Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4399. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: orislevin
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.253
Cevap
787
Favori
6.085.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43974398439944004401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bırakacağımdan dolayı 1.5m'yi elden çıkarıyorum. İlgilenenler PM atabilirler.
  • Musait olan varsa 5 dk haftalik gorevlerdeki dostluk maci gorevini yapabilecegimiz biri var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Millet,

Dün akşam WL'de 20 galibiyet ile bitirdik en son 17 galibiyet kalan maç 3 olarak girdim :) dedim şahin olacak 3te3 yapacağız ve son 3 maçı alarak 20 galibiyet ile kapadım bu haftayı çok güzel geçti bu hafta maçlarım ama çok rahat elit 3 olabilirdim ama salak saçma maçlar verdim ama artık takmıyorum çok rahatım :) Bu arada kadrom aşağıdaki gibi Ronaldoyu yeni aldım wl de son 5 maç kullandım o ana kadar 86 Gamerio ile oynuyordum o bölgede daha önceden 90 larsson ile oynuyordum fiyatı yükselince sattım dün akşamda ronaldoyu aldım şansıma geçen günlerde xbox x te deneme fırsatım oldu kiralık çıkmıştı orada deneyip beğenince PS deki takımıma aldım cidden çok ama çok memnunum yani bebek kartı böyleyse diğer kartlarını cidden çok merak ediyorum hayal ama olsun :)

Dip Not : 92 İbrahimovic mutlaka yapın yedekte olması gereken adam eğer onun üzerine kadro kuramıyorsanız maçın ilerliyen dakikalarında alın oyuna sizi galibiyete taşısın güzel adam.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 14 Ocak 2019; 12:43:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

SIF Hazard almayı düşünen varsa hemen alsın, bana PL yükseltmeden gelmişti. Rüzgarın oğlu diyebilirim araya müthiş kaçıyor, bitiricilik, çeviklik ve şutları on numara diyebilirim. WL.de bana +3-4 maç kazandırdı resmen seviye atladım diyebilirim, ne vole ne röveşata en sevdiğim gol videodaki gibi boş kaleye atmak Hazard da bu işi iyi yapıyor

Aynı etkiyi sif salahtan alıyorum bende arkaya çok iyi sarkıyor ve yıkılmıyor adam çok çabuk

• arkadaşlar kadrom bu şekilde tüm önerilere açığım , nedense hala başarısızlık devam ediyor satılamaz sadece pogba , de gea , hazar ve sol bek gerisi satılabilir adam edelim şu kadroyu :)

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Hocam sağa if Mbappe stopere Azp. yerine Uefa Sokratis santrafora da prime Raul yapabilirsiniz maç içinde de 433.4'e dönün. Orta saha biraz daha önde oynasın.

Bütçenizi bilmiyorum ama bu 3 değişiklik mantıklı olabilir. Aslında kadronuz iyi. Gold1 Elite3 arası bir sıralama çıkarması lazım.
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Fred yerine kimi önerirsiniz? Fred’siz de olmuyor Fred’li de bazı maçlar baya kötü geçiyor.

• beyler eskiden adamların kafasının üzerinde nick name yazardı oyuncunun. şimdi numara yazıyor. neden acaba bilen var mı? yoksa bir ayarı falan mı var?
  • zerkara kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin artık ofansif yada defansif ihtiyacınıza göre Kante veya Pogba'ya geçmenizin zamanı gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

beyler eskiden adamların kafasının üzerinde nick name yazardı oyuncunun. şimdi numara yazıyor. neden acaba bilen var mı? yoksa bir ayarı falan mı var?
    var, maç içinde ayarlara gir, orda.
  • 14/15 basladigim wl’yi 19/30 ile bitirdim.Maclarda olan sacmaliklari siz tahmin edin.

Katildigim son wl idi bu.Fifa 20’de gorusmek uzere

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

var, maç içinde ayarlara gir, orda.

Alıntıları Göster
    tamamdır
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

3 hafta oldu başlayalı. Nasıl kadrom ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Hocam sağa if Mbappe stopere Azp. yerine Uefa Sokratis santrafora da prime Raul yapabilirsiniz maç içinde de 433.4'e dönün. Orta saha biraz daha önde oynasın.

Bütçenizi bilmiyorum ama bu 3 değişiklik mantıklı olabilir. Aslında kadronuz iyi. Gold1 Elite3 arası bir sıralama çıkarması lazım.
    bütçe o akdar yok hocam , ancak ikonu satıp if mbappe alabilirim amabu seferde st işi sıkıtıya girer , defasta takviye gelecek bu akşam , gold 1 mi :) gold 3 zor bitirdim geen hafta bundan daha kötü kadro ile gold 1 idim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

SIF Hazard almayı düşünen varsa hemen alsın, bana PL yükseltmeden gelmişti. Rüzgarın oğlu diyebilirim araya müthiş kaçıyor, bitiricilik, çeviklik ve şutları on numara diyebilirim. WL.de bana +3-4 maç kazandırdı resmen seviye atladım diyebilirim, ne vole ne röveşata en sevdiğim gol videodaki gibi boş kaleye atmak Hazard da bu işi iyi yapıyor

elimde satılamayan gold hazard olmasına ragmen almayı düşünüyorum süpper adam hocam yükselirmi gercekten 683 k var kenarda şuan aldım alıcam ah nerden çıktı su satılamaz hazard😔

681 k ya düşürdüm hemde atmacalı
    Kral ya hazard dan cok memnunum yükselirse en az 200-300 k artar bu 💕🤲🏻👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_TURK -- 14 Ocak 2019; 13:55:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Herhalde oyuncularla pratiğiniz oturmadı eliniz tam alışmadı alışınca daha üstüne koyarsınız hocam. Stoperi güçlendirdikten sonra biraz daha takıma alışmaya çalışın bence.
  • İbrahimovic sbcsini kesinlikle yapın muazzam bir kart maç başı alıyorum forvet arkasında oynatıyorum akıyor resmen
  • Hocam zaten piyasasi o civarlar. Arkadas 93 luk olandan bahsetmis. Onun yerine 86 veya 87 felipe anderson da alabilirdin cok daha ucuza. Hangisi iyidir bilemem ama anderson da gayet iyi oda yükselir muhtemelen. normal karti 82 .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Ofansif oynuyorum ancak top kesmeye de ihtiyaç duyuyorum. Bu şekilde düşünürsek Pogba mı Kante mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: zerkara

Ofansif oynuyorum ancak top kesmeye de ihtiyaç duyuyorum. Bu şekilde düşünürsek Pogba mı Kante mi?
    Kantenin ofansif bi olayi yok ama deli gibi top keser.

Pogba nadiren top keser ofansta mukemmel degil ama iyidir.

• 
Sayfa: önceki 43974398439944004401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.