Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: buraqka Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.444
Cevap
785
Favori
6.092.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43464347434843494350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Haklısın aslında bu yüzden oyunun başında plaselere karşı olduğumdan zamanlamalı şutu kapatmıştım 2 3 ay öyle oynadım 20 win alırdım son zamanlarda 25 wini zorlamaya başladım yeşil şuta geçtiğimden beri. Kanatlara Hazard ve Griezman koyup gelişine plase %90 gol oluyor ama bu şutu vurdurmamak da marifet ona göre taktik geliştirmek gerekiyor ama genede haklısın diyorum çünkü bu attığım goller kesinlikle keyif vermiyor aslında şutun kalitesi güzel ama her şutta %90 gol olmaz ki.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam böyle düşünüyorum işte ben de. Bu hafta wl kaydı yapmadım, kafam rahat resmen. Biz bu oyuna kafa rahatlatıp keyif almak, iyi vakit geçirmek için para vermiyor muyduk sahi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Haklısın aslında bu yüzden oyunun başında plaselere karşı olduğumdan zamanlamalı şutu kapatmıştım 2 3 ay öyle oynadım 20 win alırdım son zamanlarda 25 wini zorlamaya başladım yeşil şuta geçtiğimden beri. Kanatlara Hazard ve Griezman koyup gelişine plase %90 gol oluyor ama bu şutu vurdurmamak da marifet ona göre taktik geliştirmek gerekiyor ama genede haklısın diyorum çünkü bu attığım goller kesinlikle keyif vermiyor aslında şutun kalitesi güzel ama her şutta %90 gol olmaz ki.

Alıntıları Göster
    fifa 18 de yerden şutlara laf ediyorduk şimdi daha beteri geldi bu olay şuna benzedi gelen gideni aratırmış valla o yerden şutların gözünü seveyim en azından onu atmak için ceza sahasına girmen pozisyon yaratman gerekiyordu ama şimdi olay çok farklı topa biraz iyi vuran adamın varsa gelişine yeşil finesse at uzak köşeye %85 gol tabi bunun savunması kolay kaleciyi uzak köşeye çektinmi öyle gelişine vuranları engellemiş oluyorsun çekmezsen kansere devam 1-2 kere top100 oyuncusuna denk geldim adamın tek yaptığı şey sabırlı pas yapıp doğru açıdan gelişine finesse atmaktı tek cdm ile savunması zor oluyor ama 2 cdm geçince kısmen savunabiliyorsun bunları

kısacası fifa 19 futbol oyunu yerine gelişine yeşil finesse atma oyunu olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

mesajımı kim neden sildi ea nın ajanımı var burda
    vallahi yazık sanada dh admin
    10 milyonluk kadroyla zor bela 3 gol attık 2 tanede direkden döndü vs adam 1 k bile etmeyen ben yedderle 3 plase 3 gol
    sitem etmiyelimmi cumaya gitmeden kalbimin en derin yerinden ea yı rabbime havale ediyorum ve bu bustlu playerlerde coınlerinin paketlerinin bereketini görmesin çöp çıksın hep
    💕🤲🏻
    Cumada Ea'i şikayet etmek iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Adam isyaninda hakli bu oyun insanlari bilerek uzup psikolojisini bozmak icin yapilmis, bir sure once demistim ucuk gibi gozukuyor size belki ama Yahudi lobisi bu oyunla insanlari delirtmeye ve bagimli hale getirmeye calisiyor. Para bile ikinci planda cunku pahali oyuncu vs alinca da kaybediyosun. WL oynayan adam ne siyaset dusunuyor ne ekonomi o an sadece maci kazanmak istiyorsun. Dinlerden sonra yeni dunyanin insanlari uyutma araci oyunlar ve sosyal medya. (Dinlerin uydurma oldugunu dusunmuyorum, sadece dinlerin kullanildigini soyluyorum siyasal islam, misyonerlik hareketleri vs yoksa bende inanan bir kisiyim.)
    Dinlerin hepsi mitolojidir, istersen özelden kaynak verebilirim. Konumuzu bu değil neyse, Ea vermediği hizmet ile suç işliyor, bağlantısı iyi olanlar bile oynayamıyor.

• GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar kısmet sans isi roy keaane yaptim. Okadar paketten bise cıkmadı en son paket 5klik paketten courtius cıktı gecen bi video gordum adam gumus paketten fenomen ronaldo cıkardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orçunca O kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki R2 plaseyi bende kullandığım halde rahatsızım.FİFA 17deki tadı iki yıldır alamıyorum.17 de de orta açmak zordu ortalar kötüydü ancak oyun için mücadele çok daha iyiydi yerden şut o zaman da vardı 18deki kadar abartılı değildi.Genel olarak oyunda çok gol olmuyordu.İki senedir oyunda leblebi gibi gol atılıyor.(Değerlendirmem tüm oyun modlarını içerir büyük oranda fut olsa da)

Şunu düşünmeye başladım oyun bir iki sene kolay bir iki sene zorlaşıyor.B usene çok casual bir oyun olmuş bu risk modu iki yıla kadar kalkar veya baya zorlaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Şöyle ki R2 plaseyi bende kullandığım halde rahatsızım.FİFA 17deki tadı iki yıldır alamıyorum.17 de de orta açmak zordu ortalar kötüydü ancak oyun için mücadele çok daha iyiydi yerden şut o zaman da vardı 18deki kadar abartılı değildi.Genel olarak oyunda çok gol olmuyordu.İki senedir oyunda leblebi gibi gol atılıyor.(Değerlendirmem tüm oyun modlarını içerir büyük oranda fut olsa da)

