Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fkasifoglu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.630
Cevap
784
Favori
6.098.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 43414342434343444345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orçunca

''TOTY çıkmadan hemen öncesi takım kurmak için en kötü tarih''

demiş.. TOTY öncesi yani.. TOTY tarihinden önce.. TOTY gelmeden.. TOTY açıklanmadan önce.. TOTY oyuncuları paketlere girmeden önce...

gibi.. :D
    Toty olabilecek adamları şimdiden almak mantıklı sadece. Ben o yüzden Kante - Mbappe - Neymar aldım birer adet. Toty çıkarsa bunlar fiyatları yükselir. Toty seçilmeyenler mortingen olur :D
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    [/url]

oyunun başından beri ilk defa şans güldü, gold 1 den geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rivals de momentum daha mi cok ? Division 4 e cikicagim zaman hep aynibsey oluyor 1550 civarı points yapiyorum sonra takim bir duruyor 1150 points civarina dusuyorum surekli ama surekli ayni durum ..tam divisiob 4 goruyorum ucundan hop aşagi ..

Nasil kurtulurum bu kısır döngüden taktik kadro vs herseyi denedim ama yok .hayir mail aticam artik 1550 points sonrasi BUG falan mi var diye aklim almiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Rivals de momentum daha mi cok ? Division 4 e cikicagim zaman hep aynibsey oluyor 1550 civarı points yapiyorum sonra takim bir duruyor 1150 points civarina dusuyorum surekli ama surekli ayni durum ..tam divisiob 4 goruyorum ucundan hop aşagi ..

Nasil kurtulurum bu kısır döngüden taktik kadro vs herseyi denedim ama yok .hayir mail aticam artik 1550 points sonrasi BUG falan mi var diye aklim almiyor.
    Herkes ayni merak etme sistemden nefret ettim eski division sistemi daha iyiydi Div 2 yi 1 i gordugum oluyordu eski serilerde artik Division 5 ten yukarisini goremem cunku oyun seni esitlemeye calisiyor rivalsa pek takilma hocam tek mac psikolojisiyle oyna yoksa puanlar eksiye duserken canimdan can gidiyodu benimde resmen hasar puanim dustu evde cay icerken.

Abartmiyorum Bronze takimi yenemedim bi kere hatun fln gorse terkederdi kesin. Bundesliga 100 klik ikonlari deviren takimimla 90da 2-2 beraberligi yakalayabildim. 70-75 ortalamali ve kimyali takim gelince bittin zaten. 5-2 5-3 kaybetmeye evi arabayi sat bas.

• Selam beyler, 60. Dakika da oyuna alabileceğim 200 K civarı bir santrafor önerir misiniz?

• mokko kullanıcısına yanıt
    Twitterim omer_sahbaz,takip ettiğim traderleri takip et yabancı türk hepsini takip et baya faydası oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Selam beyler, 60. Dakika da oyuna alabileceğim 200 K civarı bir santrafor önerir misiniz?
    if ben yedder.
  • inonu88 kullanıcısına yanıt
    En mantiklisi sadece WL oynamak hafta da 1 strese girmek daha mantikli ..yok gercekten olmuyor oyun sadece senaryo uzerine kurulu ..aptal gibi bile bile neden alıyoruz bu oyunu her yil hemde tonla para vererek.nmm

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

geçen haftadan totw paketleri yapıp bekletmiştim. iki paketten pereira ve boly çıktı. sonra bu haftanın wl paketlerini açtım yine if pereira ve if boly çıktı
    Git bir abdest al üstad

• Oğlana açtırdım paketleri

Griezman thiago if pereira

Satılamaz ıf gomez falan çıktı

Problem bendeymiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: usuallysony

Millette nasıl bir bal var anlamadım
    2 tane nasıl çıktı yahu banada felipe ile firmino çıktı firmino zaten vardı bir kadro görevi çıkarsa kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Ocak 2019; 19:2:40 >

• Hahaha şaka gibi biraz kafa dağıtmaya girdim FUT18 Laudrup,V.DerSar,Desailly,Sheva hediye etmişler. Almıycam oğlum 19’u uğraşmayın. 75TL ye GranTurismoSport var onu alıcam. Splitscreen hanımla oynarız mis gibi.

• Update zaten gerekli oyun çok saçmaladı batırdılar artık oyunun abuk subuklukları ile maç kaybediyoruz ben artık oynamıyorum öyle wlde bile bu hafta sadece 20 maç yaptım 20 de 15 galibiyet aldım bıraktım.
  • Ulen her fifa serisinde 1. Klasmanda oynayan ben bu yıl div 5 demir atmıştım ne yukarı ne aşağı yok abi böyle saçmalıklar görmemiştim ama inat ettim 5 ten kurtuldum sonrası iplik söküğü gibi geliyor valla :) kurtuldum la çocuklar gibi şenim

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• promedyumx P kullanıcısına yanıt
    :/ MM ile geçiştirdi sinek oğlu sinekler
  • aynı şeyi düşünüyorum günlerdir, gecen sene div 1 div 2 , bu sene 5-6 :)
  • uzayussu kullanıcısına yanıt
    ilginc bir paylaşım , iznin olursa discord kanalımızda paylaşmak isterim
  • beyler fut'a sövüyorsunuz biliyorum ama değerini bilin. 13'den beri oynarım bu sene evden uzaktayım eylül'den beri... cumartesi eve dönüyorum en hızlı şekilde dalıcam şu merete :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Ulen her fifa serisinde 1. Klasmanda oynayan ben bu yıl div 5 demir atmıştım ne yukarı ne aşağı yok abi böyle saçmalıklar görmemiştim ama inat ettim 5 ten kurtuldum sonrası iplik söküğü gibi geliyor valla :) kurtuldum la çocuklar gibi şenim

Düşüp çıkıyorsun rivals bir ölçüt değil tamamen saçmalık

• Hocam ama ölçü etmek değil zaten oyun motoru zaten düzgün çalışmıyor :) ama uzun zamandır 5 te çakılı kalmak insani sınır ediyordu:) ondan kurtuldum ondan

• 
Sayfa: önceki 43414342434343444345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.