Göster
      kadron premir lig ondan 10 oynar sturridge ama zlatan öyle değil hem isveçli hemde mlsde oynuyor tamamen zıt.

• Teğmen
      183 Mesaj
      13 Ocak 2019 04:53:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

kadron premir lig ondan 10 oynar sturridge ama zlatan öyle değil hem isveçli hemde mlsde oynuyor tamamen zıt.

Alıntıları Göster
      Aynen hocam bir ikon olsa kimya farkettirmeyecekte ikon yok bizde

|
      |

• Teğmen
      209 Mesaj
      13 Ocak 2019 05:29:27

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      183 Mesaj
      13 Ocak 2019 05:42:19
      Wlde yine oyle sacma.maglubiyetler aliyorumki evlere senlik. Hayir maci 90 dk inde gotururken biranda oas yaoamiyo takimim adamda atiyo geciyo. Cogu kadrosu iyi olanda biliyom.diye gecinmesin tamamaem oyunun iteklemesiyle oynuyorlar ama.yebiyorlar iste malesef. Adamin yaotigintek sey ara pas atmak onjne aldigi.toplads direk.kaleye sur cekmek. Baska.plani ykk adamin eminimki oylesine vuruyo sutlsri ama sistem.cat diye sokuyor. Ayiptir gunshtir o kadsr kafa patlstiyoruz hic mi sdil calismaz sh sistem anlamiyorum. Sacmalkk ustune sacmalok..poque som dkda uzaktan topu 90 a yapistirdinyaa resmen.. s5a irsimiz.mrrddod.ht

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SePHiRoTHBJK -- 13 Ocak 2019; 5:45:36 >

• Yüzbaşı
      998 Mesaj
      13 Ocak 2019 07:00:59
      Beyler 1 hafta önce başladım oyuna ve şuanki kadrom bu şekilde division rivals puanımda 870...önümüzdeki haftaki wl ye katılcam inşallah...kadrom için tavsiyeniz varmı şunu al şunu sat gibisinden ? Bu arada Griezman kiralık onun yerine gabriel jesus var normalde

|
      |

PSN ID : erenfb91
    • Yüzbaşı
      864 Mesaj
      13 Ocak 2019 07:41:41
      Eger ilgilenen varsa PC Origin hesabimi fifa 19 ultimate team kadrom ile birlikte satiyorum.

Hesabimda fifa 13'ten 19a kadar mevcut.

Su an fifa 19 ultimate teamde,

3.7 mil degerinde satilabilir kadro,

1m nakit coins,

Satilamaz: Ballack, Pogba, 86 lala, 87 reus, 87 mahrez vs. Oyuncular bulunmaktadır.

2000 puan - Division 3

Ilgilenen mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif2780 -- 13 Ocak 2019; 7:43:7 >
      |
      |

• Teğmen
      244 Mesaj
      13 Ocak 2019 07:48:52
      Ps4 coin devreden acil pm .

|
      |

• Binbaşı
      1008 Mesaj
      13 Ocak 2019 09:11:22

|
      |

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      13 Ocak 2019 10:20:19

Türkçe yazsaydın belki yardımcı olabilirdik..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      SePHiRoTHBJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      23867 Mesaj
      13 Ocak 2019 10:34:47

Kadromun son hali bu. Maç içinde 4-2-3-1' e dönüyorum ama Van Dijk ne yazık ki 8 kimya ile başlıyor. Bu hafta devamlı kadro değişimi, gecikme şuydu buydu derken çok daha iyi kadro yapmama rağmen Elite 3 kaçtı %90 ihtimalle. 22 maçta 17 galibiyet ile gidiyorum. Tuş gecikmesi gerçekten berbat bir şey 30-40 milyonluk kadro bile olsa 1 saniye geriden oynayınca önemi kalmıyor.

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

"İnsanın aptallığının gücünü asla küçümseme." Robert Anson Heinlein
    • Çavuş
      49 Mesaj
      13 Ocak 2019 10:58:59
      Flashback ibra’yı kiralık almak için şart nedir anlayamadım? Anlayan var mı?

arcade
    • Teğmen
      183 Mesaj
      13 Ocak 2019 11:29:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Sea_wolf

Türkçe yazsaydın belki yardımcı olabilirdik..
      Uykulu kafyla yazmisim &#128512;&#128512; dedimki wl iyice sacmaladi. 80 lerden sonra biranda takım pas yapamaz oluyo ondeykende rakibe zorla gol attirdi sistem surekli kaybettik artik pes dedirrti demek istemisim &#128512; 18.mac yaptim netice rezillik. 6 galibiyet sadece :(( iyide basliyorum maclars hemen gol atio 2 0 i falan buluyorum ama devaminda rakiplere yakalaniyorum ve bu sıkıntıyı bir turlu cozemedim. Oyun baslangicim cok iyi genelde, gol ya da golleri de buluyorum ama sonrasi kabus.Takim resmen el frenini cekiyor ne yapsam zorluyorum ama aciklar vermeye kosmamaya basliyorlsr. 0 0 ikenki yaptigim basatili savunma kayboluyor kale onunden auta aymaya basliyolar pas hatalari biranda artiyor. Dun buna benzer cok mac kaybettim. Once yakalandim.sonra one gectiler sonra ben kovalamaya basliyorum ve cok can sıkıyor.

Nasıl yakalanmadan 3 4 5 i bulabiliriz de maci kopartabiliriz ??

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
son dakika
web tasarım
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.