Şunu düşünmeye başladım oyun bir iki sene kolay bir iki sene zorlaşıyor.B usene çok casual bir oyun olmuş bu risk modu iki yıla kadar kalkar veya baya zorlaşır
    17 güzeldi ya :)) Asıl yapmaları gereken en önemli şey server bakımı, sonrasında da şu yorulmak bilmeyen takım presini, golle sonuçlanan plase vuruşları kaldırmak olacak.
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    SBC Questleri 7/8 bitirdim, 240k reel zararim var. Artik mecbur alacagim ikonu. Oyuncunun piyasasi 728k. Elimde satilamazlar vardi yedekte duran onlar gitti. 91 Kroos 86 Gomez vs. Vazgecilmez adamlar degil gerci. Onun disinda gidenlerin hepsinin zarari karsilanir. Totalde 320k ya mal olacak bana. Kotu degil aslinda. Packlerden Matuidi verdi en pahali olarak, o da 87 rated takim quest odulu. Baby Icon cikarmistim yeni. Ondan vermiyor hic bir halt artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Dinlerin hepsi mitolojidir, istersen özelden kaynak verebilirim. Konumuzu bu değil neyse, Ea vermediği hizmet ile suç işliyor, bağlantısı iyi olanlar bile oynayamıyor.

Alıntıları Göster
    Fikrine saygi duyarim ama ben turklerle din ve politika tartismam yeminliyim

• Potm oylama başlamış kim kazanır sizce?

https://plpotm.easports.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 4 Ocak 2019; 18:19:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

Rui Costa SBC'de 83 ve 84 Rated'a 70k harcadim. 20k geri donusu oldu 50k icerdeyim. Packlerden kafasini aldim her zamanki gibi. Cikmiyor abi bosu bosuna yapiyoruz. Elimde Son Quest olan 87 Rated'i sadece 60k harcayarak bitirecek hazirda adamlar var. Ama 85 ve 86ya 120k x 2 gider ortalama. Bosu bosuna yaptim su ana kadarki questleri
    paket işi tamamen şans işi 125k lık ultimate paketi açarsın board bile gelmez gidersin 15k lık paketi açarsın 90 gullit gelir bana olduğu gibi bu sbc leri paketi için yapıyorsan yanlış yapıyorsun asıl hedefin oyuncusu için yapıyor olman lazım paketlerdende ne çıkarsa kardır mantığı ile yapman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: WITCHER

Potm oylama başlamış kim kazanır sizce?

https://plpotm.easports.com/
    Bizim oyumuz işe yarar mı bilmiyorum ama ben Van Dijk'e oyumu verdim. Liverpool'un defansında Lovren ile ona sabır diliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baracos

Bizim oyumuz işe yarar mı bilmiyorum ama ben Van Dijk'e oyumu verdim. Liverpool'un defansında Lovren ile ona sabır diliyorum :)

Alıntıları Göster
    Hey Tommy ( Arthur'un sesiyle oku )

Dünkü maçta da gördük ki Van Dijk için sezon çok uzun geçecek. Ben 2. yarıdan itibaren izledim ilk yarı nasıl bilemem ama Lovren tam bir çöptü. Kaç kere boşa çıktı kaç kere adam kaçırdı sanki Necip'i izliyormuş gibiydim.

• Beyler başlangıç görevlerinin hepsini yapmak şartmı ? Transfer için oyuncu listele denen bi görev bi türlü yapamadım yapmasam ne olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Hey Tommy ( Arthur'un sesiyle oku )

Dünkü maçta da gördük ki Van Dijk için sezon çok uzun geçecek. Ben 2. yarıdan itibaren izledim ilk yarı nasıl bilemem ama Lovren tam bir çöptü. Kaç kere boşa çıktı kaç kere adam kaçırdı sanki Necip'i izliyormuş gibiydim.

Alıntıları Göster
    Diziyi yaklaşık 1 ay önce bitirdiğim için dediğin gibi okudum baya iyiydi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baracos -- 4 Ocak 2019; 18:45:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Baracos

Diziyi yaklaşık 1 ay önce bitirdiğim için dediğin gibi okudum baya iyiydi :D

Alıntıları Göster
    Ben de 3.sezondayım da bayadır izlemedim tekrar 3.sezondan başlayıp gelirim güncel bölüme. Lovren toparlamazsa iş baya kötü. Klopp'un emeğine taktiğine yazık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 4 Ocak 2019; 18:50:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben de 3.sezondayım da bayadır izlemedim tekrar 3.sezondan başlayıp gelirim güncel bölüme. Lovren toparlamazsa iş baya kötü. Klopp'un emeğine taktiğine yazık valla.

Alıntıları Göster
    Doğru karıştırdım kusura bakmayın kaldırayım hemen rezil olmayalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baracos -- 4 Ocak 2019; 18:48:5 >
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    Potm salah olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Potm salah olur
    Nif Salah ister mi?
  • WITCHER kullanıcısına yanıt
    İsteyebilir, hatta if bile isteyebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 43464347434843494350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.