Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
172.623
Cevap
785
Favori
6.098.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çıktığından beri division 5 deyim tam div olacagik hooop pointsler tepetaklak oluyor .kısır döngünün icine girdim ..olmuyor sıkılmaya başladım zaten .boyle gidersede yeter diyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre bu seneki oyun orta sahalar üzerine. Ön liberoların üst düzey olması lazım.

Defansif olarak; ceza sahası dışından vuruşlara müdahale etmesi, kaleciden seken topları rakip oyuncudan önce müdahele etmesi, top kesmesi.

Ofansif olarak; oyunu açması, ara paslar ve ayağa paslar.

• Benim bir sorum.olacak. taktik kisminda "derinlik" yazan yer varya. Yani savunmayi nerede kuracagimizi gosteren bar. Orayı genelde nerede tutuyorsunuz. En geridemi ortadami ileridemi ? Ortada denedim savunmam avik veriyor. Ileride yaptim cok onde oynuyoruz. Geride yaoicada biraz ileride cogalamiyoruz gibi geldi ama denemelerim devam ediyor. Yani o barin standart olarak hangi cizgide olmasi mantıklı? Gorusleriniz onemli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Oyun çıktığından beri division 5 deyim tam div olacagik hooop pointsler tepetaklak oluyor .kısır döngünün icine girdim ..olmuyor sıkılmaya başladım zaten .boyle gidersede yeter diyecegim.
    PS4’de oynuyorsan maç atabiliriz dostum. 5’de takılı kalmanın sebebini daha net görebilmek ve düzeltebilmek açısından.

• Aynen öyle 15 den beri durum böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyice soğuttu oyundan bu adamlar artık. Son açtığım 20 iyi paketten tek bir walkout gelmez mi ya nedir bu lanet. İcon ver demiyoruz ama oyun başından beri iki tane 150k eden adam çıktı. Arkası yok hiç. Paket açmaktan tiksinir oldum ama açmadan da durulmuyor. İki tane totw garantili paket açtım dün. Onlarda dalga geçer gibi 77'lik ve 83'lük if verdi. Yuh ya birisi walkout olsa bari ne var.
    Az kaldı bırakacağım bende bu gidişle herhalde. Tüm takımı satsam 2m coinsten fazla eder herhalde. Şeytan diyor git TOTY'de paket aç hepsine:)
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım gecen div4 gordum hatta 1780 puanlara ciktim sonra ust üste mağlubiyetler yine 1500 lerdeyim kitledi yine bu noktaya. Ben biraktim div yükseleceğim diye kasmayi wl oynayarak topladığım puanlar ile ne bitirirsem o.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Valla yapma sayıp açma paket :)) ben yaptım çıkanları satıp yine açtım coin falan kalmadı sonra kulübü sildim 2 hafta sonra tekrar başladım nasıl bir illetse bağımlılık yaptı bu oyun duramıyorum :))

• arkadaşlar sice hangi kadro ile devam edeyim ?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Bi anlık sinirden sildiğim milyonluk coinslerimi geri alamıyorum. 1 m kadar coinsi 150₺ civarı satacak bir babayiğit arıyorum :) yardımlarınızı bekliyorum. Herkese iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

Bu mesaj silindi.
    Kusura bakma hocam ama bu sitemine güldüm. Bence oyunu oynayanlar yerine bu sistemi kuran EA firmasına söylemelisin bunu
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    1.

• DaveJones kullanıcısına yanıt
    Adam EA’ya sayıp sövüyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

kim niye siliyo mesajımı yazıklar olsun
    valkahi 10 milyonluk kadroyla oynuyorum biraz önce toplarım direklerden dönüyo zor bela 3 gol attım adam 1 k bile etmeyen ben yederle 3 plase 3 gol yalan söylüsam serefsizim cumaya gidiyorum birazdan
    bu tip bustlu adamları ve electronic art sı rabbime havale ediyorum tez zamanda gerekdni yapsın inşallah

• DaveJones kullanıcısına yanıt
    gül kardesim sen gül

• mesajımı kim neden sildi ea nın ajanımı var burda
    vallahi yazık sanada dh admin
    10 milyonluk kadroyla zor bela 3 gol attık 2 tanede direkden döndü vs adam 1 k bile etmeyen ben yedderle 3 plase 3 gol
    sitem etmiyelimmi cumaya gitmeden kalbimin en derin yerinden ea yı rabbime havale ediyorum ve bu bustlu playerlerde coınlerinin paketlerinin bereketini görmesin çöp çıksın hep
    💕🤲🏻

• 10 milyonluk kadro bile yetmiyor demek ki yenmenize. Şut açısı vermeyin oyununuzu geliştirin, 2k lık adamlara sürekli laf atacak kadar kibirli birisi görmedim sanırım Küfrettiğin EA senin gibi tipler sayesinde parasını katlıyor zaten. Hatta daha yukarıda mesajını da okudum biraz hoşgörü dedikten sonra yine 2k lık kadrolara sövmüşsün. Bence bir 3k daha yatır ki 2k lık adamlar seni yenmesin.
  • Selam beyler, Lig sbcsinde 10k’lık beşiktaş sbcsini yaptım Mbappe verdi .d Kadroyu şu şekilde geliştirdim yorum alabilir miyim?
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SRHTG -- 4 Ocak 2019; 12:10:46 >
  • Wl için sizce yeterlimi beyler. Birde ramos varane c**** e dönene kadar kimi alayım boşluğa

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Adam isyaninda hakli bu oyun insanlari bilerek uzup psikolojisini bozmak icin yapilmis, bir sure once demistim ucuk gibi gozukuyor size belki ama Yahudi lobisi bu oyunla insanlari delirtmeye ve bagimli hale getirmeye calisiyor. Para bile ikinci planda cunku pahali oyuncu vs alinca da kaybediyosun. WL oynayan adam ne siyaset dusunuyor ne ekonomi o an sadece maci kazanmak istiyorsun. Dinlerden sonra yeni dunyanin insanlari uyutma araci oyunlar ve sosyal medya. (Dinlerin uydurma oldugunu dusunmuyorum, sadece dinlerin kullanildigini soyluyorum siyasal islam, misyonerlik hareketleri vs yoksa bende inanan bir kisiyim.)
  • 
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.